bugün

aşık olduklarını sandıkları yaş olarak düzeltilmesi gereken başlık.
13. aynı sınıftaydık, 13ten 16ya kadar da çocuksu bir sevgililik dönemi yaşadık, sonra ne mi oldu? taşındık.
9 : Öğretmenime aşık olmuştum.
sonra dedim ki: (bkz: no woman no cry)
ilk 9 yasında olmustum. hatta dudagından öpmüştüm.
kendimden geçtim o gün ben. Hatırlamıyorum.

- ulan bir anket bir adama en fazla bu kadar koyar! helal olsun anketör.
ilk kız öpüşüm 6 yaşında, sonra lanetlendim herhalde, bir daha da aşık olamadık. *
27(yirmi yedi).
ilk aşık oluş 7.sınıf . ilk öpücük 14 yaş . Tabi öpücük demiyeyim (bkz: french kiss) geç oldu ama hoş oldu .
pek hatırlamıyorum ama 4 veya 5 olması lazım. *
5 yasındayken (15 sene once) ayrı dunyalardakı ıpege olmustum, ulan annem babam hala hatırlatıp dalga gecerler cok takmıstım.
14 tür. bilmiyorduk aşk neydi o zamanlar.
yirmidokuz.
altı.

demek ki sağıklı bir psikoseksüel gelişimim varmış ki babama olan elektoral aşkımdan vazgeçip anında sınıfın en yakışıklı çocuğuna dönmüşüm.

hala da çabuk vazgeçerim herhalde ondan ama hep de aynı temizlikle severim. * *
(bkz: altı) inanılır gibi değil şöyle bir düşününce sıra arkadaşımla aynı çocuğa aşıktık üstüne üstlük. paylaşımcıymışız.
10, 4. sınıf, kız; nazlı, sonuç; sene sonu s.kkosunda dans etmek, özlüyor muyum ? sanmıyorum.
Tam aşık olmalık yaş 15.
19. çok mu geç kalmışım ama?
annemin dedigine gore 2 yasindayken baslamis komsu kizina gonlumu kaptirmisim.
not:benden 2,5 yas buyukmus.
anneme sorarsak 2-2,5 yaşlarında, annemin bi arkadaşının kızını sıkıştırıp duruyomuşum. bana sorarsanız ilk okul 1. sınıfta bi miray vardı allah'ım 30 yaşına geldim, evlendim barklandım ama o kızı hala unutamadım.
Ne demişler, aşık olur elde edemezsen adı sevda olurmuş.
8 yaşındayken sıra arkadaşıma aşık olmuştum. Onu güldürmek, eğlendirmek için her şeyi yapıyordum. O da boş değildi bana. Sonra taşındık, aşkımız alevlenemeden son buldu.

Sapıklığım o zamana dayanıyor olmalı, beyaz çorapla okula gelmesi için dua ettiğimi hatırlıyorum.*
8 yaşımda mahalle arkadaşıma.16 yaşında aynı kişiyle çıkmaya başladım.
6 yaşında falandım. millet arkadaşıyla aynı kızı seviyor diye garipseniyor. biz mahallenin tüm çocukları olarak seda* abla'ya aşıktık. saçlarını gergin bir şekilde tepede toplardı, onla ilgili tek hatırımda kalan bu.
4 yaşında kreşten birine aşıktım. annem o zaman birşey demiyordu lakin şimdi kızıyor.
5 yaşındaydım, iki tane sevgilim varmış. Bende o iki sevgilimle 15 yıl sonra facebook'tan birbirimizi bulunca öğrendim.