bugün

entry'ler (76)

bebek gibi konuşmak

çok itici. koca koca adamlar/kadınlar sevimli olduklarını zannediyorlar herhalde! şöyle, ağzının ortasına vuracaksın ki bir daha yapabiliyor mu? sinir oldum şu an!

ye daha ye ne ara doydun hemen

iyi ev sahibi olmak adına eziyet eden tiplere ait sözler. ya doymasam yerim değil mi? insanoğlu doyduğunu anlamayacak kadar aptal mı?

pencere açık uyumak

asla yapamam. uyuduğum odada pencere, kapı, dolap... açık ise uyuyamıyorum.

elma yemek için izlenecek yollar

yıkadıktan sonra, ısırarak kütür kütür yersin arkadaşım. hayır yani bunu da mı ben söyleyeyim!

elma yemek için izlenecek yollar

yıkadıktan sonra, ısırarak kütür kütür yersin arkadaşım. hayır yani bunu da mı ben söyleyeyim!

sözlük yazarlarının haykırmak istedikleri

kıskanç insanlardan nefret ediyorum.

burununu rahatlıkla hayatıma sokan insanlardan nefret ediyorum.

bi rahat verin artık bee!

taytın mini etek den daha seksi olması

bu biraz giyen hatun kişinin hatlarıyla ilgili bir durum değil mi? ayrıca kişi gerçekten seksi ise çuval bile aynı işlevi görecektir.

bir öğrenci evinde görülebilecek en iğrenç sahne

bu öğrenciler erkek ise mutfaktır. bizzat gözlerimle gördüm, adam 1. sınıfta çay dolu bardağı bırakmış tezgaha 2. sınıf bitiyor hala orada. küflenen tabaklar mı dersin, kokan bulaşıklar mı... içim fena oldu.

öyle bir geçer zaman ki

bitse de gitsek.

candaş tolga ışık

kendisini şahsen tanıma fırsatım oldu. sevmedim. son derece ukala, kendini beğenmiş, sinir bozucu bir adam.

buna rağmen yiğidi öldür, hakkını yeme diyerek iyi bir kalemi olduğunu söyleyebilirim. memleket meselelerine duyarlı oluşunu da ayrıca takdir ediyorum.

facebook ta ismin başına tc ibaresi koymak

tamam, duyarlıyız. sanal platformlarda birlik sağladınız diyelim, ne olacak?
bu ülke riyakar, paranın kölesi insanlar yüzünden bu hale gelmedi mi? milletimizin cahilliği, çözümü hep yanlış yerlerde araması sorunların en büyük nedeni. devlet sorunları sanal insanlarla, sanal ortamlarda çözülmez!
onun için adının önüne ne yazarsan yaz, sandık başında birlik olamıyorsan hiç bir işe yaramayacak eylem.

gece yatmadan önce yapılan son şey

diş fırçala, su iç, saat kur, kitap oku.

sürekli burç yorumu retweet edenler

benim o.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

https://twitter.com/akubrasimsek

kim bilebilir aşkı

hande yener in en başarılı şarkısı.

beren saat

güzel kadın. kadınsı hatları olsa daha güzel olabilirdi. oyunculuğunu bilemiyorum henüz göremedik.

kenan doğulu

kendisini de şarkılarını da çok severim. bir zamanlar iyi şarkılar yapardı, nerede eski günler.

garip kız isimleri

şeyime.

kendinden vazgeçmek

hayatımda 2 kez yaptım. aşkım ve dostum için, şimdi ikisi de yok. zaten o günden beri aşkım da dostum da yok!
buradan çıkarılacak ders: ben yaptım siz yapmayın gençler!

yazarların ilk aşık oldukları yaş

19. çok mu geç kalmışım ama?