bugün

ilk defa seks yapacak ve daha sonradan da arkasını getirecek insanlara seksi tanıtmaktır. burada okuduklarından ileride yararlanacaktır. onun için önemli bir mevzudur zira insanın dogmak, üremek ve ölmek gibi temel üç görevinden biridir.
(bkz: seks ne lan) * *
(bkz: ali kırca vs kamasutra)
ilk prensip sakin olun,hedefinizi belirleyin. kendinizi kasmayın. anlatıldığı kadar canınız yanmayacak.
(bkz: on entryde duzenli seks hayati)
ali kırca'ya danışılmalıdır.zira kendisi "yatakta kurbağalama" adında yeni bir tekniğin mucididir.
1. yaratici olun.
2. partnerinizi kandirmayin.
3. prezervatifle olmuyor be abi. ugrasmayin.
4. partnerinizi kizdirin.
5. nefes alin.
6. dakikadaki kalp atis sayiniz karsisinda sasirmayin.
7. ciplak olmaniz sart degil.
8. zorlamayin.
(bkz: sahin k yla yeni baslayanlar icin sex)
(bkz: adım adım sex)
kız ver erkeğe göre değişik açıklaması olacak durum.
"yurtdışından bu amaçla kullanılması için yeni işlenmemiş sermayeler getirebiliriz"

dış ticaret departmanı
şunu unutmayın ne yaparsanız yapın "erken boşalma" belasıyla tanışacaksınız... önemli olan bunu partnerinize sevimli göstermek... ha o nasıl olacak ben de bilmiyorum, düşünüp hatırlamam lazım...
(bkz: bir haydar dümen olarak sözlük ve uuserleri)
icinizdeki hayvani serbest birakin. o herseyin en iyisini bilir mevzu seks ise. baytar yasar.
önce bol bol sevişmek ve kendini kasmamak. gerisi zaten çorap söküğü gibidir. *
"olsa da olur olmasa da" demeyin. hayata konsantre olmak istiyorsanız mütemadiyen sevişin.
şu ana kadar hiç sex deneyimi olmayanlar için önerilerdir.

örn:
öncelikle utanma, sıkılma duygular bir kenara bırakılmalıdır. rahat ve kendinden emin olunmalıdır. böylece ilk adım atılmış olunur.
konuşurken ve yazarken imla hatasına yol açabilir. *
dikkat. alışkanlık yapabilir.
(bkz: yeni başlayanlar için sözlük formatı)
Kız iseniz koyun olmadığınızı unutmayın, erkekseniz partnerinize karşı centilmen olun.
Burası Türkiye, seks diye yazın, "x" kullanınca Bi sik değişmiyor.
argo tabirle motoru ısıtmadan başlayacağınız girişim başarısızlıkla sonuçlanacaktır. (bkz: ön sevişme)
her yeni şey gibi ilgi çekici olabilir diğer şeyler eskidikçe ilgisini yitirir bunda ise durum tam aksine gerçekleşir.
en az iki kişiyle yapılır.