bugün

entry'ler (345)

sen kimseyi sevemezsin

Kimden dinlesem cok begendigim eserdir.tabi zeki muren'in seslendirdigi bambaskadir.

müge anlı ile tatlı sert

Bende antidepresan etkisi yapan program.yaslandim sanırım ondan.

prensesin uykusuyum

15 yıldır hala aynı keyifle dinliyorum.

öğretmen olmak

6-7 yıl sonra sözlüğe şöyle bir uğrayayım dedim karşıma çıkan başlığa bak:))

sen varsın diye

Yıllar sonra sözlüğe girip bana entry yazdıran, hislendiren eskilere götüren mis gibi bi şarkıdır.

eski yazarlardan kim kaldı zirvesi

Ankara da nerededir acep.

özgecan aslan

Bu insan musveddesi eğitim sistemi içerisinde bir çok meslektasimin elinden geçti hiçbir öğretmen arkadaşım durduramadı bu yaratıgi çünkü turkiye Jokey klubu gibi calisan MEB'in içeriğinde insanı eğitimler yok yarışa hazirlanan kisraklar gibi tüm öğrenciler ve biz de Jokeyleri gibiyiz bu yarışın.

unutulmaz çizgi film replikleri

Speedy gonzales arribaa

ulan istanbul

Sen çocuğu ekmek almaya gönderme! Buyuksun servet abi.

ankara daki güzel kızlar

% 40 in içinde olduğum gruptur.

giresun

2 gündür nemiyle beni bunaltan şehirdir.

öğretmenin 2 ay yatarak aldığı para

Bu kadar insan haksız para alırken öğretmenin 2 ay aldığı para batar insanlara ilginç.

sözlük yazarlarının doğduğu aylar

Mart ayı.

en iyi türk dizileri

Beeehhzaaatt çeee.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Sıkıldım iyilikten yasasin kötülük.

üst komşu

24 saat elektrik süpürgesi çalıştırma potansiyeline sahip düşüncesiz terbiyesiz insanlar toplumu.

sabır

Bu şarkı goksel'in o güzel sesinden çıktığında 11 yaşındaydım. Şu yasa geldim hala ayni zevkle dinlerim.

kpss öncesi saçını boyatan kızın sınava alınmaması

Ben osymnin sınavlarında çok kez görev aldım görevlinin yapacağı tutanak tutup kıza birkaç kişisel bilgilerini yazdirip vesikalık fotosuyla sınav evraklarina ilistirmekti. Kraldan çok kralci olmuş Gözetmen. Yazık olmuş meslektaşı 1 yılına.

evlilik

Herkes için farklı şey ifade eden durumdur.Benim için pek hoş şeyler ifade etmediği kesin.

ulan istanbul

Gregor samsa böcek ilaçlama şirketi ismiyle beni benden alan dizidir.