bugün

entry'ler (83)

gecenin şarkısı

Bir şarkı olmasada bir video var ‘mehmet pişkin’ bilenler bilir bu gece herkese o video hediyemdir.

durduk yere çöken hüzün

keşke sadece hüzün çökse be kanka.

hz muhammed ile hz hatice nin nikahını kim kıydı

gemi kaptanı kıymıştır.

kadir mısıroğlu 10 tane ilber ortaylı eder

o zaman 1 kadir=10 ilber desek 10 kadir =100 ilber eder ülke gelişir valla 100 ilber için 10 kadire kabulüm ben.

türkan saylanı sevmiyorum

üzdü be kanka.

edebiyat tarihinin en büyük kaltakları

Kesinlikle eyşan.

sözlük çirkinlerinin fotoğrafları

ifşa yok kanka ifşa haram bro.

yarın bayram

Yarın bayram olsa herşey düzelmiş olsa aslında bu yaşananlar kötü bir rüya olsa.

erol egemen bulundu mu

Bulundu mu?

antin kuntin başlıklar

Antin kuntin başlıkları buraya yazında görelim.

gelmiş geçmiş en iyi metal şarkı

Hurdacı alırım dedimmidi alırım.

yazarların istekleri

Canıyın sağlığı kardeşim ne isteyelim. Ha varsa bir kaç milyon dolar alırım ama yoksa önemli değil.

yaşayan var mı

Yaşayan var mı? Bu başlığı merak ettim bakalım birşey olacak mı

suriyelilere herşey bedava türklere parayla

Vergi alınmadan arabalarını getirdiler vergi alınmadan iş yeri açtılar elektrik bedava su bedava üstüne devletten maaş okula sınavsız girdiler yüklü miktarda burs aldılar bizleri öldürmeye başladılar dövdüler karımıza kızımıza tecavüz ettiler rahat huzur bırakmadılar ama onlar melek öylemi kusura bakmayın ama onlar götleri sıkıştı diye ülkesini terkeden hain düzenbazlardır.

suriyeliler

Ülkemize geldiklerinden beri huzuru ve düzeni bozan hainlerdir. Ülkemize geldikleri andan beri enfakiri bile bizim ülkemiz düzeyinden iyi bir maaşa bağlanmıştır okuyanlara karşılıkdız burslar ve yurtlar çıkmıştır. Türkleri katletmeye karımıza kızımıza sulanmaya başlamış olup bizim sessizliğimizden yüz almışlardır. O korkak hainler yüzünden güzel ülkemizin sukuneti bozulmuştur.

kendine kemalist diyen chp düşmanı

Kemalizm demek Atatürkü severek ilke ve inkılapları ile doğru bir yönde hareket etmektir. Her kemalist chp li olmayabilir bu gayet normaldir. Şunuda eklemek isterim 30lardaki Atatürk chp si ile günümüzdeki chp arasındaki dağlar kadar farkı görmek ve tarafsız davranıp yargılamak lazımdır. Bu sözlerimi muhtemelen birazdan çarpıtılıp beni üç kağıtçı edecek ama tarafsız olarak incelemenizi öneririm saygılarımla.

17 yaşındayım 30 kızla seviştim

at yalanını sikiyim inanı sözünün en güzel kullanıldığı yerdir.

erkek kendine denk kızlamı çıkmalı

denk olmalı bence erkek inş teknikeri kız psikolog olursa iş yürümez.

insan neden ölür

fragmanı görmek için yaşarız gerçek filmi görmek için ölürüz.

atatürk keldi erdoğanın saçı var

saçı varsa tamamdır dişleride tammı bari onada bakın bi.