bugün

ARTIK iYiCE NICK ALTI SAVAŞINA BAŞLAMIŞ OLAN PLATFORM. PiYON KUKLAYI GAMBAZLAR, GOOGHANN DiYE BiR YAZAR VAR (HANi ŞU ÇILGIN BEDiŞDEKi DEDEYE BENZEYEN DEDESi OLAN YAZAR) BiRi ONU DÖVMEK iSTER. BiRi TEZ GELEN KÖTÜ HABERiN NE MAL OLDUGUNU ORTAYA ÇIKRMAYA ÇALIŞIR. BUNE LAN? NASIL BiR ORTAMA DÖNÜŞTÜGÜ BELLi DEGiL ARTIK BURALARIN. ZALL DESEN ALLAH EMANET. DÖRT AYDIR ENTRY GiRMEMiŞ. ARTIK iYiCE BOKA SARMAYA BAŞLAYAN BiR OLUŞUM OLMA YOLUNDA HIZLA GiDiYOR.

GOOGHANN BENi DUYUYORSAN BENiMDE SENi DÖVESiM GELiYOR LAN BAZEN.

EDiT: iLGiLi ENTRY (#14877215)
çok yanlış bir politika izliyorlar. entryleri önemli önemsiz sebeplerle hiç durmadan siliyorlar. bunun sonucunda daha fazla niteliksiz giriler ortaya çıkıyor.
en kısa zamanda ismini hz. fetosozluk olarak değiştirmesini umduğum sözlük. yemin ediyorum, türkiye'de ne kadar şakirt varsa fink atıyor. sol frame'i iki dakika oku 400 yıl geriye gidersin. o derece.
ekşi sözlük ve inci sözlüğün gölgesinde kalmaya mahkum olan sözlüğümsü.
inci sözlükteki ergenlerin gün geçtikçe daha fazla takıldığı sözlük.
popüler bir yazar değilseniz ne okunuyorsunuz ne de oylanıyorsunuz.. troller fink atıyor..

adam ahahaaa süper tespit çok güldüm diye mesaj atıyor ama bakıyorsunuz entry'inize oy vermemiş.. okunmadıktan, oylanmadıktan sonra yazmanın ne anlamı var ki..
ergen nüfusun oldukça fazla olduğu bi popülasyon. bu adamların yazdıkları bazen karnıma ağrılar sokuyor. bu liseliler beyin yerine başka bir şey mi taşıyor acaba diye soruyorum uludağ sözlük okudukça.

edremit: (bkz: #14775413)
değerli kıymetli 10 tane yazarı olan * onlarla sohbet ve entry girmek güzel olan sözlüktür.
bugun adresime gelen mailden anladığım kadarıyla tam üç senedir yazmadığım sözluk. şuan ki başlıklara baktığımda, üç senede birçok şeyin değiştiğini gördüm. peki bunlar neler;
eskiden bu tarz oluşumlara bilmediğimiz bir kelime yada bir olay hakkında insanların yorumlarını okumak için girerdim. yorumların hepsi de içi dolu olmazdı ama çokta hayal kırıklığına uğratmazdı.
şuanda insanlar bu sözlükleri en çok birbirlerine hakaret etmek ve küçük düşürmek için kullanır olmuş.
eskiden 'şu şu şu düşünceye karşı çıkanlar' diye açılan başlık 'şu düşüncelere karşı çıkan mallar' olarak değişmiş. yani insanların düşünce özgürlüğü adına kullandıkları bu sözlük ve türevleri, toplum baskısı ve hakaretlerle kendi kanlarında boğulmuş tabiri caizse.
hiç düşünmediğimiz birşey var; birinin nefret ettiği, devlet büyüğü yada sanatçı bir başkası için önemli bir ilham kaynağı yada yaşama tutunmasını sağlayan bir değer bile olabilir. lütfen yanlış anlaşılmasın ama bu kişi nihat doğan bile olabilir. insanlar başkalarına zarar vermeden ve incitmeden herkesi sevebilir ve düşüncelerini dile getirebilir. bunun bedeli hakarete uğramak, aşağılanmak olmamalıdır bence.
gereğinden fazla mizah anlatışının laubaliliğe yol açtığı, gereğinden çok daha az saygıya hoşgörüye sahip bir toplumuz. avrupa'da teşekkür etmemek ve özür dilememek kabalık sayılırken; bizde teşekkür etmemek cool olmak, özür dilemek ise eziklik olmuş. bu olay yaşam standardımızda ciddi bi düşüşe neden olmakta, insanlar saygının ençok parayla elde edildiği bu toplumda para için diğer insanları üzmekte kırmakta ve birbirlerinin hakkını sahiplenmekte.
ben bunları sadece kendimce farkındalıklarımı paylaşmak için yazdım. belki bi kişi daha okur farklı bi açıdan bakmayı dener, yada başka birisi okuyup, benim gibi düşünen biri varmış der ve bir anlık mutlu olur. üşenmeyip okuduğunuz için teşekkürler.
sikici inci sözlüğün, sıkıcı versiyonu.
malesef hayal kırıklığı. asosyal üyeler yüzünden okunacak yada tanım yapılacak hiç bir şey bulunmuyor. iğrenç iğrenç cinsellik konular, iki cümlelik provakasyon amaçlı başlıklar.

