bugün

whatsapp'daki son online olma saati.
whatsapp kullananların en büyük sıkıntısıdır. insanların arasını açan bir özellik.
platonik sevdiceğimi whatsup da takip etmemi saglayan özellik,kaÇta girdi,en son kaÇ da yazdı falan..ve umarım o bunu bilmiyordur,zira dakka başı girip Çıktıgımı görürse hayatımda birinin olabilecegini düşünmesi muhtemel..!!
whatsapp ile hayatımıza giren hede. En son saat kaçta whatsapp'da olduğunu gösterir. Atılan mesaj last seenden erkense bilin ki sallamamişlardir sizi.
gelen bir mesaja "operatör ve wifi" bağlantınızı keserek bakarsanız last seen olarak o an gözükmeyecektir.
ara bozacağı kesindir.
Fazla abartılan olaydır. Last seen özelliği pasif hale getirildiğinde sorun ortadan kalkacaktır.
ilişki yıkan . Vatsap çıktı mertlik bozuldu.
birbirlerinin son görülme saatlerine bakmak için, yine birbirlerinden habersiz whatsappa giren çiftlerin arasını bozan zımbırtı.
şöyle ki, çiftimizin erkek olanı, sevdiceği kendisinden sonra online olmuş mu diye yoklamak için whatsappa girer. o sırada hanım kızımız da yine aynı düşünceyle whatsappa girer. böylece birbirini online yakalayan çift; sen hani uyumuştun, ben yokken kiminle konuşuyordun falan diye kavgaya tutuşurlar. bize de bu çiftimizi lahmacun küreğiyle dövmek suretiyle uzaklaşmak kalır.
gerizekalı insanlarımızın hak ettiği nane. mallıkta son sınır yemın edıyorum daha ötesi olamaz.
watsappdaki bir özelliktir. Uygulamadaki son bulunma saatinizi size bakanlara gösterir. Severim keratayı insanın gözünü açtırır.
ilişkileri bitiren lanet olaydır. allah başa vermesin.
kanser olma sebebibidir. bazen sadece görürsün *
görsel
yuva yıkan kadından daha etkilidir.

-sen uyuyacağım yazdın, sonra gece 2'de online olmuşsun.
-uyku sersemi...
kapatılabilen bir özelliktir efendim. dert etmemek gerekir.

Ayarlar, hesap, gizlilik.
ing: son görülme.
zamaninda bir cok sevgilinin ayrilmasina neden olmus turkce meali son gorulme olan akilli telefonlardaki whatsapp adli uygulamanin eklentisidir.

artik kapatilabilen bir eklenti oldugundan daha fazla kavga ciktigi soylentisi ortaya atilmaktadir.

+askim last seen in neden kapali?
-...

daha cok merak uyandiriyor, yigidi oldur hakkini yeme.
Kafaya takılması gereken bir durum olduğunu düşünmemekle birlikte gereksizde buluyorum. Mesajı açtık okuduk iyi güzel de şimdi cevap vermezsek ayıp olura sürüklemekte.
Sevdiğim kişi kapatirsa olay cikar. Evet.
bunun yıktığı ocakları pkk terörü yıkmamıştır.

(bkz: allah onların evlerine ateşler salsın)
her insanın hayatının bir döneminde de olsa birilerininkini kontrol ettiğini düşündüğüm şeydir, bu kişi genellikle eski sevgili olur.

belli bir yaşın altı için kıstas bellidir; last seen geç ise "başkasıyla konuşmuş." geç değilse konuşmamış olarak anlaşılır.

fakat dostlar, yaş büyüdükçe işler bunda da değişiyor. last seen geç ise gene çeşitli fikirler üretilebilir fakat last seen erkense aklıma gelen ilk soru "acaba pompaya mı gitti?". hayat acımasız.

durum aynı şu karikatürdeki gibi:

http://www.karikaturu.com/ayfor-nerede.html
Ayrılma sebebidir.

Şöyle ki

Kız, sevgilisinin last seenini kontrol için her dakika whatsapp'a giriyomus,erkekte onu takip etmek için giriyormuş. Sonunda Ayrılmışlar.
Allahın belası bir özelliktir . Kavga çıkarma özelliği vardır .
Ergenlerin en gözde ayrılık sebeplerinden.

Sanki aldatan adam last seeni aklına getirmeyecek, skype indirecek kadar zeki, sms ile konuşacak kadar çakal olmayacak.

Bu detaylara da dikkat edersem ben cidden kafayı yerim sözlük kendinize gelin siz de.
Numarasının bende olduğundan dahi haberdar olmayan sevdiceği kontrol etmek için yararlı bir şey.
Last seen'in herkese açık olması, her an online olmaması çok güzel. Hadi bakalım hayırlısı.
online olmus mu diye girip sonrasinda kimle konustun diye trip yedigimiz özünde ıyi bir özelliktir.