bugün

entry'ler (571)

mehmet topuz un fenerbahçe ye transferi

konu hakkında yıldırım demirören kişisi "bir oyuncu ben bjkliyim dediği halde, başka bir takım onu alıyorsa, bu o takımın ezikliğini gösterir" gibisinden bir şeyler demiştir. biz o adamı almayız geçer gider, koskoca fenerbahçe mehmet topuz'a kalmadı da, senin terbiyesizliğini napcaz? koskoca bjknin başkanı olmuşsun, liseli çocuklar gibi konuşuosun yok eziklik falan. ayıptır yahu bir sürü insan izliyo belki kimisi örnek alıyo, insan biraz daha dikkat eder konuşmasına. ha illa konuşurum ben diosan adam gibi söyle, taşşağımız yetmedi almaya, adam bizi istiyo ona rağmen getiremiorz de tam olsun.

uludağ sözlük ün en büyük sorunu

(bkz: oy kullanmak)

yeditepe sözlük

görüyorum ki bazı uludağ sözlük yazarları tarafından direk bok atılmış sözlüktür. hayır, hayatınızda kaç defa yeditepe üniversitesine geldiniz ya da kaç tane yeditepeliyle konuştunuz da çamur at izi kalsın mantığıyla ilerliyorsunuz? "heaa tiki bunlar lan marka tanımlarlar" diye bok atmadan önce, okulun on beş bin kadar öğrencisi olduğunu bir düşünseniz keşke. ha pardon onu düşünebilcek olsanız zaten yapacağınız eleştiri de yapıcı olurdu. önüne gelene sallama politikası eskisi kadar prim yapmıyor, gerçekten.

ha şimdi sinirlendim böyle yazdım. belki kötülenecek, umrumda da değil. hatta aslında okulumu ben de çok sevmiyorum, öğrenciye pek değer veren yok buralarda. ama şimdi burda bir şeyler üretmeye çalışan ve üreten pek çok öğrenci/öğretim görevlisi varken sen kulaktan dolma saçmalıklarla bok atarsan, koskoca okulu 5%'lik(evet sizin abarttığınız derecede tiki olan kesim bu kadar var veya yok) kesime göre değerlendirirsen, valla ben de sinirlenirim arkadaş. haksız da olmam hani, yanlış da değilim.

nacizane tavsiyem biraz vizyonunuzu genişletmenizdir. olaylara ve dünyaya bu kadar dar açıdan bakarsanız, o sövdüğünüz tikilerden bile beter olursunuz.

nba all star 2009

bazı yedekler gerçekten çok büyük hayal kırıklığı olmuştur. fakat genel olarak takımlar güzel, zevkli bir maç olur. batı guard farkı ve shaq'ın hırsıyla alır.

var mısın yok musun adriana lima

an itibariyle gördük ki adriana lima fenerbahçeliymiş**. bu ortak noktamızdan dolayı kendisiyle evlenmemiz gerektiğini düşünmekteyim.

20 temmuz 2009 deep purple istanbul konseri

(bkz: götün tavana değmesi)
(bkz: allahım sana geliyorum)

29 kasım 2008 fenerbahçe beşiktaş maçı

yazarların objektiflikten uzak şekilde hakemi eleştirdiği maçlardan bir diğeri.

adriana lima

türkiyeye geliyormuş. aksilik olmazsa 23 kasım'da var mısın yok musun'a katılacakmış.

(bkz: allahım sana geliyorum)

chris stephenson

bugün yeditepe üniversitisinde "piyasa, kriz ve özgür yazılım" konulu ufak bir seminer vermiş bilgisayar kişisidir. anlattığı örneklerle vizyonumuzu genişletmiştir.

