bugün

Her türlü kamu hizmeti olarak bize geri dönmektedir. Evet.
Işid olarak dönüyor amk.
Vergi.

(bkz: verginin vergisi)
7'den 70'e türkiye'de herkesten vergi alınıyor, bir kısmı suriyeli asalaklara bir kısmı hiç kullanılmayan köprülere büyük bir kısmı diyanete daha büyük bir kısmı yüce padişahlarımızın makam araçları ve yaşam alanlarına ( çocuklarının gemicikleri de unutmamak lazım ) gidiyor. Sonra insanlıktan nasibini almamış beyinsizin biri çıkıp sanki hükümet bunları cebinden yapmış gibi yol yaptı hüloğoğo nidalarıyla kula kulluk yapıyor. Vergisini ödeyen her vatandaşın nasıl hesap sorma hakkı varsa benimde hesap sormaya hakkım var ama bu beyinsiz kesim yüzünden bir anda vatan haini ilan edileceğim için susmayı tercih ediyorum onlardan korktuğum için değil yeterince bölünmüş olan ülkemizi daha da kötü bir duruma sokmamak için bu hesabı öbür dünyaya bırakıyorum. Saldırın çomarlar.
Biber gazı.
Kazık. Bir soru.
Vergi olarak geri dönüyor.
Özel şirketin vergi toplaması Türkiye'de olmuştur. Çok enteresan bir durumdur. (bkz: kayıp kaçak bedeli)

Yol, elektrik ve su vs.'nin hepsinin vergilerle alakası bulunmuyor.

En çok reklam yapılanları bizim vergilerimize ekleniyor, ayrıca yine de geçerken bizden para alınıyor.

Bu ülkede vergilerin neye gittiği ciddi bir muamma bu sebeplerle.

En mantıklı gelen ithalatı, ihracatından çok fazla olan ülkemizin borçlarının faizine demek. Buna da para ödemek insanın canını acıtıyor tabi, ama bahseden kimse yok.

Neden? çünkü başa gelen adamın arkasında onlar var, onlara karşı duruş sergilediğin anda alaşağı edilirsin.

iyi faiz ödemeler türkiyem.
görsel
şekilde görüldüğü üzere.
yaprak.
dönmüyor.
Bize demirden bir yaprak, başkalarına gemicik olarak.
--spoiler--
sen benim vergimle maaş alıyosun
--spoiler--

hitabıyla muhatap bırakılan polislerden hizmet alınıyor mesela. evet beni ilgilendiren kısmını ele aldım.
biber gazı diyenler çıkmış. ben de diyorum ki , eğer biriniz bana derse ki poliiis poliiiss! sen benim vergimle maa... tam o sırada cebimden senin 78milyon kişi arasından bana ulaşan kısmını alır suratına çarparım vergini. acıtabilir madenî para çünkü.

benim canımı bombalar arasindan sağ kurtarıp 37 silah arkadaşımı kaybetmemi senin vergin karşılayamaz.

edit: ne eksisi bu hayırdır? sizin orda gaziler eksilenir mi?
Vergiler bize dönmüyor, biz vergi ödüyoruz. ödediğimiz vergi, askeri ücret zammı oluyor, diyanetin kasaya giriyor.
"dönerse senindir." diyorlar. dönmedi, demekki benim değilmiş.
köprü olarak dönüyor, köprüden geçerken yine para ödüyoruz.
suriyeli olarak dönüyor.
Makam arabasi, saray, ozel ucak gibi zorunlu ihtiyaclara harcaniyor verginiz, musterih olunuz efendim.
liberteryenizme giriş dersi 1 nolu soru.

kesilen vergilerin hizmet olarak geri dönüp dönmediğinin sorgulanması.
(bkz: Suriyeli)
sana birşey olarak dönmüyor. el nusra'ya ve öso'ya silah olarak dönüyor. yani özetle sana giren var, çıkan yok.
vergi.

evet.
yol, su, zluk.
**
yol-suz-belediyecilik.

pardon yol-su-elektrik olacaktı.
(bkz: kol böreği)

yufka yürekli milletlerin kaderidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar