bugün

benimdir. bi boka yaradıklarını göremedim ama daha. anca duştan sonra 20 dakika düzgün dursun diye uğraş dur. bi getirisi var mı? hayır. makineye vurup kurtulasım geldi şuan sözlük. çok sinirlendim.

edit: merhaba kızlar. tabi ki vurmuyorum makineye şaka yaptım. iyi geceler...
Cekicidir.
saciyla opusur gozuyle surtusur artik.
uzun saçın en iyi sıfatına sahip erkeklerdir.
geçen seneki halimdir. omuzları geçmişti kestirdim attım uğraşılmaz la o saçlarla.
20'li yaşların ortalarına doğru saçlarını kesmesi gereken erkektir. Artık yakışmaz yani, bu kötü niyetle söylenmiş bi şey değil kesinlikle, gerçekten kısa düzgün saçlı erkekler daha ciddi duruyor. Bunu bi tavsiye olarak görün ve dikkate alın derim..
gününün yarısını saçlarına söverek geçiren erkektir. yola gelmiyor imansız saç.
saçlarını arkadan sinsice bir çakmakla ykmak istediğim tipler. bir kafede oturuyorsun ön masada biri var, uzun dalgalı saçlarını arkaya atıyor. sanki şampuan reklamı. iki üç dakika sonra bir bakıyorsun erkek. oğlum lazım mı o saç sana.
o ben değilim,dalgalı tamamda uzun uymuyor kusura bakmayın en iyisi siz beni sonra arayın*
uzatma aşamasında sürünmüş, bitmiş, dünyanın çilesini çekmiş erkeklerdir. şekil asla almaz. koyversen toplum buna hazır değil. tac taksan ikinci lig futbolcusu gibi geziyosun ortalıkta. zor işler sözlük zor.
kel erkek tarafından sevimsiz karşılanan erkektir.bir kıskançlık belirtisi olarak (bkz: ) delikanlı adam uzun saçla gezmez yeğen.
o sacları kestırmesı gereken erkektır.sadece duz ve kıvırcık sac yakısıyor sıze beyler.
uzun, düz ve ince telli saçlarım var ama hiç bakmıyorum saçıma yinede rahatım.

dalgalı saçlara bakım için kolay gelsin.
alınan duştan sonra kendilerini asmak isteyen erkeklerdir. horoz gibi kabaran saçlarla uğraşmaktan kendilerini asmak ya da saçlarını direkt 3 numaraya vurdurmak istedikleri doğrudur.
yakında dahil olacağım güruh.
Uzun değil ama çim biçme makinesi isticem.
Her gun yikamak zorundadirlar.
Eğer tipsizseniz ve bu saç şekli tipsizliğinize tipsizlik katıyorsa, herkes dalga geçer. Kestirseniz zaten o sivilcelerden dolayı tipsizliğinizden bir şey kaybetmezsiniz. Kendimden biliyorum.

iki ucu boklu değnek.
Rastgele'ye tıkladığımda önüme çıktı başlık.
Benim işte uzun dalgalı saçlı erkek.

Az açıklama yapmasam ölürüm ;
Saçları taramak zordur, taransa da tekrar karışır.
Güneşte kurursa daha bir bukleli olur.
Kırılmaya çok meyillidir bir de.
hostur. tabi nasil durduguna bagli o saclarin.
Bir ufuku değildir. Ama sevilir.
bakımı zor, ilk uzaması eziyet olan saç tipi. kafa oluyor adeta bir vileda!

zamanında içinde bulunduğum sınıf. sonra okulda stajdı, askerlikti derken tekrar tekrar kestirip uzatmışlığım vardır.
söylenen kriterlere tamamen uyuyorum taliplerimi bekliyorm.
pm fast.
Johnny sins'in dahil olmadığı erkek türü. O uzun dalgalı ama saçsız.
bol karı düşürme garantilidir, kesilirse tüm berberlere vereydimde kestirmeseydim denilen saçtır.