bugün

şike yaparak 12345678. entry girdiği iddiası ile şüpheli sıfatında emniyete ifade vermeye çağrılan yazar.
(bkz: #12345792)kendisi kabul etmiş yazarı. zall gelsin gözaltına alsın. bir alt sözlüğe düşürülsün. 12345678 nolu entry de elinden alınsın.

edit: elinden alınmış. (bkz: lambadancikamayancin) (bkz: #12345677)' ye verilsin.
bu akşam meme türlerini ele alandır. memeyi de ele alır inşallah. değilse acısını biz çekiyoruz gece gece.

(bkz: hacı git bi meme bul gendine)

(bkz: yumuşak meme)
(bkz: dikbaşlı meme)
(bkz: sert meme)

merakla bekliyoruz yeni bombalarını.
efenim durduramıyoruz. betimleme yeteneğini kullanıyor, yeni yeni meme türleri uyduruyor.
adam memeci beyler.
(bkz: #12390952)

--spoiler--
steteskopun dipciğiyle alnının çatına vurup bayıltmak istiyorum seni
--spoiler--

cümlesiyle akşam akşam beni benden almış, yarmış yazar..
acıyıpta bana özel msj atmış kişidir. teşekkürlerimi sunuyorum kendisine. *
silahkalemin yontulmasına bir parça yardımı dokunan kişidir.
müzik zevkine hayran kaldıgım yazar aynı zamanda hocamdır kendisi.
bana 13 gün mühlet vermis yazar. yoksa kötü emellerine alet olacakmisim.*
(bkz: #13384873)
bana tavan yaptiran kisi. antalya' ya geldigim zaman- ki kim bilir ne zaman olacak o, ilk seni öpecegim haci. hadi yine iyisin.
sinirlenince gözü hicbir seyi görmeyen yazar. sakinlesmiyorsa aranmasi gereken insan benim. *
an itibariyle"sözlük yazarların aşk hikayeleri"adlı başlığın altına tecavüz eden yazar.*
sözlük yazarlarının aşk hikayeleri baslıgının amı.. koyan yazar.

nasıl olduysa hep ayrılmıs, bir kere terk etmiş bir kere terkedilmiş.
azimli insan. azimli insan da candır.
seni mi beklicem dedi terketti. *
eskilerden bir yazar. las vegas' da 1974 model cadillac' ı ile tur atmaktan, jazz barlarda likör içmekten hoşlanır. zaman zaman jazz vokallerine eşlik etmeye bayılır. girit' de villası bulunmaktadır. queen' i sever.
2 bira ile cok rahat kafasi güzel olan insan. pek de eglenir, oynar, ziplar. hatta öyle ki sigara bile icti o kafada. *
iltifatlarini, günaydin mesajlarini ve siirlerini özledigim yazar kisisi.
* * *
tus' u kazanip istanbul' a gelmesini bekledigim;
gelip bu yalnizligin yerini neseye birakmasini istedigim zat.
(#14685147)

akıcı bir anlatım yeteneğine sahip, tebrik edilesi yazardır.
böyle bir hikayeyi okuyup da yazanı tebrik etmeden geçmek olsa olsa öküzlük olurdu.
hoşsohbet,antalya sevdalısı bir yazar.ayrıca verdiği antkart ile beni sevindirik yapmıştır.bir gün yemek yapıp sefer tasıyla odasını basacağım insan *

edit:antkartını kaptırdım *
anasının karnında biraz daha dursaymış mide olarak doğacak olan kişilik *
pek aktif, maşallahı var.
oturup, saatlerce muhabbet edilebilecek cinsten.
ikinci neslin hakkını sonuna kadar veren, serikli dost.
sağolsun, eksik olmasın.
ailemizin hekimi hoş sohbet güzel insan. serik'in medarı iftiharı diyorlar arkadaşları onun için. umarım ileride tekrar görüşürüz kendisiyle.