bugün

set ekibiyle kolayca iletişimimizi sağlayan tek program.
Olmasaydı, olmazdık(!)
Çocuklar ağlıyor esemesim yok diye...
Hızlı ses kaydı, video ve fotoğraf paylaşımı sebebiyle vazgeçilmez bir program olmuştur.
Telegram kullanmayan eziklerin yeridir.
(bkz: last seen)
şu mark şunu bir iki saatliğine bozsa ayrılacak olanların sayısını düşünemiyorum.

bir iletişim ağı.
sms olayını tarihe gömen yaratık...
çevrimiçi görünmemenin yollarını aradığım programdır.
las seen'in gizlenebilmesi özelliği gelmişti yakın zamanda.
ayrıca bu da sevgililer için ayrılık sebebi olmuştur.

şu mark'ı seviyorum lan.
(bkz: çevrim içi)
2 haftalık ayrılıktan sonra telefonuma fabrıka ayarlarını tekrar yukleyerek kavustugum ve hasret gıdermekte oldugum uygulama .
guzel uygulama.

mudur cevap gelmiyorsa, engel yesen ne fark eder ahaha. *
durum bölümüne herkesin adeta bir filozofmuş edasıyla bir şeyler yazmaya çalıştığı uygulama. Grup özelliği cidden çok iyi ama şu last seen olmasa da olurmuş yani. Edit:last seen kaldırılabiliyormuş sevgili sözlük.
Kurulan gruplarda hakkinizda ne dedikodular donuyor bir bilseniz erkekler, bir daha asla kizlara mesaj atmazdiniz.
çevrim içi yazıyor ya beni çok mutsuz ediyor. sevmedim.

mesajlaşma olayını bitirmiş uygulama.

edit: düzeldi.
line gibi yenilikci seylerin cikmasina ragmen yıkılmayan kale.
günümüzün msn'idir.. giderek dahada cok bu formata yaklasmaktadır..
haftada bir güncellenen program. ne değişiyor. bir sikim değiştiği yok gibi.

ulan bilgisayarımda böyle haftada bir güncellenen program olsa bir aydan fazla kullanmam. sürekli güncelle güncelle nereye kadar amk.
ülkeyi üzerimize kapatıp gitseler vatandaşın umurunda olmayacak kadar bağımlılık yapan uygulama. bir millet "allah belanı versin mark!. " diye sosyal medyayı işgal ederken istiklal caddesi'nde polis vatandaşı gazladı, ukrayna'da hükumet düştü, milyonlarca insan öldü ve milyonlarca bebek ilk oksijeni ciğerine çekince ağladı.

- telefondan gözünü ayırmayanların ülkesinde dik yürüyenler yaşıyor sayılır..
uzun zamandir bildiri gelmeyen uygulama.
facebooktan daha popüler olsa bir sorun yaratmaz çünkü sahibi yine mark zakırbörg.
ücretliye ne zaman geçeceğini öğrenmek istediğim uygulama.
baskalarinin zoruyla kullandigim ve nefret ettigim iletisim seysi.
bu kadar tirt baska bir uygulama olamaz. sacma sapan yan ozellikleriyle (yok efendim saat kacta girdi yok efendim goruldu mu gorulmedi mi) nice sevgilileri ayirmis nice arkadasliklari baltalamistir. whatsapp yuzunden bir arkadasim sevgilisiyle yaklasik 45 dakika kavga etti. akil isi mi yahu! dandik bir app yani. telefon uygulamasi. iki boyutlu bisey uc boyutlu bile degil, sanal. bu neyin derdidir boyle? *
Sayesinde mesaj hakkı alıp kaç mesaj hakkımız kaldı, mesaj haklarımız her yöne olmadığı için yeni sevgili yaptığımızda hat değiştirmek zorunda kalmadığımız mükemmel bir uygulama. Ayrıca bir de mesaj hakkını çok harcarsak kimle konuşuyorsun benden başka! Diye Laf yerdik. Yeni güncellemelerle "son görüldüğü zaman" saçmalığının kalkıp çapkınların yolunu açan uygulama.
şaka maka son görülme denen olayıyla az insanı birbirine düşürmemiştir.