bugün

Ballı kokain. Sadece okunuşu hoşuma gidiyor ve aynı isimdeki repçiyi dinlerdim bir aralar. Yoksa bad girl falan değilim yani.
lisedeki lakabımdı. basketbolcu stephen curry idolüm olduğu için ilk ismim stephen. soyadım da küskü olduğu için nickimi de stephen kusku olarak yaptım. pek bir şey anlatmıyor.
(bkz: ben buyum)
chicago şehrinin ünlülerinin geneli erkek nedense, sporcular müzisyenler falan, belki bende kadın ünlülerinden biri olurum?
ismden bir çok anlam çıkartılabiliyor bir çok yüzü olan bir isim ama ne anlatmak istediğim zamanın getirdiklerine göre değişir ne istersem onu olurum ; tek güç, mutlak karanlık, yanlızlık , teklik , bencillik ne istersem onu anlatırım sizde size anlattığım kadarını anlarsınız . bu arada konu neydi ? Ne yazdım bende anlmadım .
siriusa deli aşık, kokusuna hasret, gözlerine bakıp doyamayan. trilyon tane sayılır.
(bkz: devdenodeniz) yazar bu nickte adının deniz olduğunu ve ona genelde deno dediklerini anlatmaya çalışıyor.
bilen bilir ne diyeyim.
Yeterince anlaşılır olduğumu düşünüyorum.
gerçek kahramanların pelerinle uçması gerekmediğini, basbaya otobüsle gelen birinin bile kahraman olabileceğini anlatmak istedim.
Golge yazar.
"Gül gibi güzel ay kadar parlak " bir kız vardı çok eskiden.. Ama adına bir çizik çekmek zorunda kaldım.
Bilge kağan'ın praetor'ü olmak istiyordum ortaya bu çıktı. Doğu batı sentezi yani. (bkz: helenistik uygarlık)
ben sadece pexayım hiçbir şey anlatmaya çalıştıgım yok.
her zaman kürk mantoyu madonna giyecek değil.birazda kafka giysin.
Hayatta her şey çok zor.
Çay demleyin.
Siyah iyidir asildir zayıf gösterir. Yersen
sadece ironi.
Rönesans döneminde patateslerin çektiği zorlukları anlatıyorum.
doğruluğu ve dürüstlüğü her yerde, en yüksek sesle söylemek.
Hiçbir şey.
Şair ruhlu olmak güzel.
dünyaya şair gözü ile bakmak dahada güzel...!!!
o uçakta aktarmalı olarak abd'ye gelseydin.
Ah o uçakta ben de olsaydım.

Bu arada artık söylemenin zamanı geldi sanırım. Boyle bir sefer henüz yok.