bugün

uludağ gazozun gazoz dünyasındaki liderliğine kanıp aldığım bir üründür. sanırım yeni çıktı. hiç beğenmedim. tutmaz bu ürün. acı limonata mı olur ya, boğazım yandı. iç iç bitmiyo bi de çok bereketli.

editin 180 derece dönüşü: bağımlılık yapıyor, 10 numara içecekmiş meğersem.
göbeği ata ata bu ürünün reklamını hazırlayan ekibe teşekkür ediyorum. bütün gün ''göbeği ata ata uludağ limonata'' diye geziyorum ortalıkta. omunakoyim bir melodi bu kadar mı takılır lan insanın diline. ağzıma sıçtınız. göbeği ata ata uludağ limonata göbeği ata ata...
tadı cidden çok güzel olan ürün. bim de fiyatı 1.25 YTL.
bu sıcak yaz gününde mutlaka dolabın bir köşlesinde olması gereken güzel bir içecek.
küçük şişede olanı fazla şekerli olan içecek. suyla karıştırıp içilebiliyo tabi ama ayarlanması lazım o kıvamın. insanın içini yakıyor.
tadından, fiyatından çok 'göbeği ata ata, uludağ limonata' sloganıyla dikkat çeken içecek.
uludağ sözlük yazarlarının yeni gözdesi.
göbeği ata ata entry girmelerine neden olan içecek.
göbeği ata ata uludağ limonata
(bkz: uludag viski)
günde minimum 1 litre tüketilmesi gereken içecek.
güzel fakat pahalı içecektir. litresi 2-2.5 ytl ye satılmaktadır.
(bkz: oha)

not: gop marketler zinciri
tek handikapı biraz şekerinin fazla olmasıdır. üçler markette 1,5 ytl, kuruyemişçilerde 1,75 e satılmaktadır.
(bkz: ailecek hastasıyız)*
sıcak yaz aylarında insanın içini rahatlatan pek bir güzel olan içecek.
bim'de litresi 1.25 ytl. kazıklanmayın. ayrıca kimisinin tercihi de böyledir sanırım, azıcık sulandırırsanız daha iyi gibi.
belirtildiği gibi bir miktar koyudur, sulandırılması gerekir. ayrıca bana bir miktar şekeri az gibi gelmektedir ama gayet güzel içecektir. gene de ev yapımı bidona doldurulmuş limonatanın yerini tutamaz.
reklamı buradan izlenebilecek limonatadır.

http://www.uludaggazoz.com/tr/index.asp

youtube için;

http://www.youtube.com/watch?v=kCe8uVxT8VI
günde en az bir tane ictiğim icecek . tadi damakta kalir.
şeker oranı ve kalorisi yüksek içecek. *
süper içecek süper.

bu varken hala limonlu icetea içene zopaylan girişmek lazım gelir.
sözlüğümüzün ismini kullanmaktan mütevvellit bedava 97 kasa alacağım içecek. Ayrıca göbeği ata ata içerseniz soluk borunuza kaçar, bu sefer göbeği ata ata göç edersiniz.
yazın en hit olayı. demet akalın bir, bu ikidir.
"gazsız geleneksel türk limonatası" diye yazıyor üstünde. doğal limon konsantresi de %10 oranındaymış. tadı ise pek bir hoş gerçekten.
görüldüğünde sözlüğümün reklamı,sözlüğümün ürünü vb. tepkilerle sözlüğün günlük yaşama etkisini göstermek adına alınan, içilmesi hoş, sıcak yaz günlerinden buz gibisi tercih edilen içecek. bide şişesiyle hoş pozlar verilip, birkaç sözlük yazarı ile reklam afiş vari fotoğraflar oluşturulup sözlüğün tanıtımı amaçlı kullanma planı yapılmış olan üründür. *
litresi kalori bakımından bir big mac' e denk gelen süper içecek. sağlıkllı diye asılmayınız götü göbeği salarsınız. benden söylemesi.
tadı itibariyle küçüklüğümde kızlarağası hanı'nda içilen enfes limonataların biraz daha şekerlisi izlenimi uyandıran güzel içecek.her evde bulundurulası, her sıcak bastığında içilesidir.