bugün

entry'ler (520)

güç elektroniği

Bir kaç gündür başımı ağrıtan elektronik dersi .Şu derse hakim olan bir insan evladı var ise ve bana yardım edebilirse çok memnun olurum sözlükte.

2018 ekonomik krizi

Hala inatla kabul etmeyenlerin olduğu kriz gerçekten üzucü.

sözlük yazarlarının itirafları

Normalde dusunmeden konusmayan biriyim ama eger hoslandigim kiz varsa yanimda mala bagliyorum sacmaliyorum. Yalniz basima dusununce pisman oluyorum.

htc

Gunlerdir sovdugum telefon firmasi ulan kahpenin evlatlari 2000 tlik telefona guncelleme vermiyo 1000 liralik telefona guncelleme veriyor senin izledigin politikaya sokim.

sözlük yazarlarını ağlatan filmler

Hachiko.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

3 Tane orta parmak.

htc desire eye

Uzun arastirmalar sonucunda aldigim telefon tarafsiz yorumlarimi yaziyorum.sorulariniz varsa yine mesaj atabilirsiniz.
Öncelikle ön kameradan baslayayim
Ön kamera disarida gun isiginda harika cidden efsane ama dusuk isikta flas filan hic fayda etmiyor ha cok kotu degil ama kalitesi dusuyor.
Sarja gelicek olursak sarj %50 ye kadar cok hizli bitiyor Bu biraz sinir bozucu %50 den sonra daha az tuketiyor bataryasi ne cok iyi ne cok kotu bana lg xperia filan onerdiler ama ben bu kasayi daha cok sevdim bunu almazsam note4 alcaktim.
Ses e gelcek olursak acikcasi hic m8 in filan sesini bilmiyorum ama piyasadaki cogu telefonu alt eder one serisindeki gibi gozukmuyor hoparlorler ama altta ve ustte 2tane var dikkatli bakmak yeterli ses gayet iyi
Klavyeye alisamadim eski telefonum biraz kucuktu ondan heralde ,
Kisacasi ben memnunum sorununu gormedim

ayşe hatun önal mordecai benzerliği

Resimdeki rigby ama.

cansu taşkın ın madrid e gitmesi

ronaldo irinadan sonra bu isleri zirvesinde birakmaliydi.

zlatan ibrahimovic

gelmeyecek oyuncu .
gsliyim.

aslı bekiroğlu

vine da iken daha çekiciydi yada dizide diğer hatunların arasında sönük kalmışta olabilir.

yunus karaca

Bu çocuğun espri çaldığını bu juriler nasıl görmezden geliyor anlamıyorum hadi çaldı tamam ona lafım yok ama yakısmıyor adamın ağzına biyerden arakladığı kendi düşünmediği belli ezbere okuyor bu yarısmayı cok izlemem ama şu ışıldaklı adamlar kazanmalıydı emeği geçen herkesin amk.

afyon un ege ili sayılması

Çorum,bayburt,gümüşhane nin karadeniz ili sayilmasi ile eşdegerdir.

insanlar denize yakın olmayı neden sever

Memleketinde deniz olmayanin pekte onemseyecegini sanmmam.

doğu türkistan

Hukumetin suriyelilere verdigi degerin yuzde 1ini bile vermedigi turkmen bolgesi.

türkiyede rahat rahat tayt giyememek

(bkz: aynen kezo)

hakan hatipoğlu

Bu adami niye sevmiyorlar anlamis degilim.
Bi insanin tipi tilkiye benziyor diye karaktersiz ilan edilmesi cok sacma . Adam gibi adamdir.
(bkz: bu hakan size ne etti gardaş)

patlak kız bahaneleri

Bekaret beyindedir.

yazarların en sevdiği insanlık özelliği

(bkz: kendisiyle ovunmek) herkes yazmis yok vefa, merhamet herkes vefaliysa kim bu disaridaki kahpeler.

sayısalcıların boşa okuması

Bogazici,koc vb univetsitelerden mezun olmadiktan sonra kerhane bile isletemeyeceginin farkina varamayan isletme ogrencisinin feryadi sayisalcilar herturlu yolunu bulur .