bugün

10 senelik arkadaşımdır kendisi, herşeyine kefilim pırlanta gibi yazar olucak,hoşgelmiş *
orta halli stüdyoların bass gitarlarının çoğunluğunu sağlayan kanımca dandik gitar markası
(bkz: fender yetiş wolf ulumaya başladı)
(bkz: the sea wolf)
(bkz: wolfshade)*
isvecli bir heavy metal grubu. klasik seksenlerin metalini caliyorlar, güzel de caliyorlar.
iced earth'ün tartışmasız, şüphesiz; lafla sözle anlatılamayacak kadar güzel ve gaz şarkısı.
matt barlow'un nakaratında resmen yırtındığı parça. tabi yırtının kişi matt barlowolunca da ayrı bir leziz oluyor parça.
kullanıcı adı alırken bir çok kişinin tercih ettiği ingilizce kelime.
çok sevdiğim, davulcu, ps2 hastası, padawan'ım güzel insan.
kankam, kardeşim, dert ortağım, ps2 takımı arkadaşım ve tercümanımdır. aynı zamanda, çok iyi bir bateristtir.
gazlayıcı ve ilham verici etkisi vardır. (bkz: ben bugün bunu gördüm)
Yüreklendirici yazılarıyla yazar olmamın keyfini çıkarmama yardımcı olan birinci nesil yazarlarımızdandır.
bilim-kurgu sinemasından hazzeden yazar. (bkz: yazar tavsiyeli filmler/#2430245)
yeni neslin seçimi olarak gördüğüm christian bale'i de seviyor kanımca. kaliteden ödün vermemesi dileğiyle. ****
ablasının bir tanesidir o. kanımın son kaynayanıdır. öpülesi, kucaklanası yanakları elma basmış aman da amandır. ablası onu öper de öper el üstünde tutar mı tutardır.
mesajını gördüğümde içimi sıcaklık kaplatan şefkat duyduğum yazar arkadaşım.
sen hala burdamisin ulen yazari..)
wonderfull birinci nesil yazar
ortadan ikiye iyi yarar
lamborjinisi ile beni yakar
fırlama da olsa çok iyi yazar... *

sözlükte adam gibi adam olan nadir (hatta tek diyeceğim) insan. yaş olarak belki birçok yazardan küçük olsa da bir gün bile efendiliğinden taviz vermeden "abi" kelimesini dilinden düşürmeden hal hatırı eksik etmeyen yazar. yazar değil insan gibi insan. bana bunları yaptı diye söylemiyorum. neden derseniz bunun dışında gördüğüm bazı zatlar veya kendini yazar sanan bu da olmadı yazar kimliğinin arkasına saklanıp yemediği bok olmayan insanları gördükçe onu uludağ sözlüğün en efendi yazarı olarak görmemek elde değil. keşke dedirtiyor bana. keşke burda senden niceleri olsa, keşke buradaki gençler senin gibi düşünebilse hayatın neyden ibaret olduğunun bilincine varsa. yazarlığı öğrense kitaplar okusa da bir şeyler kapsa senin gibi.

nesline göre az entry girmiş olabilir. hani kimi zaman dersiniz ya "birinci nesil ama yazmayı bilmiyor" diye hatta belki ben bile demişimdir ama bunu derken bazıları hariç demeyi asla unutmamışımdır. işte o bazılarının içinde olan kişi. sözlükteki entrylerine bakıp yazarlığına laf edenler için onun yazdığı romanı hatta parça parça yazdığı romanı bir okumasını tavsiye ederim. o zaman anlarlar yazarlık ne demekmiş...

yüzyüze hiç görüşmedim etmedim ama sadece msn de geyik yapan orda burda cirit atan biri olmadığı biliyorum. hayatını bir internetten ibaret olmadığını da buradan anlayabilirsiniz. kimi zaman bu kardeşimi keşke bazı huyları ile örnek alabilsem diyorum. kimse 4 4 lük değildir. bu yüzden kendimde göremediğim eksiklikleri onu tanıyınca farkettim. lakin farketmek kimi zaman bunları gidermeye yetmiyor. bazı insanların nasıl ezberi kötü ise bazı insanlar da onda olan kimi güzel huy ve davranışları asla edinemez. örnek almaya çalışır ama yapaylığı ile insanı bezdirir. kendisi gibi olup doğru yaşamayı öğrenmişsin helal olsun diyorum.

