bugün

Eskinin meşhur meriçlerinden biriymiş. sülükten de betermiş diyorlar. ama sevinmeyin Buralarda olduğu söyleniyor. iftira da olabilir bu söylentiler..
ağlayıp ağlayıp mod abilerine entry sildiren yetersiz. evet.
Jerry drake nin ta kendisidir. Kendisine çektiğim ayarı halen unutmamış olsa gerek.
(bkz: Jerry drake) kendisi burada. Hatta hakkında yazılanları silmeye devam ediyor. Çaylak olmasında emeği geçen bütün kızlara ve çaylak eden moderasyona teşekkürler.
kalemi de klavyesi de güçlü olsun dediğimiz aramıza hoş gelmiş yazar kardeşimizdir.
Artık o jerry drakedir. Kaçamazsın vaypır. Jöleye abanan, spor oto manyağı genç.
sözlük yazarlarına yamuk yapmış yazardır, genellikle çevrimdışı takılır. hakkında gezen abazan, sapık, 31 ci iddaları gerçektir. sürekli paylaşılıp silinen fotoğraf kendisine aittir, arkadaşımı çaylak yaptırmıştır.

not : kendisini tanımazdım ama şu kızlara asılma mevzusu yüzünden tanıştık. arkadaşım "abi profilinde kız resmi var, the viper isimli yazar sana asılırsa boş ver hiç bulaşma" dedi ve hakkında bir sürü şey anlattı.
ister sevilsin ister sevilmesin fotoğrafını paylaşmak, twitter adresini paylaşmak terbiyesizlikten öte bir durum.
Tüm kızların derdi size düştü zaten.
şu fotoğraf kendisinin ise jole kutusuna kafa atmış yazardır.
(img:#716117)
sildirmiş yazardır, modların biriciği göz bebeğidir.

"sözlük kızlarını (img:#715558) gibi şeylerle kandırıp, tipine (img:#715559) bakmadan atarlanan ergen"

sildiriyor efenim önünü alamıyoruz.
Kendi kufur yazar silinmez,mod ların biriciğidir çunku o.(img:#715831) yazarıdır.
özelden gideceğim diye beni tehdit eden yazar. aşkım gitme nolur buralar sensiz bomboş tatsız tutsuz ruhsuz. daha araba alacaktın bana üstü açık audi tt miz ile aşkımızı pekiştirecektik yalan mıydı bütün vaatlerin??
Giderse Sözlüğe veda ederse depresyona gireceğim bunu bilsin. Sözlükteki en kaliteli yazarlardan. Kızım olsun damadım olarak kabul ederim o derece. Ama üzülerek söylemeliyim ki kızım yok. Eşek sahibiyim çiftçiyim.
gideceği söylenen şey. gitmeyeceğine bahse girerim, hem de götüm üzerine. o gitsin ben götümü kesmeye razıyım, hakkında değerli yazarlardan sağlam istihbaratlar topladım *
Sözlüğe ve sözlükte yazılanlara bu kadar takıp kasmaması gereken yazar. Boş ver dostum insanların ağzının kirası yok ki verip susturasın, eğlen gül kafanı dinle.
gidiyomuş, ergenliğini de tamamlamıştı oysa ki en tatlı halini bizden esirgeyecekmiş. bilmeni isterim asuregibisurat ve ben üzüm üzüm üzülüyoruz gitme.
organik orospu çocuğu lafını beğendiğim yazar. helal olsun. güle güle.
sözlükten gitmesi en çok da beni üzecek olan yazar.
görsel
Bu yazarın selametle leri meşhurdur. Asıldığı ama kendisine yüz vermeyen kızlara ya da kendinden üstün, her şeyi çözen, çekemediği kızlara selametle diyip mesajda engellediği çok görülmüştür. Gitmez bence gitse de fake iyle döner.
sözlükteki kardeşlerine selam yollayan abazan. yolun açık olsun.
Ben bunu anlamıyorum yav, kıza foto gönderir kız paylaştı diye onu çaylak ettirir. Mesaj atmasın diye engellerim entrylerime bakıp çaylak ettirecek cümleler arar. Ben alırım çaylaklık 7 gün, the viper ise özelden küfreder alır çaylaklık 3 gün. işte biz de buna adalet diyoruz(!) tanım:sözlüğün tatlı belası, kızların aşkısı yazar, çok seviyoruz çok(!).
Birlikte ikinci el oto galerisi açıp sadece Ferrari marka araçlar satacağız inşallah.*
3 gün kadar çaylak kalacak user..

Burdan nilaya da selam ediyo.. Bildiğin kayıyo nilay bu sana..

Nilayı ben tanımıyom.
yetişkin bir the viper aynı anda 10 kıza yazabilir. sorsan hiç öyle işler yapmaz. he tabi tabi. şimdi gece gece nöbetçi mod bulamaz sildirmek için yazık.