bugün

mevsimlere geçerken diye bir şahaneyi seslendirmiş güzel sesli bir müzisyen.

dinleyin, dinletin...
Mütevaziliğiyle,hala bir yanının çoçuk kalmasıyla,kibarlığıyla,işini ilk günki istek ve hevesle yapmasıyla ve tabiki müzisyenliğiyle beni bir kere daha kendine hayran bırakmış tanrı misafiri...
muhteşem bi şarkı (mevsimler geçerken) ve klip sahibi muhteşem bi adam .
Mevsimler sarkısı bana yazılmıs gibi..
Mevsimler Geçerken

Mevsimler geçerken temmuz gelir giderken
O yeşil gözlerinde ben yoktum

Seni ilk gördüğümde yok oldum yalan oldum
Baktım gözlerine ah o anda talan oldum
Sona kalan oldum

Çok istedim yanımda sen yoktun
Yıllar binler olmuş adaletin kaybolmuş

Yine kayıp bir yazdı ellerin bembeyazdı
Baktım gözlerine ah onda seni yazdı
Sadece seni yazdı

Çok istedim yanımda sen yoktun
Yıllar binler olmuş adaletin kaybolmuş

Mevsimler geçerken
eskiden izmir'de detone olarak sahne alan grubun solistidir.son anda detone olarak çıkmamaya karar vermiştir.mor yazma gibi hoş bir parçası vardır.ayrıca izmir günlerinden kalma coverları internette dolaşmaktadır.kalbim ege de kaldı ve silinmeyen hatıralar coverları ilaç kıvamlıdır.
kaliteli müziği olduğunu düşündüğüm çok yeni olmasada yeni bir ses.
soyadını sarıya boyarsa çok daha popüler olabilecek kişidir. (bkz: umut sarıkaya)
2 gündür deli gibi dinlediğim süper ötesi rockçı. *
mor yazma şarkısı dinlenesi kişilik.
kokoreççide beklerken mevsimler geçerken şarkısını duyup hayranı oldum. bu kadar mı güzel bir şarkı yapılır. hele o mevsimler geçerken derken ''m'' yi içten söylemesi bitirdi beni.
müzik türlerine duygusal punk gibi yeni bir tür uydurmama vesile olmuş, albümündeki 9. şarkı hariç her şarkısına hasta olduğum şarkıcı.
ver o gözlerinden birini adlı albümün en sağlam şarkısı ile kendisini ve albümünü sevdirmiş yoluna grubu detone ile devam eden vokal...
(bkz: bilmem)
ben seni sevemedim şarkısıyla coşturan şarkıcı.
sesi sanki hayko cepkin'le benzer.* *
mor saçlarından kurtularak isabetli bir karar veren yetenekli müzisyen.
mevsimler geçerken ve yanıma yataydı isimli şarkılarıyla dikkatimi çekmiş müzisyen.
dokuz eylül'e geçen sene gelen ve sesini uzaktan duyup ohannes kim ki bu diye konser alanına doğru çekildiğim, gözlerini öyle boyamasa daha sevilesi olur diye düşündüğüm, sesi hafiifften haykonunkine benzeyen, izmirlii * tekrar tekrar dinlenesi şarkıların sahibi mini miniii müzisyen.
mor yazma ve mevsimler geçerken şarkısı hit olan müzisyen.
ne zaman bi yerlerde görsem, aklıma direktmen zephyr rock fest'te yediği inanılmaz hakaretler geliyor. neler neler yaptılar adama ama yine de inmedi sahneden. susması için ek bi para verecek duruma geldik nerdeyse. maşallah lan, ne yorulmaz sesi varmış.

(bkz: zephyr rock fest 2009)
albümündeki bütün şarkıları beğenerek dinlediğim ender insanlardan, tebrik ve teşekkür edilesi.
ismini her gördüğümde "sarı"sını aradığım. *
mor yazma adlı şarkısının insanı çoşturduğu sanatçı.
Mor yazma ve mevsimler geçerken şarkısıyla dikkatimi çekmiş başarılı olduğunu düşündüğüm sanatçı.
levent sarıoğlunun eski grubu repertuar köpeklerinden gitarist can üçküçüker ve baterist aytaç çelender ile çalışmaya başladığında "aa umut kaya repertuar köpeği mi oldu" diye şaşırdığımız ama kendi adı altında hızla popülaritesini arttırmaya devam eden karakterini sevdiğim ama şarkılarını pek beğenemediğim insan..