9 kasım 2008 fenerbahçe galatasaray maçı

hatıralar sarmış 4-1 yanımı...

yaran msn diyalogları

yok yarmıyo ama can sıkıntısı neler yaptırabilir onu gösteriyo.

ayberk says:
naber la
aydın ___ says:
ii la senden nbr
ayberk says:
eyi la
ayberk says:
senden naber
aydın ___ says:
iyi ya nolsun işte
aydın ___ says:
sen nabıyon
ayberk says:
iyi ya boş boş işte
ayberk says:
sen naban
aydın ___ says:
ya öyle oturuyoz işte
aydın ___ says:
sıkıntı var
aydın ___ says:
sen napiyon nasılsn
ayberk says:
abi sorma y
ayberk says:
beklemedeyim işte ben de
ayberk says:
boş boş
ayberk says:
yarın zor olcak
ayberk says:
aman beni boşver de
ayberk says:
seni sormalı
aydın ___ says:
eet yarn baya bi yoğun senin
aydın ___ says:
2de görüşelm de
aydın ___ says:
sen
aydın ___ says:
nası geçiriyon zamanı
aydın ___ says:
nasıl gidiyo hayat
ayberk says:
işte bilgisayarda geçiyo nası olsun
ayberk says:
neyse deişiyo artık
ayberk says:
sen nası geçirion nasılsın
*

30 eylul 2008 fenerbahce dinamo kiev maci

yıllardır özenmekteydim stadda maç izlemeye. şükrü saraçoğluna gidip ölesiye bağırmak isterdim. bu sene istanbula geliyoruz okul kazandık, yılların özlemi vardı içimde, ölesiye bağıracaktım sözde. ulan anasını sattığımın takımı o kadar ruhsuz ki bende bile ruh kalmadı lan. abi yenmeyin, kötü oynayın bişi demiyoruz olabilir tamam da ulan hiç mi istek olmaz insanda ya? o isteksizliğinizle benim isteğimi bile sömürdünüz lan allah belanızı vermesin.

aha şu 5 dakikada bi gol atıp kazansanız banane ki? kalmadı ki artık bende sizi izleme, sizi destekleme isteği. iyi günde kötü günde olayı değil bu anasını satim, biz böyle seviyoken siz gidip kıçınızı kaldırmıosunuz. allah belanızı vermesin ne diyim.

fenerbahçenin toparlanma ümitlerini bir sonraki maça iletmiş olan maçtır.

hearts of iron 2

çok ayrıntılı bir oyun. şahsen ben sıkılıp bırakmıştım fazla karmaşayı sevmediğimden. ama yok yok ayrıntı iyidir diyenler için bulunmaz hint kumaşı.

warhammer online

mythic yapımı ea dağıtımlı wow'un egemenliğini azaltma potansiyeli olan oyun.

bu potansiyele rağmen şimdiden patlaklar vermeye başlamıştır. bugün open beta kayıtları başlayacaktı 9.30'da fakat saat 13 oldu hala yapılamıyor. tabi bu oyunun değil, avrupadan sorumlu firma olan goa'nın suçudur. allah belanı versin goa.

forrest gump

anlattığı şeyler direk "yahu filmlerde olur bu" türünden şeyler olsa da, o kadar güzel anlatılmış ve işlenmiştirki film boyunca bir kere bile böyle düşünmezsiniz, asla sırıtmaz anlatılanlar...

yüzünüzde garip bir gülümseme oluşturan ve ne hissettiğinizi kestiremediğiniz duygulara sürükleyen bu filmi herkes izlesin.

hackers

sıradan bir filmdir.

yaran msn diyalogları

ay tutulması...

+izledin mi ayı?
-neyi?**

adem tolunay anadolu lisesi

öss 2008 yerleştirme sonuçları okulun web sitesinde yayınlanmıştır.

http://www.ademtolunay.co...sya/mezun/20072008oys.xls

2008 öss yerleştirme sonuçları

beklenenden 10 dakika önce açıklanmıştır. DL'ı bile kapamadan direk ilk enterda girebildim.

gaz veren rock parçaları

(bkz: rock)
(bkz: metal)