bugün

kıyafet diye bir bez parçasını önüne sarıp dışarıda gezen kevaşeleri ülkemizde istemiyoruz kampanyasıdır. Batının o iğrenç giyim modelini getirip Türk toplumuna aşılayan ve bunu modernlik adı altında yapan çağdaş lawrence köpeklerini bu toplumda istemiyoruz! Türk töresine ihanet eden ve Türk milletini batıya köle eden şerefsizler elbet Türk milletine hesap verecektir.
verse nefessiz şey edecek bir kişinin beyanı.
saçmalamanın yolları.
görsel
(bkz: güle güle)
sonuna kadar haklı bir söylemdir. defolun gidin batıya. avrupa da cinsellik 13 yaşına kadar düşmüş terbiye, âhlak, ar ve namusdan eser kalmamış bu zihniyetin de istediği şey topluma bunu aşılamak ama başaramayacaklar.
arabistanda cinsellik 1 yaşına düşmüş. avrupada 13. avrupa müslüman ülkelerden daha ahlaklı aq sa.
Türkiye'de türbanlı görmek istemiyorsunuz, mini etekli bayan görmek istemiyorsunuz. gözlerinizi kapatın da gezin o zaman. Böyle başlık açanlar bir de demokrasiden özgürlükten bahsederler, bu kadar da samimiyetsiz olmayın.
etekleri çıkarsınlar lütfen daha rahat olsunlar.
o yöne bakmazsan görmezsin yarram. avrupada cinsellik 13 yaşına kadar düşmüş de onu beğenmiyor paşam? senin dininde kaç yaşında evlendiriliyor çocuklar?
biz de türban ve çarşaf istemiyoruz diyerek atağa geçilecek versus.

siz de bir zahmet mısır ve iran'ın yolunu tutun göt kılları.
türkiyede beyinsiz görmek istemiyoruz.
mini etekli kız görmek isteyen kişinin ifadesidir.*
bir temennidir. temennilerin önüne geçilemez. kimi pis çamuru yalamak ister, kimi köpek becermek ister, kimi bir farenin kanını içmek ister, kimi bir kediyi lime lime doğramak ister...vs. istemektir bunların hepside, bu da böyle bir istektir işte.
görülmemesi gereken şeylerden biri olabilir ama buna kadar halledilmesi gereken bir sürü şey var.
mini etekli kadın görünce bakıp abdesti bozulan biri olduğunu düşündüğüm birinin faşizanca isteği.
kimi mini etekli kimide türbanlı bayan görmek istemiyor.
artık insanlar kendilerini bazı gerçeklere alıştırsın türbanlı bayan ve mini etek giyen bayan türkiye gerçeğidir.
http://www.youtube.com/watch?v=xGIbBnIKBIc&feature=youtube_gdata_player

suudi arabistandan yazıyorum, partilerimiz harika! Mini etek giyilmez burada, ee fantezimiz bu.

Sen bir kimseyi istemezsen, o kimsede seni istemez. Bu döngüde böyle sürer gider. He bunu isteyip bir kıza şehvetle bakan erkeğin ben anasını gözlerinin önüne serip s..eyim.
Bir beyinsiz insan söylemi.

Gidersin o zaman başka yerlere aga. Namus diye diye töre diye diye çok kız kardeşlerimizi öldürdünüz. Çok gençlere yazık ettiniz. Ulan insanlara istediği gibi giyinmesini yasaklayacaksın nedeen ?

Mini etek giyen kızın namusu sorgulanmalı dimi. Sevişmekte yasak onlara. 20 yaşına gelmiş degil sevişmek öpüşmemiş bile olan kız sevgilisi ona yaklaşınca öpünce okşayınca hemen tahrik oluyor sonrada öldürülüyor. Yazık lan.

Giyin eteklerinizi, askılılarınızı yada topuklu ne bileyim. Her insan istediği gibi olmalı. Bizde türban çarşaf istemiyoruz. Gayet net.
biri de çıkmış demiş ki senin dinin de kaç yaşında evlendiriliyor demiş! ulan gereksiz birincisi din üzerinden konuşmuyoruz ikincisi senin gibi dinsizlere yedirmeyeceğiz bu memleketi.
Dinin değil o Arapların din üzerinden etkisi. Mini etek sadece beyinsizleri tahrik eder.
(bkz: türkiyede çarşafları kadınları görmek istemiyoruz)
Bu ülkede istemediğiniz her şeyin olmama zorunluluğu yoktur şayet görmek istemiyorsanız gözlerinizi kapatacaksınız. (bkz: herkesin kardesce yasadıgı laik bir türkiye)
Peki ya mini eteklide seni görmek istemiyorsa? Sen istedin diye başkaları kıyafetmi değiştirecek? Tipik burjuva yaklaşımı. O bilmez ben bilirim tavrıyla açılmış başlık. Çalan, adam kayıran, ösym sorularının açıklanmasını engelleyen, gizili saklı işler çeviren başbakan istemiyorum. ee ne yapcaz şimdi?
istemiyoruz değil de istemiyorum dersek.