bugün

yeni bir yazar. hoşgelmiş.
bir sürü beygirin 4 lastik üzerinde yeri tırmalama sesini seven yazardır. siyaset , bor madeni, çük, anket dışında muhabbet edebilmek güzel.
porsche 911 turbo, nissan gt r hayali varmış, hayali hedef , hedefi gerçek olsun.
verdiği bkzlar sayesinde kimmiş yahu bu diye bakıp yeni bir yazar olduğunu gördüğüm yazardır.

hoş gelmiş.
(#13513428) lafı ağzımdan alan yazar arkadaşım pek iyi pek güzelini verdim bil.
(#13514386)

gece gece güldürmüş insandır. ayrıca 8. nesilmiş, hoşgelmiş.*
Başlıklarımın hemen hemen hepsine yorum yazmış, beni sevindirmiş yazardır. Teşekkür ederim.
Okuduğu okuldan memnun olmayan dönemdaş yazar. olumlu bakacak olursak havalı okulda okuyor ve blizzardbgibi sınava hazırlanmıyor.
müzik tarzını beğendiğim yazardır. sevdim ben bu adamı.
nick altıyla seks hayatını nasıl bağdaştırdığını merak ettiğimiz çocuk.

yani bu mantıkla moonlight sonata her gün sevişiyor mu ?

neyse bu da benden olsun madem.

bizi unutmazsın umarım sevişirken.
bu mübarek günde bayramımı kutlayarak şahsımı mutlu eden yazar. sağolsun varolsun.
sevdikleriyle beraber güzel bir bayram geçirmesini dilediğim uludağ sözlük yazarı.
göze çarpan yazar. la olm suyunu çıkarma bu kadar çok yazma la.

bi günde yaklaşık 100 entry nedir ?
her açtığım başlıkta nickini gördüğüm yazar. hiperaktif biraz arkadaş.
kadınlara moruk diye hitap edecek kadar naziktir. ayrıca bayan bile olsanız çok güzel ingilizce küfreder.
mizah anlayışının kafama uyduğu yazardır. iyidir, güzeldir.
kasma olayının profesyoneli sekizinci nesil yazardır. bu nesilde bu kadar entry hayra alamet değildir.
(#13642932) işin dalgasını bilmeyen yazar.
entry girerken tek isteğimin iyi vakit geçirmek olduğunu bilmesini istediğim yazar. ayrıca insanları tanımadan onlara sıfatlar takması psişik güçleri olduğunu gösteriyor. galiba süper kahraman. kahve seven, natürmont çizmeyi seven, zaman zaman balığa çıkan, harvard çıkışlı bir dahi. 2.02 boyunda bir korumaya sahip.
Counter strike clan oyunlarında nam salmış ünlü bir oyuncunun nicki.
şimdiye kadar gördüğüm en güzel prezervatif reklamı. *
(#13727120)
iyi hatırlatma teşekkür ederim. *
zor zamanımda mental olarak bana çok yardımı dokunmuş yazar.sağolsun.
her başlıkta ismine rastladığım yazar. selam olsun.
pek meraklı bir yazar.
ailecek takip ettiğimiz yazar.