bugün

5 mart itibari ile açılmış olan üniversite sözlüğü.

bakalım yeditepe sozluk olsaydi acilacak basliklarda tahmin edilenler olacak mı?
uludağ sözlük dışında kendimi takılmak zorunda hissettiğim tek sözlük.*

http://www.sozlukyeditepe.org/

düzenleme: sözlük göçtüğü için link ölüdür. linki kaldırmıyorum, ilerde görenler 'vaybe, böyle bir sözlük vardı zamanında' desin. nostalji falan olsun.
tiki şehir rehberi olarak arama butonlarının kullabileceği sözlüktür. zengin ve doyurucu içeriği beklentimiz ile hizmetimize girmiştir. (bkz: vatana millete hayırlı olsun)
gün itibari ile 650 entry girilmi$ sözlük. ama bak söylemedi demeyin ' hizli giden atin boku seyrek dü$ermi$'.
en popüler parfüm, babaya son model araba nasıl aldırılır başlıkları açılırsa özüne uygun olacak sitedir.
ingilizce entryler giren ilginç yazarları bünyesinde barındıran oluşum. ingilizce sevdasını bir tarafa bırakıp, adam akıllı tanımlar yapsalar kendileri için daha hayırlı olur kanımca.
- tiki yazar kaynıyodur orası ya..
- yok ben bursluyum mesela. *
şimdilik pek parlak gözükmeyen, ama ileride ne olur bilinmeyen sölüktür.

noktalama işaretlerindeki hatalar, türkçe'yi dikkatli kullanmamak ve gizli bakınız verilmesi gereken yerlerde bakınız verilmesi sık göze çarpan ve sözlükten soğutan hatalar.
daha sorunları giderilmeden piyasaya sunulmasından oturu su aralar zorda kalan sözlügümdür. en kısa zamanda kendini toplayacaktır. lakin, asagıda verecegim bakınızda öngörüldügü gibi baslık arayanların hic bosuna zahmet etmemeleri rica olunur. öperin.

(bkz: yeditepe sozluk olsaydi acilacak basliklar)
okul arkadaşları olan aysun kayacı başlığının açılmadığı sözlüktür. demek ki aysun'u sallamayacak kadar aşmışlar. takdir ettim. zaten ne o ağız çarpıcam bi gün bi tane.. *
görüyorum ki bazı uludağ sözlük yazarları tarafından direk bok atılmış sözlüktür. hayır, hayatınızda kaç defa yeditepe üniversitesine geldiniz ya da kaç tane yeditepeliyle konuştunuz da çamur at izi kalsın mantığıyla ilerliyorsunuz? "heaa tiki bunlar lan marka tanımlarlar" diye bok atmadan önce, okulun on beş bin kadar öğrencisi olduğunu bir düşünseniz keşke. ha pardon onu düşünebilcek olsanız zaten yapacağınız eleştiri de yapıcı olurdu. önüne gelene sallama politikası eskisi kadar prim yapmıyor, gerçekten.

ha şimdi sinirlendim böyle yazdım. belki kötülenecek, umrumda da değil. hatta aslında okulumu ben de çok sevmiyorum, öğrenciye pek değer veren yok buralarda. ama şimdi burda bir şeyler üretmeye çalışan ve üreten pek çok öğrenci/öğretim görevlisi varken sen kulaktan dolma saçmalıklarla bok atarsan, koskoca okulu 5%'lik(evet sizin abarttığınız derecede tiki olan kesim bu kadar var veya yok) kesime göre değerlendirirsen, valla ben de sinirlenirim arkadaş. haksız da olmam hani, yanlış da değilim.

nacizane tavsiyem biraz vizyonunuzu genişletmenizdir. olaylara ve dünyaya bu kadar dar açıdan bakarsanız, o sövdüğünüz tikilerden bile beter olursunuz.
kisi basina dusen hatun yazar oraninin uludag sozlukten daha yuksek oldugu soylenen sozluktur... buraya kadarmis lan sozluk!

