bugün

çıkagelse, birden karşıma çıksa, şöyle mazbut, kendi halinde, bir o kadar kibar ve bir o kadar mütevazi bir hanım çıksa karşıma, desem ki ben bunu hak edecek ne yaptım ki acaba. isteğim midir. isteğimdir. ama ben yoruldum da artık o ayrı. bazı süreçler fazla uzuyor. hayırlısı tabii. işin ilginci pekte kimsenin umurunda da değilim. ha olunmasını beklemiyorum ama ne bileyim. bir şeyleri yanlış yaptığımı bilmeme rağmen, hala düzeltememiş olmam da benim hatam. of allahım of de diyemiyorum. annem duysa " af allahım af " de derdi. swh.
şuan sadece sırtımı kaşıtmak. kıro muyumdur ya ben.
Şiki baba kasetini bulun.
coronavirüs bir an önce dünyayı terk eder, umarım.
Bir playstation 4 üm olsaydı ne güzel olurdu. Hiç olmazsa duvarla konuşup evdeki çorapları top yapıp oynamazdım. Heyhat 2 binlik cihaz 5 bin olmuş. Lanet olası kapitalizm.
Canıyın sağlığı kardeşim ne isteyelim. Ha varsa bir kaç milyon dolar alırım ama yoksa önemli değil.
dereotlu poğaça ve limonata lütfen.
Canım döner çekti ga da pizza. Ewed
Hiç bitmeyecek olan istekler.
büyük memeli iki kadın ve sınırsız şarap.

cennette huriler varmış kara kaşlı, kara gözlü.
desene biz çoktan cennetlik olmuşuz...
bak bir yanda şarap, bir yanda sevgili.

- ömer hayyam
kıymalı su böreği, alman turşusu, diğer taraftan da ekler istiyorum şu anda. Tavuklu nohutlu pilav bi de. psikolojik açlık falan mı ne bu bilen varsa söylesin...
Okula gitmek.
dağ başında çok az yerleşim yeri olan bir yerde yaşamak. arada bir şehre gidip gelirim ne iyi olurdu. insanları sevmiyorum hele bu ülkeninkini hiç.
3,5 yaşımdan beri hasta olduğum

nagehan ile karşılıklı bayram kutlamak.
bir ilişki istiyom lan çok mu şey istiyom. sıcak samimi mütevazi küçük ama bana ait nacizane bir ilişki aq.
mutluluk duyabileceğim bir yaşam sürmek istiyorum.
True ve puantiyelikedi’yi evlendiriyoruz kampanyası başlatılsın istiyorum..
3 milyon dolar, bir mini Cooper, dubleks bahçeli kendi zevkime göre düzenlenmiş bir ev.
Tru ve puantiyelikedi arkada bir çay icin.
turu ile kedi kız buluşursa benden birer sufle çalışır.

Edit: erkeksi buse kedi kızmış.
Şöyle kocaman evim olsun dubleks. Önünde havuz etrafında ağaçlar,çiçekler,böcekler olsun. Çoluk çocuk evlenmiş bahçeli havuzlu köşküme ziyaretime gelsinler istiyorum. Bende onlara poğaçalar ne bileyim yemekler biseyler yedireyim. Var bir hayalim
istediğim gibi bir hayat yaşamak.
Hayattan beklentilerim çok nettir.

"bir gün çok paran olursa bana çitos veya vafıl alır mısın" yazmışım bir hanımefendiye.

Biliyorum, bir gün bana tüm sevmiş olduklarım büssürü çitos alacaklar. Çünkü ben çitos alınmağa layıkımdır...
Çok paralı olmalıydım. Sınırsız paralı. Ucu bucağı olmayan bir toprak ağası mı olmalıydım, hesabında milyon yurolar olan futbolcu mu.
Hiç bilmiyorum.

Çok paralı olmalıydım. Yetemiyorum. Çevremde o kadar muhtaç insan var ki, komik paralar aslında. Ama yokken yok. Yoksa yoktur kimsede yoktur.

Canıma dokunuyor bu durum. Herkesin maddi sorununu anında çözmeliydim.

Elim açıktır. Verelli derdi rahmetli babaannem. Avcum göğe bakıyor ama, kimseye ilaç olamıyorum. Yetmiyor. Yetmiyor. Yetmiyor.

Yetsin isterdim.
kimse umursamadığı için dışa vurulmayan isteklerdir. dünyaya fırlatılmış sürüklenip gittiğimi düşünüyorum sadece. ne isteği ?