bugün

türkiye'nin en büyük ve en gelişmiş şehri olan istanbul tabiki de. türkiye'nin hiçbir yerinde, anadolu'nun küçük ilçelerinde olmadığı kadar imkanı ve gezecek birçok yeri var.
ardahan, artvin, kars üçlüsünü beğeniyorum.

izmir'in içine sıçıldı. muğla'nın sıçılmak üzere. izmir - aydın - muğla üçlüsü benim için bitmiştir.
Kesinlikle Ankara değildir. Orada yaşamıyorum ama zamanında bir ay yetmişti.
nüfusu en az olan illerdir.
ulan yemişim imkanını. her boku ayrı bir stres olup kalabalık şekilde sıkış tıkış yaşamaktansa, şöyle trafiği rahat, havası-suyu temiz, gürültüsüz, sakin ve stresten uzak bir şekilde yaşamak insanın sağlığına iyi gelir diye düşünüyorum.
yeter ki bir geçim kaynağın olsun.
Kürt ve eşek tecavüzcülerinin olduğu şehirler.
Ankara' dır.
Ankara'dır olum şimdi hiç birbirimizi kandırmayalım.
(bkz: Kırklareli)

Yemekleri etleri, lezzetli ve ucuz, kızlar güzel, kafeler tıka basa kızlarla dolu, insanlar sakin ve dost Canlısı, kekolar yok, gece yarısı sokaklarda kızlar geziniyor, kimse kimseyi rahatsız etmiyor, giriş katlarda camlarda demir korkuluk bile yok, traflk yok.

En önemlisi Türkiye'nin en iyi kokoreçi şu anda burada yapılıyor. Sırf kokoreç yemeye bile istanbul'dan buraya gidilir.

Bi tek Köftesi yaramaz. Ama burada kuzu şiş pirzola yiyeceksiniz.
Ankara'dır gerisi hikayedir, belki bir nebze istanbul olabilirdi ama çok kalabalık.
sinop denilmektedir. zaten bir proje şehriymiş aynı zamanda.
istanbul tabiki.
yazmayın sonra mülteci doldururlar.
Depremden önce Malatya bunlardan biriydi bence. Çok kalabalık değildi ancak büyükşehirdi. Şehir planlaması iyi olduğu için ulaşım kolaydı. Aşırı pahalı bir şehir değildi, geçinmek orta zorluktaydı.

Giyim sektöründe dev olan markaların bile Kibrit kutusu kadar mağazalara sahip olup butik gibi göründüğü çakma şehirlerden kesinlikle iyiydi.
istanbul.

evet yanlış duymadınız, istanbul. türkiye'nin en gelişmiş şehri olan, her şeyin bulunabildiği, birçok konuda imkanların geniş ve fazla olduğu, anadolu'nun küçük ilçelerinde olmayan derecede imkanlara sahip olan o şehir.
Çanakkale.

Ama çok gelmeyin, bozarsınız sonra.
hava olarak istanbul. tekirdağ'a 2 kere gittik ikisinde de hasta oldum ama soğuk ice tea içmişim diye.
Ispartadır.
Aksini iddia eden gavattır.
Adana, resmi verilere dayanıyor.
hiç kuşkusuz adananın Pozantı tarafı. sessiz sakın küçük bı kasaba.
Batı karadeniz.
yazmayın güzel yerleri sonra mülteci doluyor.
Birkac yil oncesine kadar antalya, 15-20 sene oncesine kadar bodrum'du.

Su an bu kotu ekonomik sartlar altinda cennet bile cehennem halini alir maalesef...
doğma büyüme izmirli olarak izmir derdim.

lakin herkes izmir diye diye anormal göç aldı, alışık olmadığımız rezidanslar,kuleler dikildi.

eskiden canımız sıkıldıgında yarım saat mesafede hava almaya gittiğimiz yerler, istanbullu zenginler yüzünden aşırı pahalı ve dokusunu kaybetti.

lan bizim için urla öylesine bir yerdi.. şimdi bilmem kaç milyonluk evler,cafeler,restoranlar.

izmiri bozdular arkadaşlar. yine iyi mi fena değil lakin özellikle istanbullular bozdu.