bugün

2 tanedir.
2'şer 2'şer toplam 7 adet 2'li.
Şükür bugünde kanser riskimi katlandırmadım.
0
enty yukarda.
8 dal belki 9.
insan bize de ikram eder..
Nerden aldım bu Allah’ın cezası nicki..
Sıfır ama içen arkadaşlardan çok daha kötü akciğerlere sahibim. Adaletin bu mu dünya?
sıfır sıfır sıfır. ben sizin gibi kokuşuk muyum evet.
Sıfır oldu efenim.
Bugünlük sıfır.
0. Sigarayla çok düzeyli bir ilişkimiz var, uzak mesafeden yürütüyoruz * ayda ya da iki haftada bir belki görüşüyoruz *
7.40'dan şu saate 5 olmuştur.
0. Doğduğumdan beri bu durum böyle.
Öleceksin aptal kadın.
Lütfen o kadar içmeyin yaa. Hasta olursunuz. Üzülüyorum sizin adınıza..
30 35 adet.
Bu anlamsız, saçma, salak süreçte yaralanıp dururken en az iki pakettir. Ne anladım ki bu aptal dünya ve hayattan ?
Bir paketi bulan miktardır.
azalmaya çalışıyorum.
Bir arkadaşım bugün hipnoz seansıyla sigarayı bıraktı, hipnozcuya 4000 lira bırakmanın verdiği hafifleme hissiyle de bana arabasında hazır kuvvet tuttuğu 5 paket sigarasını bıraktı.. 3 saat geçti geçmedi, yoksunluk krizine girip ortalığı birbirine kattı, ben de ona “fiziksel bağımlılık o, git patlıcan al, kabuklarıyla birlikte suya koy, ara ara 2 yudum iç, geçer” dedim..

Bu arada, ben sigara içmem ve bu hikaye niye anlattım? 3 günlüğüne geldiğim taşra şehrindeki Hipnozcu, bitişikteki eczaneden bilmem ne marka c vitaminiyle bir şey bir şey aldırdı, 600 kağıt benim karttan gitti… o kadar konuşma hakkım vardır bence…
bugün abarttım 30 falan...
Zaten istediğim hayatı yaşayamayacağım için inadına yüklendiğim sigaradır. Kimse kusura bakmasın.
Bugun çok oldu yaaa. Muhabbet vardı, rakı sofrası vardı.. biraz ucunu kaçırdık amk.
Gel benimkini iç. Sg yat uyu ag ergeni.
1 paketle hayatımın rekorunu kırdım sanırım bugün, sabah uyandığımda nefes alabilirim umarım.

Bugün uzun zamandır görüşemediğim bir arkadaşımla görüştüm, son 7 ayın özetini anlatırken dertlendikçe yaktım, ağladıkça yaktım mübarek.

Uzun sohbetlerde ve sohbet çok fazla keder içeriyorsa çok iyi gidiyor meret.

Evet sigara sağlığa zararlı olabilir ama ruh sağlığına da yararlı gibi sanki. Ufaktan rahatlamış gibiyim. *