bugün

boş zarf.

(bkz: kapağın altında)*
kötü kadınlardan bahsediyorum ve anlayışlı, çocuk yürekli adamlardan.
aslında her kadın biraz kötü* ve her adam biraz çocuktur, yine de haksızlık ediyorum biliyorum.
olsun.
kafam güzel dokunmayın..
bindik bir alamete gidiyoruz kiyamete
(bkz: destination unknown)
her zaman her yerde en büyük fener.
(bkz: juventus)
siniir: entryleri ile birilerini sinir edip, o sinir olanlar içinden pipileri olanları eleyip, karşı cinsten sinir olanlarla yola devam ederek öncelikle onların sinir sistemlerine nüfus ederek onları sinirlendirmek, böylece sözün özü sevişmek hocam. nerden baksan yol oraya çıkıyor. ben elimden geldiği kadar engellemeye çalışacağım.
(bkz: kızlardan ölümüne sevişme tehditleri alan adam)
kill=(senin) for=(için) you=(öldürürüm )

(bkz: kill for you)

edit: tamam lan tamam mesaj atıp durmayın, illa bi köşesine ironi diye not mu düşelim, herkes ingilizceyi yalamış yutmuş sanki anasını satayım...
gurbetcilik, dogup büyüdügü yere özlem, melankoli, nostalji.
ben şahsen kendi nickimle yaşamlarımızdaki absürd boşluğa dikkat çekmek istedim.. bu hiçliğin bizi gün be gün yiyip bitirmesine ve en nihayetinde bizi de kendi içine almasına daha ne kadar seyirci kalacağız diye sordurtmaktı insanlara nickimi yazarkenki amacım.. dikkat edilirse her entrymde benzer uyarılar, yakarışlar derinlerde saklı..
ama çok dikkat etmek gerekiyor..
ibanez'e hastayım, virtuoz olmak isterdim,yaşasın elektro gitar. Cesaret etsem saçımı kazıtacağım.
kelebek gibi uçarım; arı gibi sokarım.

edit: bunu eksileyen zaata sorarım. sen benim nickim ne anlatmak istediğimi benden daha mı iyi biliyorsun?
peygamber efendimiz bir hadisinde aynen şunları söylüyor.
pirincin içindeki siyah taşlardan değil beyaz taşlardan korkun. işte bu beyaz taşları ayıklamaya çalışıyorum. çok zor ama olsun.
sanki buralarda bir yerdeyim diye.
beat: beatrice in kısaltması, hem de müzikte "hız, vuruş"
hayatım, yaşam mücadelem.
bazen, bazı karakterlerin,yanyana ne kadar da güzel durduğudur.
dark karanlık ve kötüyü temsil eder well ise iyi ve temizliği iki karakterin beraber telfuzu.
ve azraille karıştırılan kapşonlu ve gözleri kırmızı hayali bir karakterin adıdır.
Yenilikçi derviş: açılın ben imamım.
bozukrujj: açılın ben kalite kontroldenim.

(valla gençler kusura bakmayın şimdi bu rujların bozuk olmadığına kim bakıyor bilmiyorum adını kalite kontrol deyip geçiyorum.)
kraaaaaaal !
merhaba. ben düz adamım. kaportacılık yapıyorum. mutluyum.
merhaba ben dert, sıkıntı, negatif düşünce. bu yazarın başından eksik olmuyorum.
hayattaki umudun hayal olmasıdır. çıksa da üç dilek dilesem.
ben de bilmiyorum.
aslında ben bir şey anlatmak istememiştim sözlük. o gün öylesine bir gireyim diye açtım sözlüğü, lan baktım eğlenceli bir yere benziyor. ben geç bile kalmışım keşfetmekte. neyse alelacele bir nick lazımdı, o anda da oben filmini izliyorum tam. ne olsun ne olsun derken balon olsun dedim. rengarenk balonlar vardı çünkü ekranda. ve ben o balonlardan bir tanesi olup gökyüzüne süzülmeyi çok isterdim be sözlük. işte bu yüzden renkli balon oldum çıktım.