bugün

entry'ler (584)

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

iyi değilim. Depresyon mu, ne bu? Akıl sağlığım bozuluyor. Çocuk içerde odaya kapadım kendimi. Biliyorum beceremeyecek bakmayı. Bıraktım yinede. Saçma sapan hareketler. Fiziksel olarak da çok yorgunum. Her şey fazla geliyor. Bu aralar içimden geçen tek şey var “yok olmak istiyorum”

tsk nın afrinde kürtlere vermek istediği mesaj

“Türksün göster ürksün” cümlesini eyleme dökmüştür.

islamcılık

Çok iyi etnik bölücülük yapma kapasitesine sahiptirler.

bir insan kaç yaşında evlenmelidir

Kadın 23’ten, erkek 27’den sonra.

ak partiliyim ve bununla gurur duyuyorum

Allah affetsin.

akılda kalan şiir dizeleri

“...
Sinsi bir yağmur altında beraber yürüyoruz
Ve ikimizde ıslanıyoruz
Ben ne yağmurlar gördüm Sitare
Ben kaç kez iliklerime kadar ıslandım

Bu azgın kalabalıkta seni tam duyamıyorum
Gözlerin mi daha sıcak gülüyor
Yoksa dudakların mı anlayamıyorum”

-Dilaver cebeci-

kadın erkek eşit değildir

Bu durumda bireysel ya da istisnai karşılaştırma yapmak zaten mümkün değildir. Genellediğimiz zaman da hukuki açıdan eşitlerdir sadece. Fiziksel gücü zaten konuşmaya gerek yoktur. Onun haricinde eşitlikten dem vurup karşılıklı beklenti içine gireriz. Otobüste erkek yer versin, evlilik teklifini erkek yapsın, tribi kadın atsın gönlünü erkek alsın vs. Diğer taraftan kadın erkek ikisi de çalışsın ama yemeği, temizliği sadece kadın yapsın vs. vs. diye uzatabileceğimiz liste. Eşitlik yoktur, mümkün olabileceğini de sanmıyorum.

şeriatınızı sikeyim

Şeriat Allah’ın koyduğu hükümlerdir. Aslında uygulanmasında hiçbir mahsur yoktur, ki gerek de vardır ama bizim ülkemizde uygulanmasında sıkıntı çok olacaktır. Ne şeriatı hakkıyla uygulatabilecek devlet adamları ne de hakkıyla uygulayabilecek din adamlarına sahibiz. Bugün ak dediklerine iki gün sonra kara diyen kişilerce yönetildiğimizden yaş iş zaten.
O işler de öyle sikmekle olmuyor.

hollanda polisine zırlayan türbanlı bakan

Bile bile kriz yaratıp fırsata çevirmişlerdir.

sonuna amk yazılabilecek şarkılar

Yıldız tilbe-ben senin var ya amk.

selçuk ulaş

Kendisine 19 yıl 10 yıl hapis cezası verilmiş ülküdaşımız. Öğrenci görünümlü teröristlere verilmeyen ceza terörle mücadele edene veriliyor. Ceza almaması için ölmesi mi gerekiyordu? Keyfinize göre işlettiğiniz, tek taraflı adaletiniz yerin dibine batsın!!

9 yaşındaki öz kızına tecavüz eden baba

insanın midesi almıyor artık. Bu kadar aşağılık olunmaz. Ne söylense az. “sakız çiğnemek orucu bozar mı, peygamberimiz ne yemiş, ne giymiş, şunu kutlamak günah mı, müslaman bunu kutlamaz” vs.den ziyade sevgili din hocalarımız(!) bunları konuşuyor olsaydı belki bir adım ileri gidebilirdik.
Artık yeter diyoruz, keşke yeter demekle bitirebilseydik.

cinsiyet belirleme anketi

Sikecem belasını. Yeter.

türk olmadığım için allah a şükrediyorum

"Türk değilim diyene karşı sakın ısrar etmeyin. Allah'ın bahşettiği şerefi istemeyen şerefsize biz zorla şeref verecek değiliz ya!'' Diye ne güzel demiş Elçibey.

çocukluğa dair hatırlanan ilk an

Ben 2 yaşındayım, ablam 4, elele tutuşmuş komşunun evinin kenarında yürüyoruz. Zaten elimi hiç bırakmazmış.
Sonrası sanırım ilkokula kadar yok.
Bense 2 yaşımdan beri hala o eli arıyorum. Özledim. Çok.

ölüm

Bu kadar kötünün, kötülüğün içinde iyiki var dediğim.

seni mutlu eden tek şey

Yeğenlerim. Tek bir fotoğrafları dahi en kötü anımda ilaç oluyor.

bir kızın duygularıyla oynadıktan sonra terketmek

Kuzenim evleneli 1,5 yıl olmadı daha ve eşiyle boşanmak üzereler. Kadın evlendiği ilk günden beri sıkıntı içinde. Ve şu aşamada öğreniyor ki herif devlet memuru ve mülakatlarda evli olanlara sıkıntı çıkarmadıkları için evlendiğini söylüyor. Bir insan, insan demeye ar ediyorum daha ne kadar aşağılık olabilir bilmiyorum.Tüm küfürler sana gelsin.

akp nin en nefret edilen parti olmasının sebebi

Bir ideolojileri yok ve yok olmaya mahkumlar. Neyin peşinden gittiğini bilmeyen insanlar burada toplanmış. Niye akp desen sayacakları şeyler belli olan ama bir işe yaramayan icraatler var. Destekleyenleri ile oturup iki kelam edemezsiniz, herhangi bir konu üzerinde tartışamazsınız, sabit fikirlidirler. At gözlüklerini asla çıkarmazlar.

Sanırım benim için en önemli sebebi Muhsin Başkanın suikastinin akp hükümeti döneminde olması ve üstünün kapatılmasıdır. kapatılmaya da devam edilmektedir.

hatırlanan en eski reklam sloganı

Karpuz kabuğu denize düştü millet plajlara üşüştü dikkat kızlar güneş çarpacak haberimiz herkesi zıpzıplatacak bak abicim n’apacaksın aria’Dan ekstra kart alacaksın numarasını cebine tuşlayacaksın yeni kontör yükledikçe kazanacaksın Aria’dan aria’a ekstra kart ona, buna, şuna, buna ekstra şart. Faturasız hatlara özel gel gel hadi gel aria gel.
Reklamı Ezberlemişim Allah affetsin.