(bkz: kosun la kosun)
bir sozluk acma hevesidir gidiyor, hayır ola.
biraz daha olgunlaşmasını bekleyeceğimiz sözlük. şu an pek bi tadı yok. ayrıca yazarlarının birer ferrari sahibi olduğunu düşünmekten kendimi alamamaktayım.
sanılanın aksine burada açılan başlıklar itü sözlük, ekşi sözlük ve uludağ sözlük tekilerden farksızdır.
bok atmaya endeksli yazarlar ve okurlar için nacizane öneri; girin bakın.
istatistik verilerine göre, açılmasının bir ayı dolmadan, en populer interaktif sözlükler listesine 6. sıradan giriş yapmıştır. günlük entry oranı hiç de yabana atılacak cinsten değildir hani.
sanılanın aksine, markaların başlıkları ise hiç yoktur, bizzat kontrol ettim.*
ön yargısız bakıldığında, daha yeni açılmasına rağmen umut verdiği görülür.
kendi üniversitemin sözlüğü olmasına rağmen ilk başlarda büyük bir önyargı ile baktığım, ama zamanla çok sıcak bir ortamı olduğunu farkettiğim sözlük.

sanıldığı gibi tikilerin bulunduğu, sürekli markalarla ilgili başlıkların bulunduğu bir sözlük değildir. daha tazedir, ama ona rağmen en aktif 6. sözlük olabilmiştir türkiye'deki.

geleceği parlak gözüken cici sözlük. ayrıca aynı nickle yazarı olduğum sözlük.

son olarak eklemeden edemeyeceğim;
-yeditepe sözlükte kızlar teklif ediyor!
(bkz: tikky sözlük)
"bak bizim damarımıza basmayın sidik yarışına bir girersek .mı g.tü dağıtırsınız haa" diyerek uludağ sözlüğe nota vermiş sözlüktür.

--spoiler--
9572 yazarı olmasına rağmen, 1 nisan 2009 01:41 itibariyle entry bakımından solladığımız sözlüktür. yeditepe sözlük: 176 entry, uludağ sözlük : 144 entry. sidik yarışı yapmıyoruz ama sizinle gurur duyuyorum arkadaşlar.

(antiochas, 01/04/2009 01:32 ~ 01/04/2009 01:49)

sidik yarışı yapsak çok rahat geçebileceğimiz sözlüktür. *
(beslenirkibu, 01/04/2009 01:35 ~ 01/04/2009 01:39

--spoiler--

(bkz: korkuyorum anne)
uludağ, ekşi, itü gibi sözlüklere ulaşması söz konusu ne zaman olucak dedirten oluşum.
1 aylık sürgün dönemimde yazdığım sözlüktür. iyidir hoştur ama gammazların entry silme olayı biraz can sıkmaktadır.
idrar yollarından zorları mı var bilinmez amma kafayı sidik le bozmuş yuserlar barındıran oluşum.**

+sidik yarışı yapsak çok rahat geçebileceğimiz sözlüktür
-sidik yarışı yapsak ziyan olan sidiğime yanacağım sözlüktür. üstten geçen "ehehehe biz ekşi sözlüğü takip ediyoruz" temalı yazıyla saçmalamıştır.
+ek$i'ye laf atıp espri yapmaya çalışırken , ezik, komik bir duruma düşüp yine güldüren sözlüktür.
onların esprisine gülmüyorum, o ayrı. bence üzerlerine işeyelim.
-işimizin de çişimizin de olmayacağı sözlüktür.
+9572 yazarı olmasına rağmen, 1 nisan 2009 01:41 itibariyle entry bakımından solladığımız sözlüktür. yeditepe sözlük: 176 entry, uludağ sözlük : 144 entry. sidik yarışı yapmıyoruz ama sizinle gurur duyuyorum arkadaşlar.
(bkz: dostum sözlük demişsin ayak yolu çıktı)
http://www.sozlukyeditepe.org/
uludağ ve itü gibi klonlara yetişmesi çok zor olmayacak olan, sadece 2 aylık bir süreçte oldukça fazla yol katetmiş olan cici sözlük.
ne uludağ'a ne de itü'ye yetişebilecek olan sözlüktür . sadece ve sadece yeditepe üniversitesi ile sınırlı kalacaktır. zira o üniversitenin ne kadarının sözlükten haberdar ve sözlükle ilgili olduğu da muğlaktır. ayrıca bugünkü gündemlerine bakacak olursak, adminlerinin kendi nickleri yerine boş bir nick alıp yazar nicklerine ayar vermesi gibi bayağı bir çaba içinde olduklarını anlayabiliriz.
bu gece disko kralında reklamı yapılan ilkel ötesi bir moderasyona sahip sözlük.