bugün

erkek iseniz trabzon sıkıntıdır. karşı cins hem azdır hem de, insanı yobazdır.
samsun daha ferah kenttir. okul anlamında bilmem onu bilen aydınlatsın. zaten kaldı ki türkiye'de okul farkı yoktur. hepsi aynı.
Samsun on numara yerdir...

Şehir tam öğrencilik olup kızları da çok güzeldir...
il olarak samsun, universite olarak muhendislik filan okuyacaksan trabzon ktu derim.
Trabzondan güzel bir şehirdir Samsun kanımca.
Tabi ki samsun ya kıyaslama yapan samsunda yaşamamıştır, hayır 3 ay yaşadım böyle kaba yobaz insanlar tanımadım. Cıks cıks cıks.
trabzon'a hakaret versus. samsun ne be? barzo erkekler memleketi*
Orhan gencebay gibi bi adamın memleketi olan şehre barzo şehri demek ne büyük ayıptır yahu...

insan çarpılır be..
Samsunla trabzon karsilastiralamayacak kadar alakasizdir. Samsun gelismislik acisindam karadenizin baskentidir.
samsun'dan adam çıkmaz sözü göz önüne alınirsa trabzon denilebilir.
Trabzonlu erkekler çakal, samsunlular salak oluyorlar.

Trabzonlu kızlar dinci, samsunlularsa motor oluyorlar.

He bana kalsa ikisini de sevmem.

Gebersinler.
trabzonda sıkılırsın bi sik yapamassın. samsunda birçok alternatifin var. her bölgenin şehir olarak bi kralı vardır. karadenizin samsun olduğu kanısındayım.
Samsun karadenizin en büyük şehiridir ama trabzon trabzondur.
Samsuna bok atanları burada ağırlayıp öyle olmadığını gösterip göt etmek isterim.
samsun güzel olabilir ama trabzon trabzondur. trabzon insani daha iyi, inatci, caliskan, zekidir. trabzon baskadir, bambaskadir.
tabi ki samsundur. memleketimin güzellikleri ayrıdır. trabzon da kalmış biri olarak söylüyorum trabzon da candır ama şu dolmuş şoförleri olmasa daha iyi.
samsun ilginçlikler şehridir ammavelakin trabzonda saçmalıklar şehridir tarafını seç.
karadeniz denilince ilk akla gelen şehir. tabiki trabzon*
samsun kendini giresun ve orduyla falan karşılaştırsin karadenizin babası trabzondur.
karadenizin en çok göç alan şehri samsun, en çok göç veren şehri trabzondur.

nüfus verileri;
samsun: 1,281,484
trabzon: 768,41

samsun 1993'den beri büyükşehir statüsündedir.
trabzon bu statüye 2012 yılında ulaşmıştır.