gerçekten inci olmuş. belkide inci eylemi. ya iyi bir temizlik yapılır ve bu ayarı bozuk asosyal çeteden kurtulur yada burda ciddi takılmanın hiç bir anlamı yok.
iyi ki varsın sen sözlük!
gerçekten bazen başlıklara, yazılanlara sesli güldüğüm oluyor.
iki gündur futboldan başka muhabbetin dönmediği sözlük.
am göt memeyi bile özletir oldu.
ek : futbolda gerçek futbol olsa hiç yanmam. hiç futbol bile konuşulmuyor. sözümü geri alsam mı acaba?
sozlukspot.com ile bir alakası var.
bilinçaltıma subliminal mesajlar gönderen sözlük.

görsel

korkuyorum.
artık geyik dahi yapılamayan sözlüktür.
ne ciddi, ne de cıvık. acayip bir yer olmuştur.
artık çok kapsamlı bir değişime gitmesi gereken sözlük. yeni aparatlar, yeni butonlar, belki de yeni bir görünüm...

yıllardır aynı sözlük. insanların algısında uludağ sözlük bence gittikçe değer kaybediyor. o yüzden yeni bir başlangıç iyi olacaktır.
(bkz: attığı gol sonrası sevinmeyen futbolcu) adlı başlıkta tam altı yazarın, "kendi kalesine gol atmıştır" diyerek zeka parıltıları saçtığı eğlenceli sözlük.

Herhalde hepsi ilk önce ben düşündüm len diye böbürleniyor.*
an itibariyle reklam olarak taş gibi kızları bulunduran sözlüktür. *
bazı yazarlarının girileri bazı moderatörlerinin canını çok yakmış sözlüktür. moderatörlerin kafasına göre iş yaptığı sulanmaya başlayan sözlük olma yolunda devam etmektedir.
ne zaman şöyle biraz takılayım, yazılanları okuyayım desem dehşete düştüğüm sözlük. iğrençlik, pislik yuvası. orospu çocuğu, cahil, şerefsiz, ahlaksız, saygısız, umursamaz, sapık, faşist, yobaz, savaş çığırtkanı, holigan, küfürbaz, azgın liseli kaynıyor. insanlar bu kadar mı götünden anlar duyduklarını? troll'lükte çığır açmışsınız helal. ama böylesi bi troll'lüğün yapılabilmesi bile, gösteriyor ki akıl zaten çoktan fesatlığın kölesi olmuş.

bir adam çıkıyor diyor ki; "kürtler türklerden akıllıdır."

sen buna kızayım derken cevaplara bakıyorsun ve ne göresin? "hayır, mümkün değildir, türkler daha akıllıdır; çünkü bla bla bla, kürtler şöyledir bla bla bla"

allah'a inansaydım eğer, binbir belanızı vermesini isterdim. iğrenç yaratıklar. insanlık nedir öğrenememiş, sağduyu ve mantıktan bu kadar kalmış ucubeler sizi. yazıklar olsun. sizinle soluduğum şu havadan tiksiniyorum. yazıklar olsun. karşımda olsaydınız yüzünüze tükürürdüm.

bir ötekiniz çıkmış, "hırrı hurra gora guru guru" gibisinden saçma bi başlık açmış. açıklaması da "kürtçe bir küfür"müş. bu kadar mı leş misiniz? bu kadar mı aşağılıksınız? amaç ne yani?

ben anlamıyorum, bu çeşit çeşit sınıflaşmayı ben çözemiyorum. herkes de sınıfından memnun gibi, bir öteki sınıfa saldırıyor. din, dil, ırk ne varsa; bunları tahkir etmekten sahiden zevk mi alıyorsunuz? hepiniz alın başınıza çalın sözlüğü. sıçın içine. dünyanın da içine sıçın. sizin yaşadığınız bu dünyadan bir bok olmaz.
hayat tecrübesi az insanların sayısının bol olduğu bir platform.
sol frame de eşcinsellik ve gay'lik başlıkları atılan, bezdirmiş olan sözlüktür.
nazarımda bir ergen yuvası olduğu kesinlik kazanan oluşum.

dünün beğenilen entryleri sıra 1;
(bkz: beş fuckbuddynin aynı anda regl olması/#14939309)

bi siktirin gidin la...