bugün

Bir tatlı çeşitidir. Sol frameyi yengeçti, ıstakozdu diye işgal eden yazarlara ikram etmek istiyorum.
görsel
filmi özet geçiyorum; 1 erkeğe 7 karı düşüyor.
Bir mahsun kırmızıgül filmi. Türk sinemasının gelmiş, geçmiş en kötü filmi olabilir. imdb’de sıfır puan verilemediği için 1 puan vermiştim.
görsel
hamur işi bir tatlı.
yedi kocalı hürmüz, şekerpare gibi filmlerin tatlarını yakalamaya çalışan, yer yer güldüren, bazen mesaj veren, ancak gördüğüm kadarıyla hikayenin sonunu pek toparlayamamış film (bir de belden aşağı esprilerin dozu -tüm film genelinde olmasa da- yer yer kaçmış); velhasıl, izlenir ama çok başarılı denemez. damatların topluca oynadığı oyun sahnesi güzeldi. ali sürmeli her zamanki gibi yine döktürmüş.
Öncelikle belirtmeliyim ki mahsun kırmızıgül filmlerine bana hitap edip etmediği konusunda önyargıyla yaklaştığım için gitmemiştim. Geçen gün televizyonda bir filmiyle karşılaştım, neden bu kadar iltifat aldığını merak ettiğim için izledim ve hiç tanımadığım bir mahsun'la tanıştım.
Vezir parmağı filmine gelirsek, abartıldığı kadar kötü bir film olduğunu düşünmüyorum. Dün izledim, gayet eğlendim, gayet ince detaylar yakaladım ve mahsun'un bu tarz bir film çekmiş olmasına epey şaşırdım. Ecdada dil uzatıyor şeklinde yorum yapmayacak, aklı başında arkadaşlara tavsiye edebilirim.
Altan erkekli gibi bi adam neden bu filmde dediğim berbat film. izlenmez. Evet.
Youtube' da ki fragman videosununda tek bir tane bile olumsuz yorum bulunmayan film. Varsa da filmi kötülerken mahzun' u övüyorlar. Bu mahzun' un akp' den ögrendiği tekniklerden biri sanırsam. Bir kere olumsuz Eleştiriye kapalı film mi olurmuş amk?
1.vezir parmağını boykot ettiler ilk haftada 400bin seyredildi.
2.evlilik programlarını boykot ettiler ratinglerde gündüz kuşağını götürüyolar.
3.acunu programlarına laf soyleyenin haddi hesabı yok. ama ratinddeki yeri belli
Allah aşkına boykot felan etmeyin. Siz boykot ettikce daha çok izleniyor.
giden arkadaşım anlattı filmin yarısında çıkmış.kocaları şehit olan kadınları seks delisi kadınlar gibi göstermiş filmde.ve kura sistemi ile gerdeğe girilen ve bu işi yaparken osmanlı kıyafetlerini kullanan ecdadımızı seks düşkünü gibi gösteren bir film . bu adamın bu filmi yaptığına kızmıyorum bu filmi gösterime sokan zihniyete kızıyorum.çadır devleti mi lan burası gelen giden ecdada dil uzatıyor ?!!
Yasaklar nasılda cezbediyor insanoğlunu. Normalde kimse böyle saçma geri yobaz bi filmi izlemez ama nedense devlet tepki gösterince marifetmiş gibi izliyorsunuz.
Akpli falan değilim.
cemaat otobüs kaldıramadığı için az izlenen film.
mahsunun yine "gerdek" temalı filmi.
adam takmış gerdek sahnesine ya, her filmine koyuyor, nolduysa gerdekte.
Devam filmi
(bkz: at yarrağı)
Arkadaşlar gitmeyin, film kötü.
izledim. mucize'nin kalitesinin yarısı bile yok. sadece iş görür bir film.
o kadar.
yine de değerlerimize hakaret bulamadım.
hala gidenleri görüyoruz. bizim millet başına iş gelmeden neyin ne olduğunu anlamıyor.
Komedi filmi olsun diye genel anlamda filmi saçmalıyorlar. Bu filmde onlardan biri.
ben mahsunu seven bir insan degilim hiç olmadım gerek siyasi duruşu gerek ahmet kayaya çatal fırlatma olayındaki tavrı.. siktirip gitmesini bile isteyebilirm fakat ;

bedava gelen bir bilet ve can sıkıntısından izledim filmi.. öyle bir kadro varki bence dünyada ilk olmuş boş adam yok amk...
ve çok sıcak samimi komik eylenceli bir film gibi geldi..
hele kadı rolündeki adamı şu anki siyasilere benzetmiş olması çok hoşuma gitti ..
dedigim gibi gitmeyin izlemeyin amk beni zerre ilgilendirmez ve ben prensip olarak bu adama oara kazandırmam ama hoş amk ben ne yapayım.
Mahsun Kırmızıgül filmi. Gidip para kazandırmak akıl karı değil. Türkücü Türkü söylesin o bile fazla. iki kelimeyi bir araya getiremeyen mahsun film çeker oldu ülkede. Evet.
ingiliz tatlısıdır , Vizier diye yazılır.
Olsa da yesek, parmağı değil tabiki, tatlıyı.
oldukça iyi bir kadrosu olan filmdir.

bugün izledim. değişik sahneler mevcut.
ancak namazda secde edenlerin kıçına parmak atıldığı sahne çok konuşulacak ona eminim.

onun dışında kadro çok iyi arkadaş.
kızlar mızlar.

izleyin. *
mahsun millet izlesin diye adeta yalvarıyor.

http://www.habergzt.com/k...en-filmimi-izleyin/37836/

korkma mahsun, sadece pkk'lılar ve fetöcüler izlese yine kurtarırsın.
sosyal medya hesaplarında olumsuz yorumlarla baş edemeyince yorumları kapatıp öyle temizliyorlar.