bugün

Menuet, iremga ve nervio arasında kararsız kaldım. Günlerdir, gözüme uyku girmiyor. acaba Hangisine yürüsem diye düşünüyorum. Kafayı yiycem. Off kararsızlık ne kötü bir şeymiş.

Neden bu kadar kendime dert edindim bilmiyorum. Saplantı haline geldi ben de. içlerinden Birini seçip hemen yürümek istiyorum. O bakımdan, Fikirleriniz benim için çok acil ve önemli. Rica etsem Yardımcı olsanız, Bi el atsanız fena mı olur a dostlar.. *
Hepinize ama kalbimin asıl sahibi irem'e ayrıca açığım aşkopiripellalarım.
varda bir dane ama reklam etmim bende beki yürürüm belkide yürümem.
Menuetciğim kendi kendini eledi. Olmadı ama.. *

Son iki seçenek kaldı. Elim boş kalacak ondan korkuyorum. *
Bacaklarım ağrıdığından yürüyemeyeceğim yazarlardır. Zaten ciddi ve sıkıcıyım, ideal partner tanımına uymuyorum. Hiç uğraşamayacağım yürümekle. Kaslı, taçlı panpalar yürüsün.
Lezbiyen olmasalar da bir arada görmek isterdim.

Ent.
dizlerim ve bacaklarım ağrımaya devam ettiği ve ideal erkek özelliklerini taşımadığım için tek adım bile atmayacağım yazarlardır. mutlu olsunlar, o ayrı. ne de olsa ben yalnız öleceğim muhtemelen.
Nerde ya da nereye yürüyeceğimize bağlı. Mesafe uzunsa yorulurum. Taksiyle gideriz. Ben öderim.
Entry’lerden anladığım:
- boş bir muhabbet var, bitememiş gitmiş..
- true da yedekli çalışıyormuş.. hala yürümediği ve zor günler için sakladığı bir iki sözlük kızı varmış.. laubaliliği sevmem, disiplini severim, ciddiyete hayranım.. bravo..
- kimse ciddi bir isim vermemiş, bence biraz daha cesaretli olabilirdik..
2 kişi dışında kimseyi tanımıyorum. Kim kimi nasıl tanıyıp da yürüyormuş hayret.
bizim patates sanki pazardan patetes seçiyor.

bu patates memeleri dizine inen zalbert oluyor yanlış anlaşılmasın.
Benim yürümek istediklerim ya yaşça benden büyük ya da evli çıkıyor arkadaşlar. Sanırım ben bu işleri pek beceremiyorum. O yüzden tostumu yedim birinin yürümesini bekliyorum..
yürümek değil ama tanışılabilir sohbet edilebilir bence yazarlarla.
yürüme defterlerini kapatalı çook oluyo. müzmin bekarlıktan münzevi bir hayata geçince daha mutlu oluyo insan.