bugün

sen sen sen sen sen sen ve sen: çok içmişim, kızı arayıp senin ağzını yüzünü tövbe tövbe. neyse işte ayık olacaksın böyle bohtan nickimsi almayacaksın. ne anlattım burda ben şimdi, çok manasızım amk hep sen hep sen hani nerde ben diyorum sadece. ne diyorum amk gece gece ya ben gidiyorum zaten bir boku anlatamıyorum da.
itina ile kişi pohpohlanır.
hiç bi sikimi bilmediğimdir.
evet evet haklısın. *
amele yemeği.
steagle yani demek istiyorki yucantaçdiz. aziz kartal.
rahmetlinin ördüğü son çorap, ergen ayağıma küçük gelmişti. babama yeni kardeşler yapmasın diye hediye ettim. "ne yapayım bunu?" sorusuna verdiğim cevap ile ilk dayağımı yedim. o gün bugündür ören bayanın torunuyum.
ne yazsam kifayetsiz kalır, çalıntı bir nicke sahibim.
selam, ben bu nicki alırken moralim sıfırdı.hala benim morali siffir siffir siffir.
aşk burada. aşk adamıyım ben!

edit: aşk adamı ne la
mutluluk.
belirsiz bir korkağım.
adı niyan olan bir kedi olduğu.
insanları ve hayatı sevmek kendini sevmekle başlar.
hufflepuff: 11 yaşımdan beri hogwarts dan mektup bekliyorum.
bego'nun noktası. * *
at hırsızı demek. aslında öyle bi tipim de yok ama işte memlekette böyle bi semt olunca oraya da sık sık takılınca böyle olabiliyor lakap vs.. ama geçenlerde öğrendim uygur türklerinde at hırsızlığı çok büyük iki suçtan biriymiş ve idama kadar gidermiş bunu öğrenince nedensiz bi tebessüm oldu yüzümde. ama seviyorum lan nickimi yine de.
yeminlen kötü bir amacım yoktu.
yegah tan; takma adım.
kendimi anlatmak istiyorum. bu yeterli galiba. beni bilen, nick'imi de bilir.
çok usta bir çöp çatan olmam (öyle miyim değilim).
"ajihad" okuduğum bir kitaptaki önemsiz rolü pek olmayan olaylarda geçmeyen bi adam. Ama direnişin lideri, asi savaşcı bu yüzden onu seçtim.

Şala len şaka isim ciks, adam ciks, başka bişeyde bulamadım napaydım esteban06 mı koyaydım?

Not: ilk cevap her soruda daha doğru olandır.
yeterince açık olsa gerek.
karyazad, karanlıkta yazan adamın kısaltmasıdır. haliyle anlatmak istediğim net; hep geceleri yazdığım için karanlıkta yazıyorum kardiş...
dil atabiliyorum.