bugün

Kendimize Sohbet için teşekkür ederim deyip omuzbaşımızı öpmeliyizdir.

Yatakta en güzel kendi kendine düşünme ve konuşma pozisyonu bence elleri göğüs altı hizasında bağlayıp, bacak bacak üstüne atma şeklindedir. Çok iyi geliyor valla.
ve alarmı kurduğunda sabaha 2 saatten az kalmış olması...
Bu gece muhabbet koyu. O yüzden kalkıp iki fincan çay yaptım kendime.
Biz şizofren değilim.
UyutmaZ bir türlü.
Bir duble bir şeyler içerek çözülen durum.
Allahtan Aynı anda uyuyoruz yoksa sabaha kadar fiyuuu memlekette irdelenmedik konu kalmaz.
muhabbetin iyi olmasındandır. bazen çok hararetlerin tartışma, aman abartıp kendinize kızıp küsmeyin. (bkz: in my mind i am hilarious)
ne zaman gülmeye ihtiyacım olsa bu başlık altındaki entryler bana iyi gelir *
Bir bakmışsınız gece iki olmuş! Bunun bir ileri raddesi; Eğer yataktan da kalkmaya tenezzül ederseniz, saat 4-5' te yeni hayat planlarınız için kendinize verdiğiniz sözleri tekrarlarken uyuyakalacaksınız demektir.
Sağlıklı bir hal değildir. Bu durum kronik bir hâl almaya başladı ise kitap okumak önerilir.
Sanırım kafamdaki düşünceler bile kendi aralarında tartışıyorlar. Acaba hangisi haklı olabilir.
Şerefsiz içkiyi fazla kaçırıp bana sövünce verdim şamarı. Sen kimsin lan bana sövecek.
Valla biz genelde çok konu değiştiriyoruz, içerisi karışık olduğu için.
Herkesin başına gelebilecek durumdur.
Keşke orda şunu deseydim ya, lisedeki matematikçi aklıma geldi bak şimdi, nasıl bozduydum derste, Adana eskiden o kadar sıcak değildi lan aslında, o değil de o sıcakta biz nasıl top oynardık öğle vakti, annem bi tatlı yapardı neydi lan adı, söyleyim de yine yapsın...
Bi bakmışsınız sabahın üçü dördü olmuş..
susturamıyorsunuz karşılıklı konuşmanızı susması için yalvarıyorsunuz ama susmuyorlar..
bir replik ile yaklaşmak istediğim durum. " şerefsizim benim aklıma gelmişti gerçek". yorgun olmayıp, uykuda kaçınca öyle bir açıyor ki kalkıp çay demleyesiniz geliyor.
Laf lafı açarken, su şunu yapmıştı, bu böyle yapmıştı, hep insanların yanlışları geliyor aklıma. Sonra uykum kaçıyor. En iyisi fazla düşünmemek.
Ne düşünüyorsunuz olum siz?

Ulan ben kafamda modern dünya savaşları, ikinci dünya savaşları, ortaçağ savaşlarını canlandırıyorum.

Ülkeler istila edip, savunma hatları kuruyorum.

Mesela dün gece, Tötonlar ile kumanların ortak saldırısını durdurup Litvanyalılarla ittifak ile kumanları kıskaca aldım.
Tötonlara yürüyemeden uyuyakalmışım anasını satayım.
Her şey Bulgarya kağanlığı için.. *
boyle bir durumda hemen youtube geri dönusum videosu acarim kac kez telefon elimden dustu izlerken uyuyorum.
insanlar pasli esyalari zimparalayip sprey boyayla boyarken sanki butun dertlerim bitiyor.

en sevdigim de havali su tabancasiyla oteyi beri temizleyen tipler.kirli yer ve temiz yeri ayiran o cizgi falan izlerken uyuyorum nasil uyudugumu anlamiyorum.
çok iyi değil mi? beynin sınırı yok, her şeyi düşünebiliyoruz. mükemmel bir şey.... parayla değil ya zorlayın sınırları, düşünün gitsin..
Uykusuz kalmaya yelken açmaktır, aslında.
Ben de tam bundan bahsediyordum işte ama normalde hiç konu bile bulamam.
Bazılar öyle laf lafı açar ki, zabbağa kadar burdayığ dersin.