bugün

düşünmesi bana keyif veren hadise.

tüm dünyada ayaklanma ve beraberinde gelecek küçük çaplı devrimler.
dahiyane fikirdir ama neden 1 yıl sorgulamasını peşinden getirir.

ama olacaklar konusuna gelirsek eğer, çok acıdır olacaklar. kadınlar ve çocuklar önce kurtarılacak, biz erkekler yine boku yiyeceğizdir.

yapmayın etmeyin, kesmeyin lan...

döverim bak.
fantastik olaylar bütünüdür. yeni bir çağ başlar.
" keşke olsa "... biraz olsun sosyalleşirdik, akrabalarımızla tanışma fırsatı bulurduk en azından.
iki bilgisayar arasında olan ağ da bir çeşit internet* olduğundan imkansızdır.
(bkz: şakaysa hiç komik değil gerçekse çok komik)
lan 15 sene önce internet mi vardı? en fazla justinden maç izleyemicen, xhamster yerine bulvar'a geri dönücen, bi de markette yakasından adını okuduğun kızı facebook'tan ekleyemicen.

yok lan üçüncüsü çok ağır oldu.
bundan 10 yıl önce televizyonun gitmesi gibi bişey olurdu heralde. insanlar sosyal yaşantılarının farkına varırlar.
- ben postaneden bir mail atıp geliyorum.
+ gelirken bir tanede uludağ dergi al.
- niye lan?
+ geçen ay entry yollamıştım. bakalım yayınlamışlar mı.
youtube takipsizlik yüzünden dava dosyasının düşmesiyle yeniden açılırdı.
insanlar facebook için fotoğraf çekmeden, sanal bir nüfüs kağıdı gibi bu siteyi kullanmadan, alışverişi gidip yerinde adam gibi yapabileceklerini öğrenebilirler mesela.
faturalar için tekrar banka, ptt kuyruklarına dönmektir.
(bkz: over logging)
the simpsons adlı cızık filmde konu alınan olaydır.iöler acısı senaryosuyla o anı bana yaşatmıştır.
para ve reklam adına sözlüğü kapatan zall, parasızlıktan dolayı vodafone bayiinde parça kontör satmak zorunda kalırdı.
(bkz: 3 dünya savaşı)

oğlum yeniden keşfedin lan. (bkz: yedek filan yapın)
xvideos'dan video izleyememe sebep olacak durumdur.
Suretler Surrogates filminde cok başarılı işlenen konu.
insanların defterle, kitapla, kalemle, daktiloyla, mektupla, telgrafla yeniden tanışmasını saglardı.
internetsiz olmaz, bir insan bir gün bile dayanamiyor. 1 yil nasil dayaniriz allah korusun * ))
Kıyamet.
millet uyanırdı. bu yüzden asla böyle bir şeyin olmasına izin vermezler.
fahriye abla ile ilişki kurmaya çalışılırdı.
kitap okuma oraninda artis yasanir.