bugün

paramız var çok şükür ama enayi değiliz

ayrıca (bkz: ensar vakfı)
turkcell kullanıp o kadar para veriosun, girdiğin her entry deli gibi eksileniyor.
yazık yaa..
kullanıyordum ta ki 1 hafta öncesine kadar. normal de 500 dakika 10 gb internet 1000 her yöne sms. fiyatı: 80 tl ama bana nedense 99 tel geldi ve beni ikna edecek bi açıklama yapılmadı.
Ben kullanmıyorum yani o telefonu hiçbir zaman sallayıp hediye alamayacağım. Sallıyosuuun diyemeyeceğim ama 4 gb net paketim var hahaha banane amk. Türk telekom tek telefon.
O taahhütlü sözleşmeyi imzalayan ellerime kına yakayım! Evim Adana'nın en merkezi yerinde (barajyolu) ve 5. Katta oturuyorum, buna rağmen internet sıkıntısı var.

Kimse bana Turkcell kaliteli demesin, yatırır sikerim!

Beybi!
ben kullanıyorum, çok da memnunum az kafayı çalıştırın. müşteri hizmetlerine iki blöf yapınca bakın nasıl düşüyor fiyatlar. yok ikna kampanyası size özel yaptık falan diyorlar. çok memnunum ödediğim fiyat da günlük bir tl bile değil yani.
Turkcell üzerinden Ensar vakfına destek vermedigi icin içi rahattır.
Vodafone daha iyi olduğundan kullanmıyorum.
Zamanında kullanmıştım. Sonra Avea derken Vodafone beni buldu. Memnunmuyum? Fiyat olarak evet ama gittiğim hiçbiryerde diğerleri kadar iyi çekmiyor. Mesela şuan -1. Kattayım ve E 'ye düştü. Oysa ben 3G ye razıydım.
tecavüzcü vakif sponsoru olan bir markaya para kazandirmak istemeyen vicdanli ve duyarli insandir.

10 sene kullandim üstelik pahali oldugunu bilerek.
haram zikkim olsun.
malum olaylar cereyan ettikten sonra hattimi tasidim cok da memnunum. inanin köyde yasamiyorsaniz hepsi ayni kalitede.
turkcell'li olmak eskiden bir statü göstergesiydi. günümüz için bu statü eskisi gibi geçerli değil. hala daha ilk hattımı kullanıyorum. turkcell'in ilk vermiş olduğu "32"li hat sahiplerindenim.

bu durumun şöyle bir artısı var;

uzun yıllar turkcell hat sahibi olmak, numara başınızın "32" veyahut "33" ile başlaması, iş dünyasında bilhassa güveni temsil eder. kişinin ödemelerini düzgün yaptığı ve işlerine fesat karıştırmayıp, numara değişikliğine giderek kaçamak yapmadığına delalettir. iş bu entry sahibi olarak söylüyorum; şahsen ben, beni arayan tanımadığım numaralarda bu ayrıma çok dikkat ederim. 39'lu numaralar vs aradığı zaman karşıma çıkacak muhattapı çok ciddiye almam. yapmış olduğum bu ön yargı beni hiçbir zaman yanıltmadı.

internet üzerinden gözünüze bir araç kestirin ve satıcı ile görüşmek, bilgi almak için arayın. öncelik olarak * yeni nesil numaralardan arama yapın. yaklaşık 2-3 saat sonra ilk "32"'li numaralardan tekrar arama gerçekleştirin ve aradaki farkı gözlemleyin. satıcı sizi bu sefer çok daha ciddiye almıştır ve detaylı bilgileri vermek için çabalama eğilimleri göstermiştir.

sürekli gittiğim restoranın kalender garsonlarından biri ile şöyle bir muhabbet aramızda geçmişti.

muhabbetin temeli şöyle;

- restoranı arayan müşterilerin numaralarına göre analiz yaptığını, yeni nesil numaralar aradığı zaman yapacağı rezervasyona ikinci el bir muamele gösterdiğini, onu baş köşelere yerleştirmekten ziyade daha arka taraflara yer ayarladığını ve mümkün mertebe çiftlerin ya da forslu abilerin yanına yer ayarlamadığını söylemişti. genelde arıza çıkaran tiplerin yeni nesil hat sahiplerine has bir tavır olduğunu söylemişti. 32'li ve 33'lü hatların (devamı 2'li ve 3'lü olursa ne ala) güveni temsil ettiğini söylerek ilave de bulunmuştu.

ben bu önerme veyahut ön yargıya yüzde yüz katılanlardanım. ödemelerini düzgün yapan, dürüst insanları sembol eden numaralar bütünüdür. fatura keserken telefon numaranızı isteyen görevli personel bile gözünüze anlıkta olsa bakış atıyorsa bunda bir gerekçe vardır. aksini iddia etmek yeni nesil hat sahiplerinin gocunduğu husustur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar