bugün

ikisi de allah'ın belası terör örgütleri ve şerefsizler topluluğu olan iki terör örgütü'nün mücadelesinde sözlük yazarlarının tercih edeceği tarafı belirleyecek ankettir.
buyrun;
http://anket.uludagsozluk.com/s/12495/

ypg destekçisi barzolar kimseyi ışid'i destekliyor falan sanmasın ve suçlamasın.

ikisini de desteklemiyoruz, bu iki it sürüsünden hangisinin daha çok nefret edildiğini belirleme amaçlı yapılmış bir ankettir.
yani başka seçeneğiniz yok, ikisinden birini seçmek zorundasınız, hangisi?
ışid mi ypg mi diiye sorsalar en az hangisi orospu çocuğuysa onu tercih ederim. o da ışiddir.
beyinsiz yazar anketi.

hayır amaç ne yani ? ya da neyi ispatlama çabası?
sağ sol kavga döneminde kalmamış mıydı bu taraf or bertaraf olayları amk. itliğine ışide bastım şimdi, nabıcaz?
Bilgi ezberlenir. Ama yorum gücü ve analiz kolay şeyler değildir.

Ayrıca buradaki liseli ergenler bile bu numarayı pek yemezler.
illa birini destekliycek misiniz sidik mi yarıştırıcan kardeş? Sana ne amkk ısidinden ya da ypgsinden.
arada kaldım ypg yi desteklerim işid daha buyuk bi tehdit bölmekle kalmıyor korku imparatorlugu islamafobi(ateistler eksiler simdi) kafa kesmesinden tut adam yakmasına kadar hersey var amk ypg yi destekler isidi bititrir sonrası kürtlerle özel ilgilenirim.
Biri arap biri kürt veyahut ikiside terör örgütü ikiside cani... Hiç farketmek. 32 yıllık hafızam ve milli öfkem ışid diyor.

isid le de çatışabilirim ama bugün ama yarın hatta içinde bulundugum durumda her ikisiylede çatışırım ancak 10 mermi ypg ye sıkarken 1 mermi ışid e sıkarım. Bu öfke hafızamdır kimseyede hesap vermem.

Lakin bugün abd uçakları 30 ayrı ışid mevzisini bombaladı faşist te ce dedikleri hükümetin verdiği koordinatlarla.
ikisini de desteklerdim. ikisine birden silah satardım. Kürtlere gidip bu islamcı foşşikler sizi katlediyor alın bu silahları gidip kendinizi savunun derdim. Sonra da ışide gidip bu kafir gomünikler sizi katlediyor alın bu silahları kendinizi savunun derdim.

Böylece et = göt denklemini kurarak bu işten maksimum karla ayrılırdım.
neden ikisi de gebersin seçeneği yok? Ya ışidlisin ya ypg lisin diyen bir anket.

Sağlıklı değil. Nesnel değil.
Ikisininde kökünü kazimayi tercih ederim.
işid ,ypg yi s*ks*n
koalisyon işid i s*ks*n
biz hepsini s*k*l*m.
zamanın iran ırak savaşı gibi şey.
ikisinin de tasması aynı ellerde.

(bkz: körfez savaşı)
(bkz: amerikanın ırakı irana savaşa ikna etmesi)
(bkz: amerikanın ıraka karşı irana gizli silah satışı)

yani sonsuza kadar savaşsınlar amk
Komando demek istiyore.
Yok yani niye terör örgütleri arasında tercih yapmamızı istiyorsun anlamadım. ikisi de aynı bokun laciverti.
an itibari ile sözlükte "89" adet "terörist" olduğunu bizlere gösteren ankettir.
ciddi ciddi bi yanda işid, diğer yanda ypg'ye destek veren o.çocukları var.
bi de utanmadan bu şerefsizliklerini "şöyle olursa böyle olurlar" ile destekleme çabasındalar.
arkadaş kasmayın; alayınız katil sevici, ruhsuz teröristsiniz işte.!!
tabiki ypg'yi.yok bide kafa kesen tecavüzcü barbarlarımı desteklicez. yuh amk 65 nedir la sözlük resmen faşist dolu.
Ypg bir sınır gücüdür... Yersen!

Bak bunu yazan kanlı nigar bir zamanlar burada milliyetçilik falan kasıyordu.

Pkk ya öyle veya böyle haklılık addeden sınır gücü diyen vatansızdır. Net!

Ek: tabi siler kaçar böyle entry i.
Birbirleri ile savaşmaları halinde ikisini de desteklerim benim gibi mümtaz bir şahsiyetin desteğine mahzar olmak için bu fırsatı tepmemeliler.
ikisi de düşmanımızdır lakin mantık çerçevesinde düşünecek olursak;

ypg(pkk) içimize kadar sızmış ve belli bir bölgede, hem de sınır bölgesinde otorite sağlamış bir terör örgütüdür. etnisite tabanlı bir örgüt olduğu için taraftarları belli bir bölgede yoğunluktadır ve böyle bir örgütle savaşmak zordur.

ışid ise yarının sorunudur, içimize sızsa dahi bölgesel bir otorite olamayacak ve dağınık bir tabana sahip olacaktır. pkk gibi follofoş olmuş bir sınıra da hükmedemeyeceği için elini kolunu sallaya sallaya iş yapması kolay olmayacak, kısa vadede baş edilebilecektir.

ışid tüm dünyanın savaş açtığı bir örgüttür, içimize sızdıklarında da bu durum değişmeyecek.

ypg ise batılı güçlerin ve hatta doğu bloğunun desteğini alan, sürekli silah ve mühimmat yardımı yapılan bir örgüttür. gün geçtikçe güçlenecek ve her geçen gün ileriye dönük daha büyük bir sorun haline gelecektir.

neyse;

"destek" demek yanlış olur, kimse bu iki katili de desteklemez.

ama bunları alt alta topladığımızda mantığımız ışid diyor.

tamamen kar - zarar boyutunda.
aşağı tükürsem bıyık yukarı tükürsem sakal.
ikisininde .......... koyayım. mecbur kalsam işid'i desteklerim. fistanlı öşekçileri kaçarken görünce keyfim tam yerine geliyor.
pyd / ypg / daeş (ışid) ve daha bilmem ne.... bunların hepsi o bölgede emelleri olan güçlerin farklı maşalarından başka bir şey değildir.

(bkz: aynı b kun laciverti)
al birini vur ötekine.
vur tsk'm tilkiye kurtulsun türkiye sloganiyla katıldığım ankettir.