the walking dead

entry 3303 galeri 147 video 30 ses iyilertrends
  1. 3303.
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/1369408/+
    #36105732 :)
  2. 3302.
    vali zamanındaki aksiyonlu bölümlerini özleten dizi. hakikaten çok güzeldi o bölümler. karakterler çok sağlamdı ve senaryoda kopukluk oluşmamıştı.

--spoiler--
    ayrıca garip bir şekilde glenn'in ötürü kırgın hissediyorum.
    nedenini bilmiyorum ama cidden öyle.
    hala atlatamadım.
    --spoiler--

yine de keyifle izliyoruz. *
    her pazartesi alışkanlık olmuş.
    #36105685 :)
  3. 3301.
    artık bir nebze de olsa hareket gelmesi gereken amc dizisi. sezon başından beri 1. bölüm dışında genellikle ağır işleyen bir hal aldı dizi. sezon finaline adım adım yaklaştığımız bu zamanlarda insan biraz da olsa hareket istiyor. yine de moka'mla birlikte izliyoruz keyifle.
    #36105632 :)
  4. 3300.
    Az once izledigim ve cok nadirdir kac dakika kaldi diye kontrol ettigim dizi. Son sahneleri cikar icinde hicbir sey yok. Rosita ile sasha nin ibrahimi cekistirdikleri sahnelerde esnedim be uykum geldi uykum.

Rica ederim artik olaya girin. Bakin cok rica ediyorum.
    #36071819 :)
  5. 3299.
    7*14

--spoiler--

Son sahnede beliren Darly değildi. Neganin tabiriyle Dwigtyboy. Benim tabirimle yanık surat.

--spoiler--
    #36071736 :)
  6. 3298.
    bu amk dizisi yüzünden misafir çocukları zombicilik diye oyun uydurmuşlar da beni ısırmaya kalktılar geçende. tam da namaz kılıyodum, sübhanekeeee diye bağırıp kızdım. sonra kafalarına tespihle vurup salona kadar kovaladım. annelerini de evden kovdum. çok korktum lan.
    #36070938 :)
  7. 3297.
    7*14 yine durağan bir bölüm olmuş.

--spoiler--
    Fakat bölümün sonunda Sasha tek başına içeri girip rosita yı gönderdikten sonra Daryl In kurtarıcıların mekanında belirmesi şenlik ateşinin artık yanacağını gösteriyor.
    --spoiler--

Son 2 bölüm baya aksiyon, gerilim, heyecan olacak gibi. Bu arada eugene tam bir okul çocuğu çıktı. inşallah o eugene puştunu da gebertirler.
    #36068822 :)
  8. 3296.
    Bok gibi dizi. Neden bunu izliyolar anlamıyorum pretty little liars gibi bi efsane varken?
    #36065111 :)
  9. 3295.
    zombili mombili.
    ama çok güzel bir dizi.
    yıllarca amaan canım zombili dizi güzel mi olur dedim haksızlık etmişim.
    şimdi mi ?
    şimdi
    negan a aşığım.
    #36065011 :)
  10. 3294.
    sabahları, okul yoluna giden tıp öğrencilerinin prova yürüyüşlerine benzer fragmanlar.
    #36065004 :)
  11. 3293.
    son bölümü izleyebileceğimiz bir site bilen varsa mesaj kutuma bırakabilir mi?

edit:
    tengir budun ve bibbo bibbowski teşekkürler.
    #36065002 :)
  12. 3292.
    13. Bölümü, yani morganın kafayı yemesini yeni izledim.

Bu adamın kafasını anlamak zor.
    Hayırlısı.

O sopadan bir tane bende edineceğim çok amaçlı valla.
    #36061739 :)
  13. 3291.
    rick'in fırlattığı katanayı cüneyt arkın filmlerinde bile abes duracak şekilde yakalayan michonne sahnesinden sonra soğuduğum dizi. açık ve net.
    #36061192 :)
  14. 3290.
    ilk iki sezondan sonra pembe diziye bağlayınca bıraktığım dizi.
    #36049383 :)
  15. 3289.
    Hala izleyeni olduğuna şaşırdığım dizi.
    #36049256 :)
  16. 3288.
    7. Sezon 13. Bölüm bitti, hala gelişme kısmı devam ediyor. Herhalde 2. Sezondan sonraki en kötü sezon bu sezon. En son bölüm mesela, 47 dakikalık bir bölüm ezekiel denen mala, Morgan rahatsızına ayrılmış.

