bugün

yeni bir sekizinci nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. * *
hoş gelmiştir. dilerim boş gelenlerden değildir.
(bkz: #13487985)

güldürdü.
(bkz: hz google) *
Bayramını en içten dileklerimle kutladığım; kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu günler dilediğim uludağ sözlük yazarı.
kopi peyst ustası yazar *
sekizinci nesil yazar, bu entrye biraz bozulmuş.(#13666267) herkes bir değil tabi, üzülmesin. hoşgelmiş.
(#13754548)
--spoiler--
herkezin bir ilişkisi var, sorsan hiçbiri sevmiyor. baksan herkez hamile, sorsan herkes bakire.
--spoiler--

herkezle gelip, herkesle bitirmiş entarisini. enteresan bir alıntı yapmıştır, yazdığını okumamıştır sanırım. hoşgelmiştir ayrıca.
neredeyse komşum olan yazar. ama haaala daha demiyor ki, gel sen ben sana aşure bulayım, ya da dur sen ben sana aşure getireyim. yok, nerdeeee. cık cık cık.

ayrıca gözümden düşüyorsun dostum. bak, cık cık cık.
google da arasan bulamazsın böylesini. takip ettiğim kaliteli yazar.. " batman valisi.. "
(#14257197)

işbu entry ile yarmıştır.
--spoiler--
suratım maymun götü gibi oldu aferdesiniz.
--spoiler--

yarmıştır. gülüyorum lan.
(#14257197) adlı enty de altıma sıçmama sebep olan bir yazar..
----spoiller-----

babanın şişman çocuğuyla dalga geçmesidir. geçen gün beni arkadaşımın evinde kopartan konuşma

baba: benim oğlan aslında ultrasonda ikiz gösteriyodu pezeveng içerde ikizini yemiş tek basına cıktı dışarı ondan böyle şişman ahahahaahahahah
durdu durdu bidaha bozdu 2 dakika geçmeden;
baba: buna kıyafet alırken 1 beden büyük alıyoruz 1 ay sonrada giyebilsin diye hahahuahahua

oğlan bozuluyo tabi. lan bari arkadaşlarının yanında yapma dimi.

----spoiller-----

ikinci diyalogda ki baba gerçekten çok komik bak beni de güldürdü ama ilk diyalogda ki baba yı bütün turkiye olarak tanıyoruz sanki be hocam * yamulmuyorsam bülent uygun kızına canlı yayında söylemişti, senden daha kötüleri mi var yoksa, bu biraz alıntı mı? *

söyle ona göre üzüleceğim!!!
buradaki entrylerini itü sözlük'e taşımazsa iyi eder. olmuyor öyle.
21. 01. 2012 tarihinde izmir arena duman konserine gitmişliğimiz vardır.
(#14339350)
kahve fincanını iki eliyle sıkı sıkı sarmayı seven yazar.
bu sıralar yazdıklarıyla fazlasıyla dikkatimi çeken nesildaş.

takipteyiz.
dede başlığını gördüğümde aklıma ilk gelen yazar.
(bkz: #14492589) entrysine gece gece sessizce güldüğüm yazar.
bu aralar sık sık arkadaşı ilkeri malzeme olarak kullanmakta. ilker olmasaymış ne yaparmış acaba!
googhan (gökhan) google'ın Türkleştirilmiş halidir.
(#14523688) harbiden bu entry komik değil denilebilecek düzeyde iken bu kadar artı oy nasıl aldı merak konusu... yoksa kendi kendini mi oyluyosun sen kurnaz...

edit: günahını da almayalım arkadaşın, günahını aldıysak affola.
(#14547028) hiç güleceğim yoktu.
nesildaştır, hemşehridir. güldürür, eğlendirir böyle devam etsin efendim. *