bugün

entry'ler (520)

tanrı varsa neden bu kadar acı var

Sınav kardeşim sınav. Geçenler cennete hurilerin yanına. Geçemeyenler yallah cehenneme çayır cayır yanmaya.

yeniden refah partisi

Akp den sonraki yeni trend. ilk seçimde birinci parti olur.

rakı ve şaraba yine zam gelmesi

Bence emekliler için zam yapıldı. Kaynak lazım abi.

arda güler

Bundan türkiye'de çok var ama hepsi bunun kadar şanslı değil.

uzaylılar adam mıdır

Bunların alayı oç. Adam satrüne geri dönecem uzay gemim sanayide rehin kaldı diye benden 100 $ borç aldı. Hala ödeyecek ipne.

aktrollük mesleğinin sonunun gelmesi

Aynen abi. Yeniden refah tecrübe sahibi kaliteli siyasi trol arıyormuş. Benden söylemesi.

o değil de bi ara imfye borç veriyoduk ne oldu o

Reis geçenlerde istemiş. Sıkışığız abi biraz idare edin demişler.

Kaynak halamın oğlu. Kendisi aksarayda temizlikçi. reis telefonla konuşurken kulağı ile duymuş. Halamın oğlu namazında niyazında, alnı secdeye değmiş biri. Asla yalan söylemez.

rakı ve şaraba yine zam gelmesi

Baş bas paraları darphanede. Vergi almakla kim uğraşsın.

ördek yalağı

Ördeğe yalak mı olur abi. Salın dereye yüzsün.

plajda çadır kurmak yasak

Abi hiç plajda çadır kurulur mu. Git ormanda kur çadırı.

fenerbahçe taraftarı

Bunlarla akpliler arasında büyük benzerlik var. ikisini de reisleri batırdı.

bakterilerin ağzınıza sıçması

Bakterilerin tuvalet eğitimi yoktur. Yalnız ağzınıza değil buldukları her yere sıçarlar. Bu yüzden evde ve bedende beslemeniz tavsiye edilmez.

istanbul da mezar fiyatları

Aileme vasiyet ettim. Ben ölünce ayağıma taş bağlayıp denize atsınlar. Ya da 120 ay vadeli kredi çeksinler. 4 kişi Anca öderler.

şeytan

Duruşundan ve tutumundan asla taviz vermeyen, haksızlığa uğrayınca en üst otoriteye bile baş kaldıran, çok kaliteli ve delikanlı bir abimiz.

şeytan

Dünyada ki bunca haksızlığı, sefaleti, açlığı gördükçe bu elemana hak veriyorum.

türkiye pasaportu vs suudi arabia pasaportu

iki pasaportun versusu sizce hangisi daha itibarlıdır. Lütfen hamaset yapmadan cevap verin.

istanbul suriyenin başkentidir

Adam gene mütevazi davranıp başkent demiş. Ya istanbul suriyenin bir kentidir deseydi.

çorlu tren faicası davasının kararı

Gerçek sorumlular gerçekten bunlar mı. Bu kadar zaman neyi araştırmışlar ki 6 sene sürmüş. Geç gelen adalet adalet değildir.

türkiyede çok abartılan arabalar

Ben de sevmen bmw yi. Benim doğan görünümlü şahinimin arka tekeri bile olamaz.

modern kadinin ucuz ve kolay ulasilabilir olmasi

Tabii canım. her zaman klasik kıymetlidir. Almandan şaşmayacaksın.