bundan 22 gün önce sana bir sözüm vardı. ama çaylak oldum. işte sözümü şimdi kızarmış bir yüz ile tutuyorum. senden bir ricada bile bulunmadım, bulunamadım.. çünkü bir rica diletmeye bile fırsat vermedin..

tüm bu yazdıklarım ölen bir kişinin ardından yazılmış gibi anlaşılmasın. allaha şükür sapasağlam ve aramızda. kendisini çok seviyorum. aynı uludağ sözlükten nefret ettiğim ama senin beni sözlükte kal diye ettiğin ısrarları kıramadığım davranışım kadar çok.. haziran ayında gireceğin sınavda senin için şimdiden en hayırlısının olması için tüm dileklerimi diliyorum. eğer olur da eskişehiri kazanırsan sana kapımın her zaman açık olacağını söylemek isterim. hatta gel benim evimde ev arkadaşım ol. sevinç duyarım.

bu sözlük platformalarında onlarca kişi tanıdım ama senden gerisini silsem yine aynı. kimse alınmasın gücenmesin isterim. bir insani tayin eden davranışları ve konuşma tarzı olduğu kadar insanda güven duygusunu hissettirmenin yanında bir vefa borcunu oluşturmasıdır aynı zamanda. biliyorum daha ileriki günlerimiz de olacak daha güzel zamanlar da yaşıcaz ve kısmetse bir gün zirvede tanışıcaz abi kardeş olucaz.

bir bakıma üzülüyorum neden daha önce karşıma çıkmadı bu genç diye... fena olmazdı hani. şimdi bu yazının arkasından bir gay muhabbeti, bir ayarcılık yarışı, bir garip davranışlarda bulunan yazarlarımıza şimdiden seslenmek isterim ki bu konuda olan hassasiyetimi şimdiye dek belirtmedim ama şimdi söylüyorum; tüm gün boyunca kimi zaman saçmalayarak kimi zaman ise duygularınızala yazarak yaptığınız bazı yazıları bu entry hakkında yazmaya kalkışmayın yoksa yazılarımla bu tür şeyler yapan kişilere bende kendimce güzel şeyler yazarım..

arkadaşın, dostun time off.
wonderfull birinci nesil yazar
o olmazsa zirveler neye yarar
lakin yine de gelmezse eğer
fanları bütün gün ardından koşar.
an itibariyle 1000. entrysini yazmış olan yazar.

gönül isterdi ki bu rakama daha önceden ulaşmış olayım. fakat bugüne nasipmiş. bu günleri görebilmek, bin entryi görebilmek değişik bir duygu vesselam. evet içeriğin önemli olduğunu söylediğinizi duyar gibiyim. size tamamen hak veriyorum. elimden geldiğince "dolu" yazmaya çalıştım. takdir tabii ki sizindir.

aynı zamanda uludağ sözlükte bulunmaktan mutluyum. her ne kadar bir çok istenmeyen hadise yaşansa da, devam ediyoruz yazmaya, paylaşmaya.

her şeye rağmen; şu güzelim sözlükte acısıyla tatlısıyla, anketiyle tanımıyla, tespitiyle ayarıyla nice binlerce entry'e.
yakın zamanda benim gibi bininci entrysini girmiş yazar. onun bininci entrysini okuyunca fark ettim dokuz yüz doksan küsürlerde seyir eden entry sayımı. oyunlar konusunda şahsım kadar meraklı ve ilgili bir yazar arkadaşım. severek okuyoruz efendim. nice bininci entrylere inşaallah.
istatistik canavarı.
sözlüğü forum gibi de kullandığı görülmüştür.

(#2674227)
(#2678411)
sözlük acemilerinin ve format özürlülerin asla anlayamayacağı yazardır.
alm. kurt.
zirve sırasında atılan kahkahaların hem müsebbibi hem de en çok gülendi. tarlabaşı'nda durağı tarif ederken yaşadığı tedirginlik ise korkutmuştur beni...

Wolf eve gittin değil mi? yaşıyor musun olum? ses ver ses...