bugün

öksürük enstantaneleri eşliğinde 35 olarak cevap verilen şey. tabi ikramları ve çalmaları da hesaba katarsam belki de 2.5 paketi bulmuştur o gün. galiba kıbrıs ta kumarhaneye gittiğim ve zevkten dört köşe olduğum bir gündü.
Projeyi yetişmeye çalışırken uzun mesai, kahve ve stres sayesinde 3-4 paket.
sanirim 7 dal. bağimli olmadiğim halde.
9 ay önce falan 48 tane icmistim.
32. sonra dişler saçlardan sarı oldu.
üniversitenin ikinci yılı olmalıydı, tam hatırlamıyorum zaten hiçbir şeyi tam hatırlayamadım ki ben, öğrenmemem gereken şeyler öğrenmiş,duymamam gereken şeyleri duymuştum. gece 12 civarıydı saati hatırlıyordum çünkü bir an önce evden çıkmalı bira ve sigara almalıydım, tabi ki bira heineken olmalıydı o da her yerde olmadığından acele etmeliydim -ah o yeşil şişe- güneş doğmaya başlıyordu ne içtiğim bira ne de sigara bana duyduklarım kadar acı vermiyordu. güneşle beraber sızdığımda 52 adet sigara -camel soft içerim her zaman- 12 tane de heineken içmiştim.
günde 1 paketti yanlış hatırlamıyorsam arka arkaya da 9 ya da 10 olması lazımdı. bağımlı değilim amk zevk meselesi.
1 pakette kaç tane var bilmeyen yazar için yarım paket diye tasvir edilebilir.
bir.evet bir.
12 yi buluyordur.
stresten 46 yapmıştım.
2 paket.
sıfır.hatta 1 günde değil 27 senede sıfır.
40. (günde 2 paket işte) standart.
alkol yoksa sıfır, varsa 20.
günlük 6-7dir. kaptırırsam paket biter, 2.ye başlanır.
6-7 falan. o da dışarıda olduğum zamanlar. evde sigara içmiyorum.
Şımdı Her qün 16 adet..yıllar önce en fazla 42 adet içmiştim.alkolluyken. Hatırlıyorum.
3-4 filan, geceleri her postadan sonra bir tane içiyorum.

gündüz hiç içmiyorum.
25 tane daha fazlası kafa sıkıyor.
7 dir. zaten kırk yılda bir içerim. yani ortalamaya vurursak 3 ayda 2 tane.
En fazla 3 paket içmiştim. O günü çok iyi hatırlıyorum.
sıfırdır.
buna rağmen her gün 10 tl bir kenara koyup, bir ev bir araba almışlığım yok inan ki.
günlük sigara limiti: 12
(bkz: içelim güzelleşelim)
Sevgilim Siktiri çektiği gün 3 paket icmistim. Bak yine aklıma geldi bi tane daha iceyim amk .