bugün

entry'ler (24)

bu tarz benim e yeni isim önerileri

işte benim tarzım.

bu tarz benim e yeni isim önerileri

işte benim tarzım.

en güzel telaffuz edilen futbol takımları

Tabiki fenerbahçe gerisi hikaye...

en güzel telaffuz edilen futbol takımları

Tabiki fenerbahçe gerisi hikaye...

istanbul un en yaşanılabilir semti

Zeytinburnu.. Güzel ve renkli semt .ulaşım süper her yere kolay gidilyor..

kediler neden insanlardan kaçar sorunsalı

Bir ara şöyle bır şey duymuştum.avrupa da 15 yùzyılda inşanlar kediler öldürüyormuş.uğursuzluk ve Hastalık olmasın diye.fakat sonra fareler bir çok avrupa ülkesini basmış.evleri işyerleri yüz binlerce insan veba hastalığından ôlmùş.insanlar sonra kedilerın değerini anlamış evlerinde beslemeye başlamış.belki bu yüzden kediler atalarındanndan gelen bu içgüdû ile bu korku ile yaşıyor olabilirler..

en güzel aşk sözleri

Bir parça ümidi çok görme bana ùmitsiz bir aşkın anlamı olmaz.severek açıver kalbini bana sevmeyen bir kalbin anlamı olmaz.. Ferdi Tayfur

29 ekim cumhuriyet bayramı

29 ekim cumhuriyet bayramımız.kutlu olsun..başta mustafa kemal atatürkün ve bu vatan uğruna ölen tüm şehitlerimizin ruhu şahd olsun.mekanları cennet olsun.

5 dakika sonra öleceğinizi bilseniz ne yapardınız

Abdest alırdım.namaz kılardım.ailem ve dostlarımla helalleşirdim..kelime i şahadet getirir.beklerdim..üzülmezdim cùnkü peygamber efendimiz bile göç etmiş bu dùnyadan biz kimiz ki ôlmeleyelim.

Abdest alırdım.namaz kılardım.ailem ve dostlarımla helalleşirdim..kelime i şahadet getirir.beklerdim..üzülmezdim cùnkü peygamber efendimiz bile göç etmiş bu dùnyadan biz kimiz ki ôlmeleyelim.

galler denilince akla ilk gelenler

Eskiden ne çekerdik bu ülkeden futbolda 1980 lerde gruplarda hep bize 3 ve ya 5 atarlardı. uyuz olurdum..

galler denilince akla ilk gelenler

Eskiden ne çekerdik bu ülkeden futbolda 1980 lerde gruplarda hep bize 3 ve ya 5 atarlardı. uyuz olurdum..

yazarların 1 günde en fazla içtikleri sigara adedi

Şımdı Her qün 16 adet..yıllar önce en fazla 42 adet içmiştim.alkolluyken. Hatırlıyorum.

galatasaray beşiktaş düşmanlığı

Katmir bu her zaman böyleydi.geç oldu fakat niyahet anladınız..fbjk...bir gerçekte araştırın. galatasaraya başkan olacak şahıs mutlaka galatasaray lisesi mezunu olmak zorunda isterse başbakan olsun gş başkanı olamaz ..lise yi fransızlar kurmuştur.klubùn ilk binası ermeni lerin çok olduğu istanbul un beyoğlu ilçesinde kurulmuştur..anlayacağınız ilk kurulan tùrk kulubù beşiktaştır.. Fenerbahçe liyîm bu arada ..

galatasaray beşiktaş düşmanlığı

Katmir bu her zaman böyleydi.geç oldu fakat niyahet anladınız..fbjk...bir gerçekte araştırın. galatasaraya başkan olacak şahıs mutlaka galatasaray lisesi mezunu olmak zorunda isterse başbakan olsun gş başkanı olamaz ..lise yi fransızlar kurmuştur.klubùn ilk binası ermeni lerin çok olduğu istanbul un beyoğlu ilçesinde kurulmuştur..anlayacağınız ilk kurulan tùrk kulubù beşiktaştır.. Fenerbahçe liyîm bu arada ..

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

Bana sevda çekme derler.kalpsiz olsam çekermiyim.sakın içki içme derler.dertsiz olsam içermiyim..oooff be ferdibaba sen kralsın .

Bana sevda çekme derler.kalpsiz olsam çekermiyim.sakın içki içme derler.dertsiz olsam içermiyim..oooff be ferdibaba sen kralsın .

Bir parça ümidi çok görme bana ümitsiz bir aşkın anlamı olmaz..severek açıver kalbini bana sevmeyen bir kalbin anlamı olmaz..

fenerbahçe türkiye nin en şerefli takımıdır

2 veya 3 kez son maçlarda şampiyonluğu kaybeden 1 takım nasıl şikeci takım olur? Fenerbahçe her zaman şerefli takım bunu herkes bilsin.