bugün

Doktor şarkısının cover'ını çok sevdiğim kaliteli şarkıcı. Orijinalinden daha iyi kesinlikle.
Yeni şarkı yapmış klipli. Görünce dedim ki; umut kaya’ya bunu yapan zaman, sana neler yapar be kızım milimlik dedim.

Gözyaşım pıt.

Şarkı da çok güzel olmuş bu arada. Adı, buyur burdan yak.
içkiyi fazla kaçırdığı gerekçesiyle sahneye çıkmayarak saygısızlık etmiştir.
Zirvede bırakan sürmeli şahsiyet. Saygım var.
tek bir albümle yıllarca işi götürdü ama balını iyi yedi. öyle tahmin ediyorum ki bir ev almıştır.
"Ver o güzel gözlerinden birini takayım gönlüme".
bu topraklarda nice güzel adamlar varken bunun isminin ortalarda dolaşması canımı sıkıyor.
hani enfes şarkıları yoktur, efsane dediğiniz bir parçası hiç olmamıştır ama ne zaman dinleseniz size acı tatlı duyguyu veren şarkıları olan ve içten içe sevdiğiniz adamlar vardır ya, işte bu adam tam olarak onlardan biridir.

başta yazdıklarıma bakınca gömmüş gibi olmuş biraz ama gayet başarılı ve harcanmış bir adam. 1,5 milyon izlenmiş mesela şu an dinlediğim, ayıp la.

yeditepe: kavırları da iyidir bunu en son denizi olmayan bir ilçede sevdiceğimin balkonuna bakara dinlemiştim.

http://www.youtube.com/watch?v=ohgNcG_F44Y
Hakettiği yerden uzaklarda bulunan anadolu rockçı. Evlendi ve çocuk da yaptı. Artık üreteceğini sanmıyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=JATEo35d67I
adını okumamla kafamda mor yazma belirmesine sebep olan insan.

not: mesaj atmayın erkeğim.
(bkz: mor yazma).
mevsimler geçerken albümü o kadar güzelken, devamını getiremeyen sanatçı. canlı performansı iyidir ayrıca.
Kısmetse olur yarışmasında bir kızı düdüklemiş galiba.
son albümünü aylar önce dinlemiş bulunduğum kişi. sesi sanki böyle hayko cepkin'in soft halini andırıyor. coverları gayet başarılı, dinlenesi.
koray avcı'nın ardından beşiktaşlı futbolcunun ismiyle şarkıcı olan ikinci kişidir.

baki mercimek ismiyle de bir şarkıcı çıkarsa hiç şaşırmam.
2008 lerde filan yeni albüm çıkmıştı ki bazılarımızın lise zamanlarına tekabül eder. ayıla bayıla dinlerdik sonra unutuldu, şimdi bi yerlerde gördüğümde hep o dönemleri hatırlarım 2035 te de albüm yapsa aynı şey olacak sanırım.
doktor coverı ile öldürmeyip süründürmüştür. memleketlim. yetenekli insan.
Gün olur devran döner adlı parçayla benim için aşmış,sesini çok beğendiğim,belli bir kitlenin herkesin tanımadığı has sanatçı.Coverları mutlaka dinlenmelidir.

(bkz: Neredesin sen)
an itibariyle doktor isimli parçaya yapmış olduğu cover yayınlandı.

http://www.youtube.com/watch?v=84XeSvQYy7U
Yeni albümü çıkmış olan sanatçıdır.

(bkz: Gün olur devran döner)

Çok hoştur.Buradan kendisine selam olsun. Onu çok seviyoruz.
Menemen Belediyesporun yetenekli kalecisi. Beşiktaş a2 geçmişi vardır. Bir sezon kiralık olarak Denizlispor formasıda giymiştir. Kendisini tekrar süper lig takımlarında görmek istiyoruz...
15 Nisan 2014'te çıkacak olan "Gün Olur Devran Döner" isimli albümünden "Canım Çok Yanıyor" parçasına çektiği kliple kulaklarımızın pasını siler gibi yapmış; albümü beklemek için sabırsızlanmamıza neden olmuş şarkıcıdır.

--spoiler--
Sesi çok güzel be abi!
--spoiler--
Yeni albümünden canım çok yanıyor adlı parçasına çektiği kliple yeniden boy göstermeye başlamış başarılı Türk rock sanatçısı.
hak ettiği yerin çok çok uzağında olan başarılı bir rock sanatçısıdır.

bi de saçını mora boyamasa iyi çocuk aslında.