entry'ler (289)

13 000 20 000 arası alınabilecek en iyi arabalar

2000 model Fiyat marea sx.

soğuğu en pis memleket

Sivas der geçerim.
Askerlik yaptım ben orada. Ben yaptım siz yapmayın.

trabzonlu bir kızla evlenecek keyfime bakacağım

Tavsiye etmem. Giresun, Trabzon ve Rizeden bir kızla evlenmek demek evlenince evde 2 erkek olması demek olabiliyor. Özelliklede hanım kızımız bu saydığım yerlerde büyümüşse iki erkek olma ihtimali çok fazla.
Buraların doğası ve ekonomik yapısı gereği kızlar sert mizaca sahip yetiştirilebiliyor. Hiç tavsiye etmem.
Alacaksan ege sahil şehirlerinden yada trakyadan kız alacaksın, gerisi hikaye

öldükten sonra arkamızdan konuşulacaklar

-Şerefsiz öldüde kurtulduk. Hakedişleri imzalamazdı. Neymiş efendim önce iş bitecek sonra parayı verecekmiş. Devletin parasını veriyorsun. Bak ömrün bitti. Heey yavrum sen yoksun artık işleri bitirmedende parasını alıyorum.
-Artık sokaktaki kediler ve köpekler için üzülen biri daha öldü. Başınız sağolsun kedicikler.

allah der ki

Günümüze uyan Ayetletle doludur. Mesela mealen "Sizi Allahla aldatmasınlar" der. ilk emri oku dur.
Tabi anlamak isteyene der.

133 kilo olmak

139 kilo biri olarak sorun değil der geçerim. Evde kedi vardı otururken elli kere bakıyordum kediyi exmeyeyim diye.

7 ağustos 2016 yenikapı mitingine gtmeme nedenleri

Götünün kılı olurum diyenlerle aynı etkinlikte olmak istemiyorum.

fenerbahçe

Kendi taraftarını sdat yaktıracak kadar delirten takım. O neydi oyle ya.

vitor pereira

Fenerde kalmalı. Bu kadroyu kötü oynatacak hoca zor bulunur.
Not: TS

çomü inşaat mühendisliği

Kaç okulda dersleri boğaz manzaralı sınıflarda alma şansın var? Her sınıfta görünmüyor ama zaten statik vb. gibi derslerde istersen Maldivlerde ol göreceğin tek şey ebenin hörekesi olacağı için çok fark etmiyor.
Çok sağlam eğitim bekleme ama eğitimi yine de birçok üniversiteden iyidir.
istanbul, izmir vb. den gelmiyorsan şehir sana yeter. Chp zihniyetli ama akp lininde bol olduğunu biryerdir. Peki bu nasıl oluyor dersen kimse kimseye karışmıyor. Senin bira içtiğin mekanda yan masada tesettürlü birini görebilirsin. Birçok kahvede bira da var. Adamlar sağlam içer ama taşkınlık yapanı azdır.
Güzel şehir ve bence izmirden de güzel istanbuldan da. Deniz kenarındadır ama nem izmirden çok azdır. Şehir rüzgarlarlıdır hep eser.

sigara içmeden bir şey nasıl beklenir

3g yada 4g diye birşey var. Aç telefonu haberleri yorumları oku. 1 paket sigara fiyatına saatlerce haber okutacak mb de data paketi alabilirsin. internetten film, müzik, youtube vb. video izlemessen yeter sana. Yok ben sarma cigara içerim, onun fiyatına alacağım internet mb yetmez dersen gir bir cafe ye çay söyle wifi şifresini iste yine olur. Oda kesmesse tak kulaklığı film izle müzik dinle. Hem ufkun açılır hemde ciğerleri pert etmemiş olursun. Telefonunun hafıza kartı büyük kapasiteli olsun. Boş zamanında at içine sevdiğin türden birkaç film, binlerce müzik. Lazım olunca elinin altında olur.

sokak lambaları sönsün kampanyası

Ne yapcan hırsızlığamı gideceksin.

27 mayıs 2016 alanyaspor adana demirspor maçı

Bir Trabzonsporlu olarak gönlümün alanyadan yana olduğu maçtır. Deplasmana Adanaya 2 kere gitmek yerine Alanyaya 1 kez gitmeyi tercih ederim. Hele ki maç eylül,ekim,nisan,mayıs aylarından birine denk gelirse ohh tadından da yenmez.

sevgilinin olmazsa olmaz ilk 3 özelliği

Karşı cins olması.
nefes alması.
farklı sülaleden olması. bıktım hep aynı tiplerden.

1982de kurulan fakülteden 1981 yılında mezun olmak

Adam sabitmiş üniversiteyi üzerine yapmışlar.

sözlük kızlarını bacı gibi gören yazarlar derneği

Listeye bakın dernek üyesiysem çıkarın. Burada onbinler var durduk yere o kadarıyla niye bacı oluyorum.

biraz az kazanın dar gelirli olanlarla paylaşın

istikrar ayağına oy veren iş adamından esnafına kadar hepsine geçmiş olsun.bir çoğu mecbur işci çıkaracak işleri küçültecek. asgari ücretlinin maliyeti 1400tl lerden 1850tl lere çıkacak. tayyip oyu alacak, tayyip başkan olacak faturayı ödemekde size kalacak. alın size istikrar.

g20 ye gelenleri rehin alıp fidye istemek

Demekki insan parasız kalınca olmayacak şeyler de planlıyormuş. ne rehin alması adamdan kan alırlar kan.

trabzon başkanının artık istfa etmesi gerekliliği

Sırf yazmak için yazmayın. Hacıosmanoğlu zaten başkan değil. Yasadışı kongre kararı ile başkanlık makamındaydı yargıtay başkanlığını iptal etti. iho artık başkan değil. Konuşan daha doğrusu zırvalayan biri o kadar.

kürtler ve ermenileri yok etmek

Niyeki? Manyaklığın gereği yok.