bugün

-olm şu nothing else mattersı çok seviyom ya
-evet abi güzel parça
-he işte olm ben metallica fanı olcam bundan sonra
-!?!?!
-bide unforgiven var oda çok güzelmiş!!
-abi smells like then spirit var o nasıl abi?
-olm metallica dedik bütün şarkıları güzel!!
-evet abi bu arada duydun mu hande yenerin yeni albümü çıkmış
-hadi ya...gel gidip alalım kasetini sonrada caddeye çıkarıs...dım tıs dım tıs
+kısım hani metallica var ya onun unforgivendiye bi şarkısı var çok romantik biliyomusuuunnn
-ayy yivrançsin Kukugül metalci mi olucan?
+yok kısım ne metali clubber olmak varken?Ama güzel şarkı Allah canımı almasın...
-Aman be boşver şimdi metallica'yı falan şu yakışıklıya bak beni kesiyo galiba...
(bkz: whiskey in the jar) tamamen klibiyle alakalıdır. "oo ortam yapmışız, parti, içki falan" tadındaki düşüncelerle sevebilirler herhalde galiba sanırsam. ha iki parti arasındaki farkı bilmezler ayrı konu tabi.
piyasa sarkılar dısında bişeyi pek blmezler ve tek eslik edebildikleri yarım yamalak sacma ingilizceleri ile unforgiven2'dir.
her şeyi ingilizce söyleyen tikilerin unforgiven'ı anforgavın diye telafuz ettikleri şarkılardandır.
kesinlikle unforgivendır,yerini ege cubukcu'ya bırakması olasıdır.
black albumdeki şarkılardır. popüler olanı tüketir çünkü kendileri.
astronomy.
(bkz: fade to black)
şuna da (bkz: tikilerin sevdiği metal oyuncaklar)
+aga enter sandman'ı tek geçerim orda duracaksın
-offf abi ya süper ya adamlar aşmış yaaa
+heralde olum ne o pop R&B arabesk bizim kadar karizmatiği yok olum al dinle bak buda frantic..
(bkz: metallica cılgınlığı)
ıyhhh..metallica mııı...bayıyoz kızm burdaaa sen bi de metal filan diosun yaaaaa
metallica yı nasıl parçaladığınıza göre geğişen durumdur. misal:

tikky1-ban en cok lica parçasını seviyoruaam lucca diye bi mekan varyaa orayı çağrıştırıyooaa.

tikky2- ban da en çok tall parçasını seviyoruaam. hani benim boyum uzun yaa onu hatırltıyoaa.

tikky3-ben en cok meta kısmını seviyoruaam. benim aşkısımın adı metehan ya ben de ona metaan

diyoruaam .o yüzdeaan..

tikky4- ban en cok allica parçasını seviyoruam. alice diye bi kılap var yaa onu hatırlatıyoaa..
tikky olmayanların sevmedikleri parçalar mıdır, kimse artık onlar kendilerine sormak lazımdır.
kesinlikle 90 öncesi albümlerden bir tane bile parça bu kategorizasyonun kapsamında değildir..
onlar metallica yı çelik konstruksiyon fabrikası zanneder zannımca.***
metallica denen grubun şu anda pop müzikten hallice şarkılar yapmasının sonucu olan şarkılar bütünü.
sanki vakti zamanında metalcilik taslayan o çok ağır-abi metalciler, o dalga geçtiğiniz tikylerden çok mu farklıydınız. daha ortaokul ingilizcenizle siz de eşlik etmediniz mi one'a veya (faer)* of the dark'a?
nothing else matters, mama said
ve enter sandman parcalaridir.
bir tane tikky'nin de çıkıp, ben şu parçaya bayılıyorum demediği şarkılardır bunlar. tabii ki bu kadar ağır abinin yanında nasıl çıksın garibanlar. yazık lan.
(bkz: dinleyemeyin kardeşim)
kesinlikle nothing else matters.
(bkz: sokarım lan böyle ankete)
nothing else matters'dır tabi ki, ve başka bildikleri şarkısı yoktur zaten.