bugün

limonu bardağa sıkıp maden suyunu boşaltıyorsun ve hayatın tadını çıkartıyorsun.
16:00 da bira, 21:00 rakı.
(bkz: sodalı ayran)
schweppes mandalina.
tuborg gold yada amsterdam navgatör bira.
karpuz suyudur. evde meyve sıkacağınız varsa güzel irice bir karpuz alın. yarısını yemek için yarısını da meyve suyu yapmak için ortadan kesin. güzelce dilimleyip katı meyve sıkacağında iyice suyunu sıkın sonrada buz gibi için. hem vücuttaki ödemi atar hemde serinletir. eğer bu imkanınız yoksa gidin fusetea karpuzlu soğuk çay alın kana kana için oda aynı işlevi görür.
En ferahlatıcı içecek, su.
kavunlu mojito. yok böyle bir lezzet.
kazanan eninde sonunda su olacaktır. kolaladım veya gazozladım, ayranladım gibi kelimeler yok malum. susayınca su içmedikten sonra diğerlerinden istediğin kadar iç içine o ferahlığı veremiyor.
beypazarı soda-limon-tuz
sahi aranızda beypazarı sodayı taşırmadan açabilen var mı?

oda sıcaklığında bir büyük bardak suyun, 3-4 tane buz atıp biraz bekletildikten sonraki hali.
tatlı bir soğukluğa ulaşıyor su.
böyle soğuk su değil de soğuk olmaya çalışan, çıtır çıtır buz sesi çıkararak yavas yavaş soğuyan su.
ilginç bir şekilde hoşuma gidiyor.
etkileyici :d
allah allah noluyor amk
http://www.karlibaghardaliye.com.tr/hardaliye.html

Hardaliye.
Ayran,aşlama ,Ramazan şerbeti.
Benim için koladır. Gerçi kola içe içe 2345726 kilo oldum o ayrı mevzu ama tabiki bendeniz muhteşem über zekamı kullanarak son zamanlarda şekersiz kolaya başlamış bulunuyorum. Bir nevi diyet, anlayamazsınız....
Çörçil.
Tang olsa tang derdim de nazolara muhtaç kaldık çınlayan sürahiler öksüz..
weihenstephan buz gibi olacak ama.
Hepiniz cool cool şeyler yazmışsınız ama ben ice tea yazar geçerim.
Cola zero, limonlu ice tea, çörçil ve naneli ayran bunlar ilk aklıma gelenler.
mevsim farketmeksizin beypazarı soda
ev yapımı limonata tabii ki.
Buzlu ayran.
Yaş naneli limonata, reyhan şerbeti, yaş erik kompostosu.
soğuk kahve.
Limonata.