bugün

Bu kıyağımı unutmayın gençler övgüleri pm den alayım lütfen the walking dead 7. sezon 6. bölüm karşınızda http://www.filmizletix.co...dead-7-sezon-6-bolum.html
Gittikçe çekilmez hale gelmeye başlayan dizi. 7. Sezon 6. Bölüm 2. Dakikasından itibaren çekilmez bi hale geldi. O derece.
Tamam tara gerçek hayatta hamile kaldı doğum yapana kadar, oynatmadınız dizide. Şimdi tekrar geldi bir hoşgeldin hediyesi miydi bu bölüm?
Yalnız amazon kadınlarında efsane silahlar var birkaç koloni birleşip negan'a isyan başlatacaklarmış gibi duruyor, vira bismillah.
7. sezonun efsane ilk bölümünde çıtayı hayli yükseltmiş hatta diziyi bırakma arifesine gelmiş beni bile yolundan döndürmüş bir dizi iken, aynı 7. sezonun 5. ve 6. bölümlerinde çıtayı tekrar düşürmüş, tekrar vasat bir hale bürünüp can sıkmış dizidir.
Yarak kurek bir bölüm daha. jefriy dayının oyunculuğuna hayran kalmış bizler neganı görmek için adeta çıldırırken bunlar bize negan yerine neganın siktiği toplulukları gösterip duruyorlar. sikilmiş amcığın davası olurmu olmaz. rick bilene sarmıyor artık. negan isteriz. birde ftwd için biraz bekleyip neganın geçmişini gösterebilirlerdi. better call saul gibi. böyle yarağa kureğe vurmakla olmazki.
reislerin ( negan ve daryl lan) olmadığı bir bölüme imza atmış olan dizi(miz)dir. şimdi haftaya o edgar davids kılıklı eleman nerede şeklinde geçer ana kadrodan ve akıl oyunlarından 2 hafta daha mahrum kalmış oluruz..
olay artık zombilerden çıktı. son 1 2 sezondur çete savaşları izliyoruz. nerede o ilk 3 sezon. üniversitede matematik okuyan öğrencinin sorulan soruda rakam gördüğündeki heyecanı, zombi gördüğümde yaşıyorum. insanların asıl derdi zombiler değil de yine insanlar oldu.
Link isteyenleri yerden yere vurmak istediğim dizi. Ulan allah çarpsın google'da var tek tek sitelere bakacaksınız işte ama bakmıyorsunuz küfür etmemek için zor tutuyorum amk ellerim titriyo yazarken
2010 yılında The Walking Dead dizisinin tanıtımı için istanbul’a getirilen zombi kılığındaki oyuncular emniyet tarafından içeri alınmıştır.
kendi tarzı ile tadında devam eden dizi.

çizgi romanları ve türkiye'de çıkan kitapları okumadım ama tahminimce negan amerika'da hemen hemen bir çok yeri ele geçirmiş durumda. şu an alexandriayani rick'lerin mekan, ezekielyani morgan'ın kaldığı mekan, hilltopsasha ve magie'nin olduğu mekan ve amazon kadınların olduğu tara'nın az kalsın öldürüleceği mekan. muhtemelen negan karakteri bu sezon bitirilmeyecek. çünkü karakter çok sağlam oturdu ve iyi kötü herkes bu karakteri sevdi ama az önce saydığımı dört topluluğa yenileri eklenecek.

yani dünya dizi tarihinin gördüğü en büyük isyan haraketi bu sezon olmasa bile önümüzdeki sezon twd'de görülebilir. tabi eğer böyle bir bütçeye sahip olabilirse. 3. dünya savaşı gibi bölümler izleyebiliriz 8. sezonda.

edit: dizinow.com iyi diyorlar. *
Dizinin Tüm Bölümleri Kaldırıldı az yani nadir birkaç sitede bulunmakta benim izlediğim siteyi size tavsiye edebilirim reklam falan yok o yüzden tercihim

(bkz: Walking Dead izle)

http://www.filminetizle.com/walking-dead
yarında yarak kurek bir bölüm çıkarıp beni oyalayacak olursa hepten bırakıp siktir edeceğim dizidir.
Dizijoy.com tavsiye ederim arayıp tarayıp bulamayanlar için.
Daha olacak baya olay var sezonlar kısıtlı bunlar ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum sanırım dizi 10-15 sezon olacak. Çünkü çizgiromanda neler neler oldu daha dizide oralara gelene kadar baya bi sezon geçer bu gidişle biraz daha akıcı yapmaları lazım bölümleri.
Yarrak gibi bölümlerle sıkmaya başlamışken heryerden kaldırılmaya çalışılan dizi. Tivibudan da kaldırıldımı.
imb de puanı iyi olsada beni çekmeyeb bi dizidir Aklında çok soru bırakıyor insanın .
şu aralar youtubedan izleyebilirsiniz tabi ordanda kaldırılmadıysa.
yeni bölümü izleyebileceğimiz yer bilen varsa mesaj atabilirse memnun olurum.
sevdiğimiz fakat izleyemediğimiz dizi. *
bi dizijoy'umuz vardı onunda anasını s.ktiler. izleyebilceğimiz site bulan varsa yeşillendirirse memnun kalırım. şimdiden teşekkürler.
Bu bölüm için altyazı hiçbir yerde yok. izlemeyi becerebilen varsa pm atsın.
Eski izlenilebilirliğini kaybetmiş olan efsane dizi yeni bir can gelmesi lazım.
türkçe altyazı için:

https://subscene.com/subt...th-season/turkish/1458491
hiç biryerden izleyemiyorum mk. boşverin çizgi romanını alın diziden bin kat daha güzeldir.
3 hafta izlenmese 4. hafta rahatça anlayabilinecek dizidir. Hiç kaybın olmaz. Zombiler aynı hayatta kalma savaşı aynı.