bugün

pas geçelim .
Anam garip anam çilekeş anam. Değişik bir başlık olmuş demeden edemeyeceğim.
(bkz: dün gece resmini öptüm de yattım)
komşu kızı.
Rujumu çok beğendim aynadan kendimi öptüm.
canim annem.
Annem. Helalim olacak kızla birlikte öpülesi en kıymetli kişiliktir. Annem diye demiyorum ama hem görünüş hem kişilik olarak tatlı bir insan.
Dedem. Hastaneden eve bırakıp elini öptüm.

Yeterince marjinal olamadığım için sözlük ahalisi affetsin.
evvel zaman içinde çalıştığım şirkette sekreteri yanagından öpmüştüm. şirket sahibi işten çıkardı öptüğüm için. sen çok iyi insansın demiştim. aslında kötü insansın demişti. ama bu davranaşımın sebebi var. şirket hafıza kartımın bilgilerini çalmıştı, ve bu bilgiler başkalarıyla paylaşıldı. şirket sahibi kendinin çok iyi olduğunu düşünsede kötü bir şirketti. çalışanlarda buna dahil.

şirket sahibi osuruktan nem kapan korkak bir insandı. hafıza kartındaki bilgileri çalınca tepkisini ölçmek için sekreteri yanagından öptüm.

şirket sahiplerine güven olmaz. şirketleri test edecek bir çok yöntem var. hafızakartındaki bilgiler çalınınca sırtımdan bıçaklanmış gibi hissettim. şirkete başka bir test uygulamıştım. bu testte çalışabilecel bir şirket olmadığını anladım.
Tek manyağın kendim olmadığımı anladığım başlık.

lan siz de mi kolunuzu omzunuzu öpüyorsunuz benim gibi? Niye söylemediniz aq ben de kendimi narsist sanıyodum içten içe.

t: kendi omzum sayılmıyorsa abimin omzudur.
başıma bi iş gelmeyecekse ben de omzumu öptüm.
(bkz: madem hepimiz omuz öpüyoruz neden kendi omzumuzu öpüyoruz) *
ben en sooon...ben hiç öpmemişem.
Annemdir. Ellerinden ve Alnından öptüm...
beyazıtta tekstil işi yapan, e-ticarete atılmak isteyen haydar abimiz bugün ofisimize geldi, aslanım nasılsın diyerek öptü.
haydar abi öptü. daha dramatik bişey varmı.

not. yanaktan lan yanaktan.
Dünya tatlısı minik kraliçemi, yani annemi öptüm. Akşam kısmetse peder beyi de öpeceğim. Çok tatlılar, melekler. Evet.
Hatirlamiyorum.
alexandra stan (rüyada)
91 yılında kızın birini öpmüstüm bebekken.
Yuh. Vallahi de billahi de moralim bozuldu. Ne zamandır ne anne babam ne de kardeşlerimi öpüyorum.
En son feroyu öptüm o bile 3 gün oldu.
görsel
Sevgilim olan şahıs. Hemde salyalı malyalı. Bildiğin torununu özlemiş 50-60 yaşlarındaki hacı teyze öpücüğü.
Halam. Canım halam.
Bayramda dedemin elini opmustum. .......
annemdir.