bugün

entry'ler (2862)

berfin özek in şikayetini geri çekmesi

ozan güven olayında akıllara gelen kişi.
kadınlar stabil varlıklar değildir. bugün ozandan şikayetçi olan sevgilisi, yarın düşman çatlatmak için ozanla aspendosta paparazzilere poz verir.
siz de eliniz de bi araba politik doğruculuk, feminazilik, meriçlikle filan kalırsınız.

https://eksisozluk.com/be...ganini-affetmesi--6464000

ozan güven

karı koca arasına girmek sıkıntılı bu işlerde.
kim kimi dövüyorsa dövüyor bize ne.
yarın bunlar barışacak burdaki çulsuzlar da anca bir tarafını yırtsın.
örnek mi?
(bkz: kadir şeker)
(bkz: berfin özek in şikayetini geri çekmesi)

işinize bakın b'oolum...

çok güzel seven erkek

çok güzel terk edilecek erkektir. ama "çok güzel " kısmı önemli bak.
şaka bir yana ilişkilerde de hayatın her alanında olduğu gibi ss kuralı etkindir.

konu, çok güzel seven erkek değil de, (bkz:  çok güzel siken erkek) olsaydı; bir ömür boyu mutlu yaşayacaktır diyebilirdim. buna ilişkide olduğu kadına şiddet uygulaması veya onu başka kadınlarla aldatması bile engel olamazdı.

breaking bad

uyuşturucu mafyasının eline düşen bir fizik öğretmeni waltır ve öğrencisi jesi nin maceralarının anlatıldığı güzel bir dizidir. yayından kaldırılana dek beğeniyle izlemiştim.

sözlük kızlarının bacak fotoğrafları

sonra erkekyerinibilsin diye etiket açıyorlar twitterda..
ilgi budalalığı olan kadın cinsinin kendini tatmin etme amaçlı paylaştıkları resimlerdir diyelim.
tuu sıfatınıza azıcık utanırsanız.

komünizm gelirse karılar ortak olur

üretim araçları üzerindeki mülkiyetin kalkmasının doğal sonucudur. böylece tüm yoldaşlar, bir ağaç gibi hür ve bir orman gibi kardeşçesine yaşarlar.

izmir de neden cami yok

(bkz: konak camii)
tam meydanda kocaman var kör müsünüz yobaz mısınız aq.

cum to beşiktaş

fenerin bugun şanlı kartalımıza boca ettiğidir.

erkeğin aşkı vs kadının aşkı

erkeğin aşkı beyninde başlar. mantık süzgecinden geçirir. tamamdır dedikten sonra aklı başından (beyninden) gider bu aşk kalbine iner. azar azar sever. tam sevgi modunda dolmuş olur.
kadının aşkı kalbinde başlar. şıpsever. mantığı filan düşünmez. sonradan bir takım olumsuzlukları fark eder. aşk kalpten beyne çıkar. bir nevi kadının aklı başına gelir. tam sevgi modu azar azar tükenir ve biter.

kadın erkek ilişkileri üzerine

bir erkek köpek gibi severse, kadın da kedi gibi nankörlük eder.
*

türbanlı kadın perdeli eve benzer

burada bir ikamet eden var hırsız ugursuz alkolik ayyaş herifler defolun gidin demektir. tersi de bunun tersidir.

şehitlikte içki içen chpliler

(bkz: katranı kaynatsan olur mu şeker)

breaking bad

öğrencisi ile beraber uyuşturucu ticaretine atılan bir kimya öğretmenin dramının anlatıldığı amerikan dizisi.

hiç sevgilisi olmamış erkek

sevgilisi degil de saygılısı olan erkek olabilir.

ntv

açılımı nergis tv dir.

üretim araçları mülkiyeti

komünizm gelirse mülkiyet ortaya karışık oluyor. Herkes istediği kişiyle üretime dahil olabiliyor. kimse senin karın benim karım diyemiyor. ortaya çıkan yavru komünistler kolhozlarda (bir tür çocuk Yuvası) büyütülerek soyu sopu belirsiZ veledi zinalar komünizmi yükseltiyor mao sağolsun.

arda turan

dunyanın en adam futbolcusudur. yuzyıl da bir gelir gelirse.

üretim araçlarının mülkiyetini çalan sosyalist

mülkiyet hakkı kutsal ve anayasaldır. kominist ve sosyalistlerse karıları da ortaya pay ederek üretim araçları üzerindeki mülkiyet kalksın her şey ortak olsun diyorlar. böyle bir şey olabilir mi?

izmir de yapılan sosyal deney

ayyaşlara sarhoşlara nasıl alkol bulacaklarına kadar anlatan müşfik izmir halkı kardeşiyle beraber aç olduğunu söyleyen gence 1 kuruş bile vermiyor. deneyin sonucu şaşırtmamıştır. sonra gavur izmir deyince kızarlar.

mdp nin 2019 seçimlerinde alacağı oy

yüzde 1 alsa iyidir. tabela partisi bunlar.