bugün

Açtığı başlıkları kimse siklemediği için habire kendisi yazar. Kendi halinde takılsın bakalım.

Tnm: rezil.
Özelden muhattabiyla tartışırken karşıdaki kişi çok düzgün bir üslup kullanmasına rağmen, beş altı mesaj arka arkaya kufur ve hakaret savuran;

Fakat halka açık entry'lerde ahlak ve iyilik dersi veren, muslumanlari da bu sebeple asagilayan bir kişi.

Dileyene ekran resmi atabilirim.
lan fenimist bu.

vallahi bak.

(#30323080)

yada kadınlara yaranmak için kadınların kendisinden daha feminist kesilen tipik modern dünya moronu.

acıdım la. bende diyorum bu niye böyle sürekli aynı şeyleri yazıyor.
'' en arıza tipler dindar ailelerde yetişiyor '' diyen ve eski entrylerinde dindar bir ailede yetiştiğini söyleyen, böylece sorunlu ve arıza bir karakter olduğunu kendisi itiraf eden yazar.

(bkz: deli taklidi yapan geri zekalı)
tüm müslümanlar hakkında iğrenç genellemeler uyduran bir yazar. her müslümanın tüm müslümanları savunma gafletine düştüğünü sanıyor. ben bireyci bir insanım, sonra da müslümanım, tek tek müslümanları savunacak kadar da geri zekalı değilim artık. diğer müslümanların yaptığı saçmalıklar benim sorumluluğumda değil. insanın çok karmaşık olduğunu, insanları değilde kendisini ve hayatı çözmek için ömrü boyunca neredeyse kendinden başka hiçbir şeyle uğraşmaması gerektiğini düşünüyorum artık hatta. hayat ve benlik zor. ne olursa olsun bazı sorunlar üzerinden etrafla, sağ solla didişmek kolaya kaçmak gibi geliyor.

bu arkadaşın sürekli aynı konuları ve cümleleri tekrarlaması, derinliğinin olmaması, liseli ateistlerin ağzına sakız olan sığ sloganlar atarak entrylerini donatması kötü olan. müslümanım ama artık müslümanlığı da, herhangi bir kimseyi de savunmuyorum. 2- 6 yıl eski olan entrylerimi silecek zamanım da yok, hem nasıl değiştiğimi incelemek istediğimde önüme veri olarak bu entryler çıkar.

kendisine tatlı dille yazmam da dokunmuş. küfretseler küfrettiler, normal yazsalar tatlı dille konuşuyorlar diye ağlıyor. aslında mağdurum ayağına yatmak için ve dikkat çekebilmek için tatlı dille yazılmasını değilde küfredilmesini istiyor.

ben bu hayatta müslümandan da, milliyetçiden de, kemalistten de, muhafazakardan da, ateistten de çok çektim. bu yüzden müslümanlığın ve müslümanların sorunları da umrumda değil bir müslüman olarak. diğerleri gibi inanmıyorum, dalga geçmekten ve saygısızlıktan başka hiçbir şeyin olmadığı bu ortama da nasıl inandığımı meze edecek değilim. insanların kalıplar üstünden değilde tek tek değerlendirilmesini doğru buluyorum. bu arkadaş dikkat çekmek, ilgi toplamak için hep aynı şeyleri yazarak, başlıklarının hepsini kendisi doldurarak sadece müslümanları değil ateistleri bile bezdiriyorsa mutlaka bir sorunu olduğunu düşünüyorum.

sanırım benim misyonerlik yaptığımı, müslümanları cici olarak göstermeye çalıştığımı iddia etmiş. son dönemde ne zaman böyle yaptığımı kanıtlarsa sevinirim. insanın fikrini belirtmesi de mi misyonerlik oluyor? bir müslümanın yaptığı misyonerlikten on bin kat fazla kendisi müslüman karşıtı propaganda yapıyor.

müslümanları birçok sebeple aşağılıyor da kendisinden bu ülkedeki bir diğer kesimi ve idollerini de ( atatürk) sürekli aşağılamayı denemesini öneririm. islama saldırırken 4- 5 aydır sözlükten silinmemiş. görsün bakalım atayı eleştirirken bir gün içinde nasıl sözlükten silindiğini, görsün kimlerin müslümanlardan bin kat daha hazımsız ve eleştiriye kapalı olduğunu.

neyse iyi eğlenceler.
Bu arkadaşın yazdıklarını fazla ciddiye almayın arkadaşlar. Modernizm dininin bir yobazı altıüstü.

Her yobazın din elden gidiyor saçmalıkları size ne kadar şaka geliyorsa bu arkadaşın yazdıkları da o kadar şaka.

Şimdi ağlar her yobaz gibi ben yobaz değilim! veya modernizm din değil, o kutsal sorgulamacılıktır gibi laklaklara.

Ama inanmayın. Onlara postmodernileri hatırlatıp iyice çıldırtmayın.
müslümanları din tüccarlığıyla suçlayıp kendi inançsızlığının reklamını her gün yapmaya çalışan yazar. yani kısacası klasik bir ateist.
Bunlar bi bitmedi.En kısa sürede siktir olursun umarım.
inançsızlıktan doğan huzursuzluğu bilime taparak kapatmaya çalışan yazar. (bkz: sakin ol delikanlı)
sözlüğe günde 10 saat girdiği halde, ortalama olarak sözlüğe 15 günde bir giren bana asosyal diyen asosyalin ve abazanın kralı.

islam karşısında komplekse düşen, islam dışında hiçbir şey hakkında yazmayan birisinin tedavi olması gerektiği herkesin malumu. bir insan aylarca, binlerce entry boyunca aynı konudan bahsediyorsa o konu hakkında komplekslidir ve tedaviye muhtaçtır. ben aylar boyu, sürekli, binlerce entry boyunca ateizm hakkında yazsam ben de kompleksli ve tedaviye muhtaç olurdum.
(bkz: küfrani)
sözlüğe girip aynı şablonla ctrl+v yaparak islamı kötüleyen vasat ve bilgisiz yazar.

birkaç başlığını görünce bir bilgisi falan var zannettim, ancak anlaşılan o ki yazar youtube videolarıyla ilerlediği,beslendiği bir başlıkmış. ben de kaale aldım. adam youtubeda izliyor,yazıyor bildiği de bu.

yazar buyurmuş ki; kendi inançlarınızı kendinize saklayın, sonra kendisi saklamamış, inandığımız değerlere dil uzatmış. kaldı ki ben onun -ateist veya her neye inanıyorsa- inancına dil uzatmadım.

kendisiyle çelişen çoluk çocuk bir yazar, en azından zeka düzeyi olarak.
kendine karizma katmak ve zırvalarını ciddiye aldırmak için birçok yalancı ateistin ağzından düşmeyen '' ben önceden koyu müslümandım, sonrasında ateist oldum '' ve '' ben islamla ilgili tüm kitapları okudum '' yalanlarını söyleyen utanmaz.
Müslümanlara biraz daha ahlak dersi vermeye kalkarsa butun argo ve hakaretli mesajlarını buraya yerlestirecegim. Merak etmeyin.

Normalde insanın ayıplarını ifşa haramdır. Fakat surekli Müslümanları aşağılayıp kendisi ahlak abidesi gibi gezen biri için vaciptir.
çaylak edildiğinde kendisini fikirleri nedeniyle hapse atılmış yazarlarla benzeştiren ve böylece sevinen zeka fakiri bir şizofren.