bugün

entry'ler (703)

müslümanların normal olmaması

Müslüman değil de dinci yobaz orospu çocuklarının normal olmaması daha doğru olurdu.

dinci yobaz dünyanın her yerinde aynı boktur.

berkin elvan

kaç yıldır girmediğim uludağ sözlüğe geliş nedenimdir.
ne kadar vicdansız varsa bu gün başlığı altında mesaiye çağırmış çocuktur. sizin bu zihniyetiniz çok değil kısa bir süre sonra pişmanlığınız olacak. ama o gün çok geç olacak belki ama yine de ben bu kadar vicdansız olup sizi yaftalamayacağım.

her şeyden önce insan oluğunuzu unutmuşsunuz. insanlık değerinin önüne bazı sikimsonik idealleriniz geçmiş. bu yüzden bir türlü insan olmayı beceremiyorsunuz. şu ya da bu şekilde ölmüş bir çocuğun arkasından ancak onu karalamaya çalışıyorsunuz.

son günlerin moda deyimi ile (bkz: bokunuzda boğulun) siz ancak buna laiksiniz.

günde 1 saat çalışarak 2bin falan kazanmak

(bkz: bir para birimi olarak falan)

eokdem

madem bu kadar delikanlı ise twitter hasabını niye kapattı dediğim faşist.korkak.

vladimir ilyiç lenin

bu gün rusların anısına bol bol votka içip anacakları liderdir.

altan tan ın laik olmaması

devletin diyanet işlerini kaldırıp bütün dinlere ve inaçlara eşit mesafede olması gerektiğini belirtmiştir. laiklik din ve devlet işlerinin bir birinden ayrılması ise diyanet devlet kontrolünde olması bir tezat değilmidir.

sözlük yazarlarının nefret ettiği takımlar

barcelona
real madrid daha sempatik gibi.

milli ve dini bayramlar arasın da ki iki yüzlülük

dini bayramlarda resmi daireler hizmet sunmaz. bir önceki gün yarım gün tatil sayılır. herkes ölü taklidi yapar.
iş milli bayramlara geldiğinde devletin gümrüğü dahil bir çok resmi daire nedense milli bayramı bayram olarak saymıyor.

bacak bacak üstüne atarken taşakların sıkışması

fena kıvrandıran durum.

the civil wars

ağır bağımlılık yapan grup. özellikle dance me to the end of love şarkısının coveri ile.

uludağ sözlük erkekleri

standartlara uyan erkektir. ne bekliyorsunuz biskolata erkeği mi? davul dengi dengine boşuna dememişler.

fazıl say ı mahkum ettiren mühendis

o kadar retweet içinden sadece fazıl sayı görebilmiş diğerlerini ve ilk paylaşanı es geçmiş mühendistir.
bu bile başlı başına güdümlü bir komplo olduğunun göstergesidir.
kimse bana iyi etmiş helal olsun demesin. delikanlı olsaydı bütün paylaşanları mahkemeye bildirirdi içlerinden sadece bilinirliği olan kişiyi değil. madem adalet dağıtıyorsun ey şakirt o zaman herkese eşit ol bari.

dance me to the end of love

gece gece the civil wars coveri beni benden alan şarkı.

kuran i kerim satışı yapana tevrat ariyorum demek

telefon ile arayıp size tanesi 15 liradan 10 tane kuran i kerim gönderelim diye yaklaşık 15 dakika hiç durmadan konuşan kişinin hemen telefonu kaptmasını sağlayacak istek.

iett şoförünün yol vermesi

iş dönüşü sola dönüş sinyalimi vermiş karşidan gelen iett otobüsünden sonra sola dönerek evime ulaşmanın hayallerini kurarken akıl almaz bir şekilde iett otobüsü yavaşladı ve durdu buna istinaden su anda tipini hatirlamakta zorluk çektiğim şoför eli ile sola dönmem için işaret edince bir an için panikledim dikiz aynasından arkayı falan kontrol ettim benden başka kimsecikler yoktu arkada.
daha da panikledim elim ayağım bir birine dolandı. bir taraftan hadi canım sende diye düşünmekten kendimi alamadım derken birde aracı stop etirdim ya la...
bünye olarak iett şoföründen böyle hareketlere alışkın olmadığımdan benim o sola dönüşüm sanki ağır çekimde gibiydi.
bu gözler bunuda gördü ya. sırada taksi ve minübüs şoförlerinden bu akıl almaz davranışı bekler oldu bu bünye. çok şey mi istiyorum?

sözlük yazarlarının oturduğu il ve ilçeler

bir zamanlar bişkek - kırgızısitan.

çirkinler için teselli cümleleri

- önemli olan iç güzelliği. (bkz: yalanını sikeyim)

paranın cinsiyeti ne

kelimelerin erkek, dişi, nötr ve çoğul olarak grupalndırıldığı bir dil olan rusçada para çoğuldur (bkz: dengi). yani para cinsiyet olarak ayrılmamış olup direk çok olanının makbül olduğu konusunda ruslar bir karara varmışlar.
e bizede çok parayı bulduktan sonra takılmak kalıyor.

fatih terim in yaptığı son terbiyesizlik olayı

bayram değil seyran değil kaynanam beni niye öptü deyişini hatırlatır. galatasarayın fenerle maçı yok, karabükle maç yapacak. o zaman giyersin karabük formanı verirsin hediyeni almazsa sonra konuş. kel alaka olan durum. nasıl olsa fatih terim'e giydirme kampanyası var. ha bende bir galatasaraylı olarak kendisini günahım kadar sevmem. e biraz insaf be. almamış hediyeyi. mecbur mu? demogojide sınır tanımıyoruz.

yaran okul müdürü lafları

allahın öküz kulları.