Bu dizide 1, 8, 9 ve 16. Bölümü izle yeter. O değil de daha 5 sezon devam edecek bu dizi.
    #36049150 :)
  17. 3287.
    şu morganın Come back yaptığı sahneyi 2 saattir aradığım dizi. Rick birinin kafaya sıkıyordu Morgan görüyordu ordan o hangi bölümdü bilen yazar bildirirse sevinirim.
    #36025942 :)
  18. 3286.
    Açıkçası varlığını uzun süredir bildiğim fakat pek de sallamadığım bir diziydi. Ta ki elime bir t-shirt'ü geçene kadar. Sırf t-shirt ü giyebilmek için açıp bir iki bölüm izleyeyim dedim, açış o açış. 5 ayda 7 sezon bitirdim. 7. sezonun 14. bölümünüde şu an dört gözle bekliyorum. Beş altı bölümdür hiçbir önemli şeyin olduğu yok gerçi saçma detaylarla uzatmaya çalışıyorlar ama olsun, daha 10 sene de devam etse sırf zombiler, pardon walker'lar ve Rick var diye izlemeye devam edeceğim.
    #36013685 :)
  19. 3285.
    amaçsız geçiş ölümlerinden nefret ettiğim dizi. şurada kaldı 3 bölüm, stratejik hamleler yerine karakter motivasyonu izliyoruz. amc'de iyice kanal d'ye döndü anasını satayım.
    #36005924 :)
  20. 3284.
    --spoiler--

bölüm 12 - paketlerin üzerinde rte yazıyor ve bölümün adı ''say yes''.

ilk çıktığı günden beri takip ederim 13. bölümde ilk defa bir müslüman gördüm, türbanlı bi bacı vardı.

yıllardır takip ettiğim dizide böyle ilginç tesadüfler görmek noluyo lan dedirtti bol bol...

--spoiler--
    #36005314 :)
  21. 3283.
    bu Morgan'ın amacı neydi şimdi?
    bu malın ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum.
    #36002943 :)
  22. 3282.
    bu bölümde her şey tahmin ettiğim gibi yürüdü.

--spoiler--
    daha bölümün başında ezekiel'ın küçük bir kasanın içinde bir adet kavuna uzun uzun baktığını görüyoruz. o kavun bölümde kötü şeylerin olacağının habercisi. carol sürekli kabuslar görür, o kabuslarıyla iyi şeylerin olmadığını anlar, bu yüzden ertesi sabah morgan'ın yanına giderek alexandria'da gerçekten nelerin olduğunu sorar, morgan nutuk çektikten sonra carol'ı geri gönderir. negan'ın tokmakçıları yine kingdom'dan haraç alacak, haracın adedi 12, eğer eksik gelirse ölenler olacak. geçmişi diğer birçok karakter gibi karanlık olan ağlak richard, ilk ölen olmak için 12 tane kavundan 1 tanesini saklayıp haraca geç kalmaları için kingdom'ın önünü market arabalarıyla kapatıp bir evin arkasına mezar kazar, mezarın üzerine de "bury me here" yazar. negan'ın tokmakçıları aç gözlü oldukları için kingdom'ın silahlarına da el koyunca ortalıkta kargaşa yaşanır. sorun hallolunca negan'ın bir tokmakçısı haracın eksik olduğunu fark eder, ve oradan bir orospu çocuğuna birisini vurması için komut verir, o orospu çocuğunun vurduğu kişi morgan'ın öğrencisi benjamin olur. morgan kontrolünü kaybedip eski günlerini hatırlar. o an şu an bildiğimiz morgan gider, eski morgan temelli geri döner. benjamin'i carol'ın evine götürürler, ama benjamin orada hakkı rahmetine kavuşur. morgan richard'ın kazdığı mezara gidip neler olduğunu anlamaya çalışır, mezarın yakınlarında bir kasanın içinde eksik olan kavunu bulur, morgan richard'ın odasına gidip azarlayınca richard hemen ağlayıp olayı dramatizeye bağlar. richard ezekiel'a durumu anlatacağını söyler, ama morgan çoktan richard'ı öldürmeyi kafasına koymuştur. eksik kavun bulunmasına rağmen morgan bulduğu kavunu ezekiel'a vermez, kingdom ertesi gün eksik kavunu negan'ın tokmakçılarına teslim etmek üzere buluşma noktasına gelir, morgan benjamin'in sopasını ve kendisinin sopasını yerden alır, richard eksik kavunu negan'ın tokmakçılarına teslim ettiği sırada morgan richard'ı boğazlayıp kellesini yerden yere vurarak richard'ı öldürür.

morgan carol'ın evine giderek "alexandria'da neler olduğunu gerçekten öğrenmek istiyor musun" diye sorar, carol, "evet, istiyorum" der, ve carol o an gleen ve abraham'in öldürüldüğünü öğrenir. carol hazırlanmak üzere kingdom'a geri döner.
    --spoiler--
    #36001583 :)
  23. 3281.
    Boş geçti genel olarak ama son 5 dakikası diğer bölümler için heyecan yarattı.

--spoiler--

Tara Ricke sadece karılardan olan grubu(oceanside) söyleyecek.

Rosita ve Sasha direk Negan'a saldırı düzenleyecek.

Büyük Büyük spoiler

Sasha ölecek.

--spoiler--
    #35942880 :)
  24. 3280.
    şu diziyi izleyeceğim bir site atarsanız mutlu olacağım.
    #35942848 :)
  25. 3279.
    12.bölüm çok saçmaydı ama zombiye doyduk çok şükür en son bu kadar zombiyi 10 bölüm önce görmüştük.
    #35942546 :)