bugün

tek başıma yapmayı çok severim.
Antalya - mersin yolu iyidir. yolun sonunda narlıkuyu'da iki duble rakı içerseniz tüm yorgunluğunuz gider.
Laboba sen bu işi biliyon.
“Tüm muhteşem hikâyeler iki şekilde başlar: Ya bir insan bir yolculuğa çıkar, ya da şehre bir yabancı gelir.”

Lev Nikolayeviç Tolstoy
Bernina express olsa şu mevsim ne harika olurdu.

görsel
"Hayat, baştansona bir yolculuktan ibarettir".
iki bira içtim,
Sonra pek de kısa olmayan bir yolculuğa çıktım bu akşam.
sevdiğim bir şarkıyı açtım, kulaklıklar son ses.
Yolculuk hele de gece yapılan; tuhaf bir hüzün veriyor insana. Sakinleşmek, dinginleşmek..

https://youtu.be/U9Z8FJlT78g?si=vrOBcM4fBZWGy2-u

'içinde aşk var, yüzünde kin
Para ve para ve para gerektirir. Hele ekonominin bu döneminde…
yolcudur abbas, bağlasan durmaz.
bu gece olandır.
dostla sevgiliyle yapılırsa tadundan yenmez olan eylem hödüsü şüphesiz.. birde gece yolculuğunu çok severim hele yaz geceleri..
Acayip tiksinmeye başladım artık. Sayesinde gözüm açık uyumayı öğrendim.
yarın olandır. iyi yolculuklar dileyin bana.

çok şükür istanbul'uma dönüyorum.
O ilk andaki yola çıkma hissi harekete geçmenin verdiği mutluluk bazen tatilin kendinden bile daha güzel olabilir. Sabaha karşı yapılan akdeniz yolculukları özlendi
Yola çıkma öncesi beklemeyi sevmem. Yoldayken her şey keyiflidir. Varmak istemem, varınca yorgunluk çöker.

Yalnızken ayrı, birileriyle beraber yol yapmak ayrı. Yola eşlik edecek insan gerçekten önemli. Yoldan daha çok sizi yoracak insanla yola çıkılmaz.
bugün balıkesir - bursa arasında yapacağımdır. iyi yolculuklar dileyin bana.
Özlenen..
Senede kaç kez yolculuk yapan bünyem, bir şehre bir buçuk sene demir atmaya alışkın değil.

Şöyle kafamın rahat olacağı bir yolculuk.
istikamet hiç önemli değil; Rastgele Manisa, Eskişehir, Balıkesir, Erzurum, samsun.. neresi olursa..
Sabahattin Ali bir yerden bir yere gitmenin acısını şu sözleriyle belirtmiş; "insan alıştığı, güzel bulduğu, kendine yakın bulduğu yerlerden ayrılırken sanki vücudunun bir kısmını orada bırakıyormuş gibi üzülür."
sık sık gerçekleştirdiğim eylem.
Uçakla olanı en güvenilirdir.

Onun haricinde direksiyon bende olacak uzun yolda. Eğer bende değilse de uyumalıyım, 6 takla atan arabanın içinden sağ çıkınca böyle triballer yaşanabiliyor.
Arabayla katedilen uzun yolları çok sevetin (bkz: Elazığdan mersine).
sevmediğim eylem değişikliğe alışık değilim.
Sabah saatleriyle daha bi güzel oluyormuş..
görsel
insan ara ara kendini de arkada bırakıp çıkmak istemiyor değil hani.

Miss gibi eğlenirdik.
Sevgilini yanına alıp karavanla beraber uzuuun uzuuun yollara çıkmak değildir tatbikide yine otobüslerdeyiz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar