bugün

"Filiz sevişelimmi" fevkaladenin de fevkindedir.
donnie darko videosunun altına:
"bu yazıyı yazmadan gözünü 5 kere aça kapa facede yazıları göreceksin *"

konsepte uygun olmuş yine de, felsefik... *
Hede Hödö, Çapkın Kız'la ilişki içerisinde.
"Vay, demek ilişkiye girdin ha?"
Busra Gunesin artık bir iliskisi yok.
Yorumlar:
Mesut C.
selam cok güzelsin tanısabilirmiyiz.

sınıf arkadasımın yaptıgı bir yorumdur.gördügümde yarıldıgım andır.( fotografta el çenededir.asaletli bir pozdur aslında)

emre öztürk bir iliski icerisinde.
yorumlar.
ali s.
vay olum ne zaman iliskiye girdin lan.

gene bir arkadas yorumudur..
insanı gülmekten kırıp geçiren yorumlardır.

2 resim vardır yanyana. birinde şehit mezarının yanında selama duran bir çocuk, diğerinde peşmerge kıyafetiyle elinde tüfekli bir silah. ikisi de çocuk ama biri şehit çocuğu biri kötü çocuk gibi bir şey yazıyordu. yorumlar* *:

sewil*: yha allahaşkına yha o aq oç ap0nunn ynndakiler o zmn grsenler ßralara götleri yemez ßi kereeee

memocan: sevil ne guzel kufur edion o.ç na

sewil: neler wr ßnde dhaa ;)

memocan: *
bendende cok degil yha

sewil: dubix mayn şhayze fixsa fihtty scheis searsch loch verpiss dichhure sohn hade cwp wern ßuna da görimm * aq pkklıları oç piç yha ap0 kdr orospu olamaz yha

memocan: * fck mother lollll apo cip apo xd amq oqlu dua etki ingilizcem (1)xd

sewil: bnm yazdklarm almanca xd

memocan: bnmkide ingilizce xd *
"abi göbeği erit yada fotaraf çekilirken içine çek ben öyle yapıyorum teçrübe konuşuyo"
(bkz: fotaraf)
(bkz: teçrübe)
çirkin kızlara yapılan ''çok tatlısın öylesin böylesin'' yorumları.
(bkz: abazan erkek modeli)
http://img98.imageshack.us/img98/940/adszvax.jpg

ileti gönderen kendisi, beğenen kendisi, yorumlayan yine kendisi. Pes.
bir resmin altında, "ahmet o.ç sun falan ama harbiden yakışıklı o.ç sun yani kız olsam direk hiç düşünmeden verirdim sana yani" bulunur, yarar.
canım çok güzel çıkmışsın ya.
teşekkür ederim canım ya

tarzında yorumlardır
(bkz: no comment)
görsel

edit: uludağ sözlük galeri güncellemesi.
'peNceRemin peRdesiNi hawaLandRan RuzqaRm <3 kopsdum xDé'

evet. gördüm bunu bizzat.
10-13 nisan facebook protestosuna dair olarak,

x'in durum iletisi; ya atesitlerin bayramı felan yok ! dinsiz adamın bayramımı olurmuş ? sadece milleti kandırmak için öyle diyorlar. ayrıca grubu iyice incelerseniz anlarsınız zaten. logodaki yazıyı okuyun. 10 - 13 nisan arasında protesto yaptığımız için adamlar diyorki,müslümanlar gitti bayram yapalım diyor. yani gerçekte bayram diye bir şey yok !!! safmısınız nesiniz anlamadım. bide her yere yapıştırmışsınız aynı şeyleri. sizin gibi müslümanlar olmaz olsun.

z yorum; y ve x (ateistler)siz nie kapatmadınız?sizi gidi ateistler milleti oyuna getirip insanların manevi duygularını oynuorsunuz sizde onlardasınız yani ateistsiniz.hayinler sizi asıl facede durdurmayacakalr.bakın kimse size yani ateistlere inanmıyor.kimse hesabını kaptmamış.ateistler bizi kendinize cekemezsiniz

x yorum; bu hesabım fake! gerçek hesabım zaten donuk durumda şuanda. sadece ortalığı kontrol ediyordum ve çakma müslümanları gördüm tepkimi koydum!

y yorum; aynen benim bu 4. hesabım ve 3ünü dondurdum bunu kullanmamın sebebi ise kadirinde deği gibi estek ve köstek olanlara bir iki kelam yazıp asıl gerzeğin kendileri oldugu ve imanlarından şüphe etmerinin ve kendi bağımlılıklarına imanlarını dini islamı nasıl değiştiklerinine tanık oldum çok acı yazık ....
resim açıklaması ve ardından gelen yorum tam yerine rast gelmiş.
görsel
bir arkadaşın iletisi: okunacak en büyük kitap insandır.(hacı bektaşi veli)
onun bir arkadaşının yorumu: oku beni o zaman.
'sabri sarıoğlu barcelona'ya transfer oldu' şeklinde arkadaş bir fotoğraf paylaşmış.(bkz: http://kafa.bobiler.org/u...hotographs/169233748s.jpg)
yorumlar şu şekilde :
+lan sabri barcelona'da ilk 18 e bile giremez ki !
-o zaman yedek kulübesinde oturur o da.
+lan salak 18 e giremeyen nasıl kulübe de oturuyor.
-top toplayıcı olur o zaman.
+ha o olur işte.
Samed: AYNISI!!!:)))

Pinar: neyin aynısı?

Samed: rüyamda gördüğüm bi meleğin:))

Pinar: sen rüyanda melek mi görüyorsun? ermişsin olm sen. git kendi dinini falan kur. harcanıyorsun facelerde.

Samed: yemin kızım ben seni başka bi melek olarak gördüm anlayana

Pinar: olm rüyanda rüyalanırken niye beni görüyorsun? hadi gördüm diyelim niye bana anlatıyorsun. manyak mısın nesin. pis sapık. ayy yetişin komşulaaaarr sapııık vaarr!
filiz sevişelimmi?
filiz sevişelim mi?
ayşe : şehitlern kanı yerde kalmayacak,bu ülke bölünmeyecek,ne mutlu türküm diyene !!!!

tahir : sevişelim mi ayşe !!??
görsel
görsel yorum gereksiz buna. yuh
Tevfik Gani ***** "ilişkisi yok" olan ilişki durumunu "ilişkisi var" olarak değiştirdi.

yorum:

Sercan Cetin
bn bu ülkeyi terk ediorm.....
kimse birlik ve beraberliğimizi bozamayacak

teröre lanet adlı fotografın altındaki yorumlar
--spoiler--
birisi : YEMEKTEYIM <<< BUYRUN DIYECEM GELMEZSINIZ *

cevap :Afiyet olsun

birisi: TSK *

başka cevap : AFiYET OLSUN BACIM
--spoiler--
yuhhhh yani fotoğraf ne yorumlar ne ülkücü gençliğin teröre (!) lanet ediş tarzı !

ahanda link ;

http://www.facebook.com/p...580068&id=99720691462

edit: diyecem ne la..

ya türkçe ya hiç değil mi ???
bu kadar mı olur kardeş. *
http://www.facebook.com/p...67&id=100000773115998
admin sevişelim mi ?
(bkz: hüseyin kaya)